Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 29.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Явление над Благоевград  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано22.10.08 09:08



Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот.
Понеже Бог не е пратил Сина Си на света, за да съди света, но за да бъде светът спасен чрез Него.



А Бог, без да държи сметка за времената на невежеството, сега заповядва на всички човеци навсякъде да се покаят,
защото е назначил ден, когато ще съди света справедливо чрез Исус Христос, Когото е определил; за което и е дал уверение на всички, като Го е възкресил от мъртвите


Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.10.08 10:15



Доколкото знам, католиците признаха възможността за съществуване на извънземни форми на живот... Мисля си, че може и да бъдем свидетели на първия контакт с малките зелени човечета /от доста години вероятно подготвят човечеството в тази посока индиректно- и нашите управници, и те самите.../.



Що се отнася до срещата с Господ, да не прибързваме- на който когато му е писано и няма "искам, не искам"...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 10:19



Ама аз всъщност не разбирам какво е посланието на темата ти? Че ще се срещмае с извънземните, с Господ или заради ускорителят на частици всички ще се пържим в преизподнята????





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано22.10.08 10:25



Посланието на темата е явлението в което БОГ сякаш държи светлина в ръцете си,като че иска да покаже Своята любов към света, и факта,че въпреки че сме грешни и Го нараняваме,Той ни обича и иска да ни прости и да ни приеме в присъствието Си. Католиците могат и милион неща да кажат. Мен не ме интересува мъртвата религия, а това да се обърнем със сърцата си към Живия БОГ - това не е религия, а взаимоотношение с най-великата Личност.
Пратих го и в други форуми,особено на атеистите,според мен е добро да бъде видяно от повече хора.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 10:38



Да, благодаря ти за информацията. А би ли ми обяснила защо наричаш католицизма мъртва религия? Нали и те вярват в Исус и защо за нас Бог е жив, а за тях мъртъв???





Тема Пълен офтопик,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.10.08 10:50



чак се изненадах, че не оплю содомията и гоморията ами само сподели, че някой си е поиграл с фойерверки над Благоевград.

И? Какво точно казваш, че нищо не разбрах (чувствам се ужасно)?!

postscriptvm: И понеже съм добър ... хъм ... мирянин. Ще оставя темата отключена. Освен ако на Гардиън не му падне пердето след 3-та серия на Ga-Rei: Zero и не я забърше.





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано22.10.08 10:51



Не само католицизма може да бъде мъртва религия,но и православието,дори някои протестантски деноминации. Религията означава да наричаш себе си "християнин", а да ходиш два пъти годишно на църква,да спазваш определени правила и ритуали и да си мислиш,че това е достатъчно за да отидеш в рая. Всичко това е абсолютно погрешно. Християнин е човек,който с поведението си прилича на ИСУС ХРИСТОС - с любовта си към всички хора,особено проявена към грешниците,отношение на простителност и любов,да помогнеш на нуждаещия се,да направиш добро на този,който те мрази,всичко което е записано в Библията. Малко хора обаче живеят по този начин. Хората се скриват под маската на фалшива и лицемерна религия а всъщност вършат непрестанно грехове и беззакония.
Истинското християнство е да осъзнаеш греховете си,да се отречеш от тях и да започнеш да гледаш вече не на себе си,а на другите,да служиш на другите,да им помагаш във всичко. Това е което иска БОГ от нас - затова ни дава знамения,за да погледнем на живота си и да решим да живеем чист и праведен живот на вяра.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.10.08 11:04



Зара пак откачи!



Тема Джошуа ха-Ноцри,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.10.08 11:07



наричан на гречески Исус Христос и натресен в България почти без промяна не може да бъде по НИКАКЪВ начин символ за подражание или наподобяване.

Първо: Не съм заченат непорочно, а на дивана.
Второ: Не мога да лекувам с ръкополагане, опитвал съм.
Трето: Не мога да разделя питката и рибата на толкова малки парчета, дори и с лазер.
Четвърто: Йоан ми се струва доста грозничък във екранизациите на библията.
Пето: Огромна КОСА, БРАДА и МУСТАЦИ, и това гарнирано с вълнена тога през ЮНИ!?
Шесто: За разлика от него, съм спал поне с една жена. Без брак. Грехота, знам ... ама така виждах нещата тогава.
Седмо: Баща ми не е масов убиец на първородни деца а обикновен честен земеделец.
Осмо: Аз съм открит гей, неговият coming out все още предстои. А като гледам колко са късогледи във Ватикана, може и да не настъпи. Освен ако не намерят летописите на Йоан.


Девето: Ако приближеният ми или подчиненият ми ме предаде ще му счупя главата. Няма да чакам да се беси на "кървавата нива", пък ако избърза - ще ритна стола лично, че даже и ще му увисна на кръста да се усмърти по-бързо.
Десето: Ако имам всесилен баща, няма да откажа помощта му, докато някой шибан дявол ме държи гладен и жаден в пустинята. Това противоречи грубо на "Почитай баща си".

