Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мислите ли,  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 00:29



че размерът има значение?
Впечатлявал съм се и от големи, и от малки... Но това не ми пречи да оценя човека по достойнство. Искам да кажа- не мога да приема мъжа до мен като крачещ пен.с. Нито пък чувствата ми се възбуждат в унисон с дължината на природните дадености...
С една дума- лично аз не си нося метър за определяне на споделеното настояще...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 04.11.08 00:41.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 00:50



Пу да му се невиди! Тъкмо реших , че имам шанс, а ти ми казваш, че си падаш по малки. Е моят не е до коленете, но чак пък малък.... Все на мен така ще ми се случи....



Редактирано от ros2r на 04.11.08 00:56.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 01:00



Нищо не съм ти казал!


Важното е човек да не губи надежда...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 04.11.08 01:01.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано04.11.08 01:07



За мен има! Не обичам питони, но и червейчета също!

Златния среден размер е добро попадение!



Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 01:08



Ох, това ме поуспокои малко. Ще се опитам да заспя спокойно


А ако трябва да съм сериозен - никога не съм се впечатлявал от размери и в двете посоки. Това никога до сега не е имало значение за мен, но може би до сега.... Предпочитам да имам и друг контат с човека . Това е нещото, без което не мога.

Редактирано от ros2r на 04.11.08 01:12.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 01:11



Тъй де, какво е това? Едни искат малки , други - големи, то няма угодия!





Тема Re: Мислите ли,нови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 01:12



Ама аз мога да обичам хора, а не патки...

/Обичам животните, но не в този смисъл... /

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 04.11.08 01:31.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано04.11.08 01:15



Ти пък, и аз съм така. Но при жените е малко по-различно!

Ако ме разбираш!



Тема Re: Мислите ли,нови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 01:17



Възможно е, никога не съм бил жена...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано04.11.08 08:37



Шепа, шепа и половина е достатъчно

Останалото е лакомия!



Тема Мисля.нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано04.11.08 11:35



Размерът винаги има значение за приносителят си. До сега, опита ми с момчета, мъже и прочее казва, че пишковият комплекс е налице или си седи латентен у всеки.

Златната среда е 12.5 - 15.5 cm. 90% от мъжете попадаме там.

Всичко останало е куриоз или лакомия, ако гледаме от странична гледна точка и нещастие или дарба, ако сме притежатели (съпритежатели) на пениса.

Понеже съм в категорията с пишков комплекс и в долната част на златната среда, мога да насоча Всеки как да поработи над себе си. Гарантирам подобряване на ерекцията и либидото. Ако хората са упорити и спазват програмата гарантирам 1 или 2 сантиметра след около 3 месеца "работа по себе си".

Неудобството от PC-Flex, Jelq, Milk и Stretch техниките е, че се правят бавно, методично и постоянно. Всеки ден по около 30 минути сутрин или вечер или по малко на всяко ходене до тоалетната.

Ако има повече интерес, може да пусна една тема, когато имам повече време.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.11.08 11:59



Има значение разбира се.

Според мен най-големият проблем идва от самите мъже. Мнозинството, независимо от това с кой спят, имат комплекси относно размера на чурките си. Срещал съм мъже, комплексирани от малкия размер на чушлето. Срещал съм и такива, комплексирани от големия размер на чушлето им.

Разбира се важно е кой как възприема собствения си размер. За мен е глупаво да имаш комплекси при положение, че всичко ти е наред, и приятелчето там долу работи безотказно и си изпълнява задълженията качествено. Но иди го обясни на някой с комплекси...

Първо: Мъжете, които имат комплекси относно големите си достойнства. Приемаме, че наистина са им големи. Откъде идват комплексите им ли? Ами немалко хора разправят насам-натам, че си падат по големи. А в реална поелва ситуация не могат/не знаят как да се справят с това срещу тях. Все пак не всеки може/иска/знае как да прави свирка в продължение на 45 минути, за да приведе в бойна готовност някой по-голям.

Друг комплекс на мъжете с големи хоботи е че трудно ги дървят и трудно ги задържат надървени. Това е относително, но след като прехвърлят 25 те почват малко или много да изпитват такива проблеми, които ги комплексират. Все пак физиологически, доколкото знам, се изисква повече от тялото ако чушлето е чушлище.

