Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Явление над Благоевграднови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано22.10.08 09:08



Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот.
Понеже Бог не е пратил Сина Си на света, за да съди света, но за да бъде светът спасен чрез Него.



А Бог, без да държи сметка за времената на невежеството, сега заповядва на всички човеци навсякъде да се покаят,
защото е назначил ден, когато ще съди света справедливо чрез Исус Христос, Когото е определил; за което и е дал уверение на всички, като Го е възкресил от мъртвите


Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.10.08 10:15



Доколкото знам, католиците признаха възможността за съществуване на извънземни форми на живот... Мисля си, че може и да бъдем свидетели на първия контакт с малките зелени човечета /от доста години вероятно подготвят човечеството в тази посока индиректно- и нашите управници, и те самите.../.



Що се отнася до срещата с Господ, да не прибързваме- на който когато му е писано и няма "искам, не искам"...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 10:19



Ама аз всъщност не разбирам какво е посланието на темата ти? Че ще се срещмае с извънземните, с Господ или заради ускорителят на частици всички ще се пържим в преизподнята????





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано22.10.08 10:25



Посланието на темата е явлението в което БОГ сякаш държи светлина в ръцете си,като че иска да покаже Своята любов към света, и факта,че въпреки че сме грешни и Го нараняваме,Той ни обича и иска да ни прости и да ни приеме в присъствието Си. Католиците могат и милион неща да кажат. Мен не ме интересува мъртвата религия, а това да се обърнем със сърцата си към Живия БОГ - това не е религия, а взаимоотношение с най-великата Личност.
Пратих го и в други форуми,особено на атеистите,според мен е добро да бъде видяно от повече хора.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 10:38



Да, благодаря ти за информацията. А би ли ми обяснила защо наричаш католицизма мъртва религия? Нали и те вярват в Исус и защо за нас Бог е жив, а за тях мъртъв???





Тема Пълен офтопик,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.10.08 10:50



чак се изненадах, че не оплю содомията и гоморията ами само сподели, че някой си е поиграл с фойерверки над Благоевград.

И? Какво точно казваш, че нищо не разбрах (чувствам се ужасно)?!

postscriptvm: И понеже съм добър ... хъм ... мирянин. Ще оставя темата отключена. Освен ако на Гардиън не му падне пердето след 3-та серия на Ga-Rei: Zero и не я забърше.





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано22.10.08 10:51



Не само католицизма може да бъде мъртва религия,но и православието,дори някои протестантски деноминации. Религията означава да наричаш себе си "християнин", а да ходиш два пъти годишно на църква,да спазваш определени правила и ритуали и да си мислиш,че това е достатъчно за да отидеш в рая. Всичко това е абсолютно погрешно. Християнин е човек,който с поведението си прилича на ИСУС ХРИСТОС - с любовта си към всички хора,особено проявена към грешниците,отношение на простителност и любов,да помогнеш на нуждаещия се,да направиш добро на този,който те мрази,всичко което е записано в Библията. Малко хора обаче живеят по този начин. Хората се скриват под маската на фалшива и лицемерна религия а всъщност вършат непрестанно грехове и беззакония.
Истинското християнство е да осъзнаеш греховете си,да се отречеш от тях и да започнеш да гледаш вече не на себе си,а на другите,да служиш на другите,да им помагаш във всичко. Това е което иска БОГ от нас - затова ни дава знамения,за да погледнем на живота си и да решим да живеем чист и праведен живот на вяра.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.10.08 11:04



Зара пак откачи!



Тема Джошуа ха-Ноцри,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.10.08 11:07



наричан на гречески Исус Христос и натресен в България почти без промяна не може да бъде по НИКАКЪВ начин символ за подражание или наподобяване.

Първо: Не съм заченат непорочно, а на дивана.
Второ: Не мога да лекувам с ръкополагане, опитвал съм.
Трето: Не мога да разделя питката и рибата на толкова малки парчета, дори и с лазер.
Четвърто: Йоан ми се струва доста грозничък във екранизациите на библията.
Пето: Огромна КОСА, БРАДА и МУСТАЦИ, и това гарнирано с вълнена тога през ЮНИ!?
Шесто: За разлика от него, съм спал поне с една жена. Без брак. Грехота, знам ... ама така виждах нещата тогава.
Седмо: Баща ми не е масов убиец на първородни деца а обикновен честен земеделец.
Осмо: Аз съм открит гей, неговият coming out все още предстои. А като гледам колко са късогледи във Ватикана, може и да не настъпи. Освен ако не намерят летописите на Йоан.


Девето: Ако приближеният ми или подчиненият ми ме предаде ще му счупя главата. Няма да чакам да се беси на "кървавата нива", пък ако избърза - ще ритна стола лично, че даже и ще му увисна на кръста да се усмърти по-бързо.
Десето: Ако имам всесилен баща, няма да откажа помощта му, докато някой шибан дявол ме държи гладен и жаден в пустинята. Това противоречи грубо на "Почитай баща си".

Мога да продължавам до утре след полунощ. Искам да кажа, че визията за Исус, каквато си я въобразяваш Зара, е изтъркана, глупава, неактуална и комерсиализирана.

Тук не става въпрос за това, дали съм Содомит или ограничен консервативен хетераст с промит от църквата мозък ... АБЕ Кой идиот в 21 век ще си даде живота, за да живееш ти по-добреи с опростени ... грехове (или дългове)? Няма да е българин със сигурност.

Редактирано от martyr на 22.10.08 11:08.



Тема Re: Джошуа ха-Ноцри,нови [re: martyr]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 11:14



Не те ли е срам бе, грешнико...?!!!
От твоите писания така се разхилих, че се разплаках, размаза ми се спирала и фон дьо тена, а колегата ме гледа подозрително...Колко зло причини на ближната си (т.е.мен) само с думите си.....




Редактирано от Double Trouble на 22.10.08 11:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.