Мога да продължавам до утре след полунощ. Искам да кажа, че визията за Исус, каквато си я въобразяваш Зара, е изтъркана, глупава, неактуална и комерсиализирана.

Тук не става въпрос за това, дали съм Содомит или ограничен консервативен хетераст с промит от църквата мозък ... АБЕ Кой идиот в 21 век ще си даде живота, за да живееш ти по-добреи с опростени ... грехове (или дългове)? Няма да е българин със сигурност.

Редактирано от martyr на 22.10.08 11:08.



Тема Re: Джошуа ха-Ноцри,нови [re: martyr]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 11:14



Не те ли е срам бе, грешнико...?!!!
От твоите писания така се разхилих, че се разплаках, размаза ми се спирала и фон дьо тена, а колегата ме гледа подозрително...Колко зло причини на ближната си (т.е.мен) само с думите си.....




Редактирано от Double Trouble на 22.10.08 11:14.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано22.10.08 11:39



Олеее, коте, ма не можа ли Господ през ноща да го покаже туй? Когато трудещите се хора, като къдравото Сисе на Ловния парк, са приклекнали в тъмното и се онождат?

Аз гледам, гледам, па си викам: тия лапетии са пафкали на Бачиново и са си правили снимчици за педофилската мафия, когато едното се окерепизило и решило да шракне синевата. Ама видиш ли, джисимето му било леко чакнато и камерата му прави светли петна на пикчърите. Обаче са нали требе изкараме кинти, че утре ще одиме по Курвенщрасе да си купуваме "маркови" дънки, и дай да се позовем на единственото логично обяснение - Господ е бил! Отворил си е.... о не... какви мисли ми идат на главата.... Само на мен ли ми изглежда картинката като някой, който подканващо си е разтворил....(точки, точки, точки)???

Особено когато към края на видеото камерата зууумва и навлиза все по-дълбоко и дълбоко и ....

Или Господ просто е искал да каже: Пускам малко светлина, че белким огрее тия тризначките и се освестят малко празните им чукундури.

Заре, земи малко отдели време за външния си вид, стига по тез форуми седе. Ше фанеш целулит и после кой ша та... люби тачи и милее??? Загрижен съм за тебе коте, нощем седя буден и ми е мъчно за тебе!



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано22.10.08 12:19



Посланието на темата е явлението в което БОГ сякаш държи светлина в ръцете си,като че иска да покаже Своята любов към света, и факта,че въпреки че сме грешни и Го нараняваме,Той ни обича и иска да ни прости и да ни приеме в присъствието Си.
Ма ти май се имаш за личната преводачка на Бог? ;) Направо ти завиждам на увереността ти, че знаеш какво мисли Бог и какво иска да каже. ;)
Интересно обаче дали интерпретацията на човек с друга културна формация ще съвпадне с твоята?
И интересно също защо не коментираш другото "чудо" - "Дева Мария" в реката? Или имаш избирателен подход към различните явления и определяш кое е чудесно и кое не според вярванията си? А пък явленията, свързани с Дева Мария, един от основните символи на "мъртвата религия" най-вероятно идват от Сатаната? ;)



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Фьoн]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 13:48



Фьонка, разкажи плс за Девата в реката, че ми стана интересно??? (сигурно от суеверие / ме ще се самонакаже довечера със сто камшични удара)





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано22.10.08 14:03



O, че де да знам. Нали във видео мат'ряла се споменава за некво камиче, дето го изкарали от неква река, с некъф образ на него, в който тренираното око христиенско веднага разпознало Дева Мария.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Фьoн]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано22.10.08 14:21



Уфф, аман от "чудеса"....





