Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: loverrock]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано08.01.09 13:56



Ся, т`ва с точките не ми стана ясно. Ама, ако работата е за ебане, аз съм човека, госпо`ице!





Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Фьoн]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано08.01.09 14:02



След поредица от големи препивания развих непоносимост към концентриран алкохол. Пия само бира и вино. Дори съвсем малко концентрат ме кара да се чувствам, като че ли някой ми е забил нож между зъркелите. Затова, на мен лично не може да се случи да карам пиян, особено като се има предвид как силно обществено ангажиран съм.
Честно да ти кажа, май бъркаш! Инцидентът определено е по-трагичен за роднините на жертвите, отколкото за Максим и Албена. Според мен 2,5 години "на топло", системно онождан от ненаситни манафи, много ще помогне на Максим психически да преодолее травмата от отнемането на чужд живот!



Тема Re: Честито!нови [re: mizrahi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано08.01.09 14:05



Естествено, правосъдието в България е абсолютно корумпирано!

Затова, нека поставим едно ново начало - първо да вкараме Максим при загорелите пандизчии. Сега като си помисля... Дали няма да стане след това инициатор за еднополови двойки във фигурното пързаляне? Зер, няма още такива, а това май е дискриминация!



Тема Амин!нови [re: mizrahi]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано08.01.09 14:09



Цяла Европа ни го разправя това.

Даже ни го казват на нашият език:
"Оправяйте се, защото иначе пари няма".

Ама разбира ли простата ни глава от пляскане през ръцете? Не.

Хайде наздраве. Хаирлийска да ви е новата Хилядо ... Пардон, ДВЕ 'илядо и дивьета гудина.



Тема Re: Честито!нови [re: Sargon lll]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.01.09 17:10



Абе, Темида, онождането за теб е явно основен метод за превъзпитание. Що си мисля, че подобна терапия ще ти се отрази положително на мирогледа? Тук, вероятно, ще намериш доста желаещи да се включат в благородната инициатива да усетиш отзад всичко онова, което така е обсебило съзнанието ти във връзка с ефективната присъда на Максим Стависки.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Честито!нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано08.01.09 19:52



Хехе, аз почвам да се съмнявам, че Темидчо вече е усетил шоколада и затва сега завижда на Максим, явно е наясно с реда в затвора и с основните положения при затворническото онождане. Иначе ебач на пич*ки го раздава, ама тва ще да е за парлама





Тема Re: Честито!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.01.09 20:21



Да се подредим в колона и да разширим кръгозора му...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Честито!нови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано08.01.09 20:46



Аз може ли да гледам?





Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор loverrock ()
Публикувано08.01.09 20:47



Не, не си!



Тема Re: Честито!нови [re: Sargon lll]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано08.01.09 22:58



Явно много те боли, какво ще стане точно с Максим, а не по принцип и това ме кара да си мисля, че бях прав в предположението си: "Ти си имаш лични причини, т.е. някога някъде Максим яко ти е бръкнал в Г..а"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.