Второ: Мъжете с малки достойнства. Тук е мноооооооооооого относително всичко. Какво е малко и колко малко е прекалено малко. Тук съм разказвал историята за това как бях попаднал на един с нещо като четвърт моливче в гащите. Във възбудено състояние. И как използвах 2(два) пръста, за да го хвана... Ето това е прекалено малко. По-дебел от палец и по-дълъг от кутре, това е моят минимум.

Всичко останало е въпрос на нагласа. Постоянно чувам мрънканици от комплекси, че им бил малък, недостатъчно голям, ала-бала-портокала-мандарина-мандолина... Г Л У П О С Т И ! ! ! През годините съм срещал няколко мъже, чиито достойнства с чиста съвест съм определял като малки. Но това не им е пречило да правят невероятен секс без следа от комплексираност. В същото време мъже с нормални(не курнишончета, молифчета, бейби сачи и т.н.) размери с единия си комплекс убиват цялото удоволствие на секса.

Генерализирано всичко е относително. Или донякъде. Зависи си от човека, както винаги. Ако обичаш някой, но секса не върви понеже той има комплекси относно размера си? Или секса просто не те задоволява? Ще жертваш ли сексуалното, заради платоничното? И това платонично ли ще бъде, с двама незадоволени, които се обичат? Някак не ги виждам тези неща...

Пасването според мен е от голямо значение. Физическото става въпрос. Ако не си пасвате физически да спите заедно и да правите секс заедно(размери, "роли"), тогава какво правите? Обичате се ей така? Неслучайно са казали хората - не купувай кравата, преди да си опитал млякото. (коментарите на енареес по този повод тук ще бъдат трити)





Тема Re: Мисля.нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.11.08 12:02



С нетърпение очаквам момента в който ще те чуя да пищиш за първи път в живота си.

А именно - когато след години всичкото това мачкане, дърпане, теглене и все в този дух, резултира в някоя травма или нарушена ерекция. Не ти го пожелавам, но кратка справка с процентната вероятност на моите предсказания до момента, показва, че те очаква нещо такова в обозримо бъдеще.



Тема Re: да,да,да...нови [re: ljove]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано04.11.08 16:08



има значение,разбира се!
Всичко голямо,има значение.
А бе,такава радост е големият кур,какво ще ми разправяте.



Тема Re: да,да,да...нови [re: redjeep]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 17:22



Въпросът ми беше- смятам, че и някой с по- малък /относително/ може да бъде обичан така, както и онези с питоните /по лавъррок/. /Нямам предвид себе си или гаджето- по скалата на Мартир сме по- скоро към горния и край...

/. Всички говорят за размери, но с гаджетата ми досега сме били горе- долу в еднакви котировки /в болшинството случаи/, и е имало любов... Както съм обичал хора с различни коси и очи от тези, които си мисля, че са върхът, така и не мога да си представя, че само заради едната 20- сет сантиметрова пиш.а мога да лудна по някои ръб...
Имам познати- единият с мъничко, другият- с големичко, които бяха заедно пет- шест години, преди да се разделят, и причината не беше тази...

А ако можеше да се "застопори" радостта на хората само върху една част от тялото, редджип, досега нямаше да има един нещастен на Земята...

Установявам не за първи път, че и с красотата, и с липсата и, се свиква за няколко месеца, до около година. По- нататък ако няма още нещо да те свързва с този човек, и пожарникарен шланг не може да подейства в тази посока... /Сега да не се размечтаете за пожари и ...
/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ljove на 04.11.08 19:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от ljove на 04.11.08 19:58.



Тема Re: Мислите ли,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 17:33



За това мислех- ако обичаш някого, ще направиш необходимото да го приведеш в "бойна готовност", както можеш и да "кастрираш" злонамерено някого, който държи на теб, независимо от сантиметрите там долу...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.11.08 20:27



Всичко става прекалено относително когато намесиш думата с "о".





Тема Re: Мислите ли,нови [re: ljove]  
Автор ambrosii (молодой человек)
Публикувано16.11.08 20:02



Размерът има значение за пасивните и универс, мен като акт ме интересува повече формата на друго нещо





Тема Re: Мисля.нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.11.08 18:12



Златната среда е 12.5 - 15.5 cm. 90% от мъжете попадаме там.

За комплекса си прав, но статистиката ти е остаряла. Естествено, не мога да говоря с претенции за представително проучване, но от опита ми с момчета реколта 1988-1986 показва среден размер около 20+ :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.