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано22.10.08 15:14



А бе аз съм далеч от мисълта, че всички чудеса са в кавички, фалшификация, мистификация, фотошоп и пр. Да твърдим подобно нещо ще е като да твърдим, че светът се свежда до осезаемото и рационално обяснимото. Пък то ще е другата страна на Зариния медал - материалистическото "всичко ми е ясно".
Че чудеса се случват вярвам, най-малкото защото и на мен се случи нещо необяснимо. Това, което ми е интересно около чудесата е защо, примерно, Дева Мария се явява в страни като Франция и Португалия, а не Иран или Корея. :) Съществуват много възможни обяснения. Примерно че Бог говори на различните хора по света на езика, който биха разбрали. Или че както виждаме предметите чрез натрупания си опит; така разбираме явленията чрез културата, която ни е създала. Едно от обясненията е една моя любима легенда за Рамакришна:
Рамакришна бил жрец в храма на Кали. Служел й с такава вяра, любов и всеотдайност, че Кали на свой ред го обикнала, започнала да излиза от статуята си в храма и да танцува около него. Нищо не правело Рамакришна по-щастлив. Той живеел за тези мигове. Но твърде скоро се разчуло, че Кали се явява на Рамакришна и хората започнали да се стичат при него и да го молят да им ходатайства пред Кали. Това натъжило Рамакришна. Разбрал, че неговият контакт с богинята кара хората още повече да се вкопчват в света на феномените и в представите си за добро и зло, вместо да ги освобождава от дуалността. Затова отишъл при един известен мъдрец и му разказал историята. Отговорът бил следният: "Щом Кали пречи на хората да стигнат до просветление, убий я." Рамакришна се стъписал. Как така ще я убие? Тя му е майка! Той я обича повече от всичко! А и къде ще намери меч, който може да посече богиня? "Щом съзнанието ти е достатъчно силно, за да създаде богиня - отвърнал мъдрецът - значи ще може да създаде и меч, който да я убие." :) Рамакришна припаднал от силата на тези думи, бил в несвяст няколко дни, и когато най-сетне се пробудил, бил пробуден и от съня на дуалностите. :) Продължил да служи в храма на Кали, но тя никога вече не му се явила. :)
Та ето ви едно възможно обяснение на чудесата, което всъщност е свързано с второто обяснение, което предложих: всичко е в съзнанието, а съзнанието ни е изваяно от културата, на която принадлежим.

Редактирано от Фьoн на 22.10.08 15:16.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано22.10.08 15:16



Фьон за президент, Фьон за президент!!!





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано22.10.08 15:19



Ъъъъ, благодаря, и така съм се ояла достатъчно. ;)



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: loverrock]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.10.08 15:30



Защо "пак", тя си е...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Джошуа ха-Ноцри,нови [re: martyr]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.10.08 15:34




Безсмислено е делото ти да се опитваш да "опознаеш непознаваемото"
"Не се опитвай да наливаш акъл в главата на повреден човек, защото това е действие, равно на наливането на вода в каца без дъно..." П.Р.Славейков

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.10.08 19:41




Хлапето ни пратило за зелен хайвер- взело снимката от нета... Сега се отлага за неопределено време кацането на човечетата /или божественото доказателство за обичта му към толкоз много изроди, населяващи Земята.../.


Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.10.08 20:18




Сега "Върхът на интелигентността" Зара как ще изконсумира такова количество зелен хайвер?

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.10.08 20:55



Зара не е лошо момиче- онези, които са и бръкнали в мозъка, са за шамаросване... Ще ми се, ако можеше, това да стане с онези небесни длани, дето ни хвърлиха в относителен размисъл...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано22.10.08 21:08



Зарче,
нещо пак си във фаза... Днес си купих едни карти за игра със всички икони и ги подарих на един приятел, които мисли като теб да си играе... Не ни занимавай с твоите глупости! Въобще не ме интересуват бибилии и разни там измислици... който някои е написал... И кротувай! Има кой да ни спасява! БОГ, СЪДБА, ЖИВОТ или не знам какво е, ако реши да ни "даде" явление ще си го получим... Хайде и се наспивай добре!



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.10.08 22:55





SAPIENTI SAT...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Какво правим?нови [re: Zara_83]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано23.10.08 07:36



Хей хора, май и в нас самите има нещо сбъркано ! Мълчим четири дни, а после се явява една зомбирана и ще се скапем дружно да я плюем, чак ми става подозрително при тази суша на мнения предните дни. Ако я има тази, просто диагнозата и е ясна.
Случват ли се чудеса - всеки има свое мнение по този въпрос, но се питам : "Не може ли да си дискутираме по тези теми, ако ни вълнуват, без да ни ги задава едно зомби? Винаги ли за да се получи дискусия, някой трябва да ни дразни?" Май самите ние търсим и очакваме провокацията за да покажем, че ни има и да напрегнем "мозъчни" клетки, а?



Тема Re: Какво правим?нови [re: ros2r]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано23.10.08 09:58



С пълно неудоволствие ще трябва да се съглася с теб...





Тема Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано23.10.08 11:13



какво се чудите



Преди 2 години, тази тема щях да я фрасна с брадвата без да се замислям, че ще ми теглят майните.

Преди 4 години имаше толкова много и приятни теми, че нямаше да и обърнем внимание на тази девойка чудна и 'майна.

Но си е така. Преди 6 години, Одолам по същият начин разлая кучетата и направи тема с 600 мнения в нея. Имаше флеймове по 4 страници между него и Елия.

Deja Vu, както се казва.



Тема Re: Какво правим?нови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.10.08 11:59



Спира ли някой пускането на теми и дискутирането по тях?





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано23.10.08 13:01



Ма вие ся как разбрахте, че снимката е от нета? Щото btv да се хванат току-тъй?



