Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Честито!нови [re: milalena]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано06.01.09 15:08



Ако не беше Максим, а някой световно неизвестен, надали щяха да се съберат пари за момичето в кома!! щеше с подкуп вече да е на свобода и никакъв затвор да не му свети, а пари за лечението на момичето нямаше въобще да даде!
Ама, нали сме българи и сме злобни, та ся злобеем. Нещастие голямо за всички и за пострадалите и за родителите им и за Максим и неговото семейство. Човекът си призна и се покая. Знам, че това няма да върне хората....ама не е циничен, като другите престъпници по пътищата.



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Фьoн]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.01.09 08:05



Глупости! Аз никога не съм шофирал пиян. Ако, Максим беше направил тази катастрофа трезвен, можеше да мине без пандиз. Всеки може да се разсее за малко, всеки може да сбърка за момент. Но, той се е качил фиркан, карал е бързо и е нарушил правилата за движение! Затова - в кафеза при загорялите манафи!



Иначе, да, всеки си носи кръста. Само че, някои го носят голям, неудобен, като рамената са превити под тежестта му. Други го носят малък, златен, на синджирче около шията си. Максим е от последните, личи му по това, което прави в Русия. Тук надява маската на опечален и засрамен неудачник, а там е весел и жизнен, даже и колица си покарвал, да не губи форма.



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.01.09 08:08



Въпросът е принципен! Има закони, неспазването им рефлектира върху поведението на обществото. Не може пиян да нарушиш правилника и да отнемеш човешки живот, като накрая се отървеш само с пари и условна присъда!

Според мен, дълбоко в подсъзнанието си, ти жадуваш за манафски ласки в панделата!

Така де, гузен негонен бяга...



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: ljove]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.01.09 08:11



О, аз съм феноменално скромен, не вярвам в "онзи" свят, този тук ми е достатъчен! Пък, нека ми се връща, зер по-зле от сега трудно бих станал!

А, що се отнася до Горсов - не е ясно все още какво и колко е залагал, докато за Макс нещата са изчистени.



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: ros2r]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.01.09 08:17



Да ти кажа честно, никога не съм завиждал на Стависки. Просто аз се развивам в съвсем друга посока, а и по принцип рядко завиждам на някого. Просто смятам за изключително нагло и незаконно той да се отърве от затвора!

В моя град около месец след случая Стависки един човек блъсна две циганки-чистачки. Рано сутринта, връщал се от дискотека, леко наквасен. Едната умря, другата бе спасена, тя общо взето бе без много сериозни наранявания(може би вече да е оздравяла). Останаха съмнения, доколко той е нарушил правилата и доколко чистачките са се размотавали там, където не им е работа. Обаче, го осъдиха да лежи и сега сигурно вече е в панделата, поне аз не чух, да е обжалвал. С какво Стависки е повече от него?! И двамата са равни пред закона!



Тема Re: Честито!нови [re: milalena]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.01.09 08:22



Ако не беше Максим, младежите щяха да са живи и здрави!

Явно си дълбоко религиозен! Да, свойствено на религията е да дава опрощение, ако е имало искрено покаяние! А, искрено покаяние, като си помислиш, е възможно само след солидно прегрешение... В този смисъл е и ръководният лозунг на повечето вярващи:

Никога не е късно да се покаеш, късно става да съгрешиш!

Така че, действай, после ще се извиниш, самозаклеймиш и т. н. - всичко ще е О. К.



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.01.09 10:46



Не ти ли е хрумвало да се прекръстиш на Темида? Отваряш и затваряш очите си за фактите, както ти е угодно...
/Да предъвчем пак онази библейска притча- "Нека пръв хвърли камък онзи, който е безгрешен...."/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 07.01.09 11:19.



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано07.01.09 17:56



Малко са принципните като теб. Винаги се намира някой "особено специален случай", някой скъп човек, за чието здраве не можеш да не се "чукнеш". Тъй че наистина никой не е застрахован от грешки, та да вдига предварително първия камък. Особено срещу човек, който разнесе славата на България по света и чиито труд и талант са несъзимерими с грешката, която направи, колкото и да са печални последствията й. В края на краищата става дума за нещо недомислено и недоосъзнато, а не за преднамерено злосторство. Не знам какво е правил Максим в Русия (ти сигурен ли си, че можеш да вярваш на всичко, което четеш?), но знам, че не се скри във "Великата съветска страна" или в Щатите и през цялото време правеше всичко възможно за Мануела.
За мен цялата тази история е просто един трагичен инцидент, който е не по-малко трагичен за Максим и Албена, отколкото е за роднините на жертвите. И то не заради тези две години затвор, а заради присъдата да живееш с мисълта, че си отнел човешки живот. Нелепото е, че грешката и последствията й са несъизмерими. Всичко, в което може да бъде обвинен Максим е лекомислие.



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Sargon lll]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано07.01.09 19:20



Според мен, дълбоко в подсъзнанието си, ти жадуваш за манафски ласки в панделата! Така де, гузен негонен бяга...

Хехе, не точно. Всъщност съм една стъпка преди панделата и имам еротични фантазиЙ с полицаиЙ(

- полицаите (или един или повече) ме гепят щото съм лош, слагат ми белезници, а аз се извъртам и по невероятен начин ги разкопчавам и закопчавам полицайчето, а на него много му харесва:) После стават едни - не е за разправяне - в крайна сметка го отнася и е дълбоко, много дълбоко щастлив, че законът е нарушен и правосъдие не е раздадено!

А за дълбоките манафски ласки сигурно си понамечтаваш ти, уважаеми Виж ся, НЕ БОЛИ! Само тва шти кажа. Историите дето си чувал за болка при първия път и пр. са долни хетераски инсинуации и манипулации с цел да заклеймят гей братството. Не им се връзвай, те са способни на всичко, за да осквернят кефа между мъжете, който е несравним с останалите алтернативни бла бла. Има едно чудо на еволюцията при мъжете, наречено А-точка, което дали се сещаш къде се намира? Мда, точно там, където тлее вечен мрак То остава неоткрито и недокоснато за повечето мъже, които гинат девствени, а защо е там, защо го е създал Бог, Исус или в квото вярваш? Освен това там има толкоз нервни окончанийца - еволюцията не греши май френд А и формата е една такава...хм, чувал си за механизма ключ-ключалка. Така че, no worries, давай напред, еволюцията, Чарлз Дарвин и аз те подкрепяме



Тема Re: Максим - в панделата!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано07.01.09 19:35



Папа, да те питам, на теб харесвали ти по пиринеума и по м-точката(от пъпа до хълбоците)?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.