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 15:07



Ми точно по битиви- то ни се извиниха за туй, персонално и на Зара...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 15:31



Какво стана за тези четири години? Само тъпунгери ли взехме да се включваме тук? Или хората си начесаха крастата относно сериозните неща в живота? Ми да обсъждаме марки лубриканти, презервативи и как е възможно човек да си го вкара сам.

Това последното е любопитно- какво ли ще се чувства при едновременното "стимулиране" на няколко секс точки? /А Енарис би пофантазирал за "мажкото" себезачатие... /.

Мисля, че напоследък `сериозните` теми се пренебрегват прогресивно, в дадени случаи лекомислено и с безразличие се обсъждат въпроси, които вълнуват даден индивид, липсва сякаш добронамереност и желание да бъдат разбрани другите, /макар и с коренно противоположни разбирания/. В постовете често липсва усмивката и намерението да потупаш някого по рамото /камо ли да бъде подкрепено нечие такова/. От криворазбрано чувство за себедостоинство и върховност се пропуска възможността наистина да бъде намерен приятел, събеседник, доброжелател /за гадже не смея и да помисля... /.

В крайна сметка, всяко нещо се ражда и умира, но това моето не е заупокойна молитва, при всички положения...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.10.08 15:37.



Тема здравей Стояновнови [re: stoyanov]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано23.10.08 17:17



Моля те изгледай този клип внимателно и още по-внимателно прочети тези думи:

Понеже това, което е възможно да се знае за Бога, им е известно, защото Бог им го изяви.
Понеже от създаването на света това, което е невидимо у Него, вечната Му сила и божественост, се вижда ясно, разбираемо чрез творенията; така че човеците остават без извинение.




няма по-голямо доказателство за съществуването на БОГА от Неговите творения,Той ни е дал достатъчно доказателства,затова сме без извинение,ако сме решили да живеем в грях.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Какво правим?нови [re: ros2r]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано23.10.08 19:11



Зара,
ето че си отговорила! Аз лятото гледах по новините как Исус се появил в небесата и изчезнал и го съобщиха като факт и даже бяха заснели кадри! Аз например съм против всяка година да го възкресяваме... Той е възкръснал преди повече от 2000 г. Стига толкова с вашите секти!!! Така,че вземи махни този кръст, защото аз например не го възприемам на кръста!!! Всеки е свободен да вярва в това, което иска! ГОСПОД,БОГ,СЪДБА Е ЕДИН - ТВОРЕЦЪТ И РЕШИ ЛИ ДА ЗАТВОРИ ЗЕМЯТА КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ТОГАВА? Ще се молим на Зара!


п.п. Нарочно се включвам с редакция да ти благодаря, че се опитваш да помогнеш на хората! И недей забравя поговорката "Помогни си сам, за да ти помогне и ГОСПОД!"

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават

Редактирано от stoyanov на 23.10.08 19:17.



Тема Re: Какво правим?нови [re: stoyanov]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.10.08 19:33



Тя не работи за Исус, а за пастора. Този, който и е промил мозъчето!



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано23.10.08 20:22




Може би трябваше да кажеш "персонално и ЗА Зара"...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 21:19




В интерес на истината, уважавам Зара за завидното и чистосърдечно желание /така си мисля/ да посочва "правилния" път за спасение на имагинерната част от човека /друг е въпросът, дали точно това е посоката или постила с добри намерения пътя към ... /, а също и това, че въпреки ругателствата на моменти, продължава с детска увереност да вярва в чудеса и да ни ги свежда до знанието...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.10.08 22:00.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано23.10.08 22:00



Ееееее! Ние пък си нямаме палячо в нашия клуб да ни разсмива.

Явно Зарчето се е заела да оправя само мъжката част от гей-обществото, мадамите кучета ги яли. Тва си е чиста проба дискриминация



Ама, пък в крайна сметка- кой каквото го влече.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано23.10.08 22:21



Французите имат една много интересна поговорка:
"Няма по-отвратително нещо от непоискания съвет".
В този аспект, мили ми приятелю, аз никого не съм молил или калесвал да ми налива акъл.
Моите религиозни, морални, политически или сексуални разбирания са си лично мои, плод са на изграждането на моята личност през годините и аз се гордея с тези разбирания и тази личност, независимо какви са те - разбиранията, или тя - личността.
И ни най-малко не се нуждая от манипулиране, трансформиране или даване на непоискани съвети от когото и да било, а най-малкото от хора с промита психика.
Уверявам те, мило момче, че ако някога ми потрябва някакъв съвет за живота, за това как да постъпя в определен случай или как да преформирам живота си или черта от характера си, ще се обърна с молба за съвет към някого, когото уважавам и считам, че стои в някакъв аспект по-високо от мене и мога да се поуча от него, а не към психически и морално недъгъв индивид.
"Завидното и чистосърдечно желание" на някого да ми показва "правилния", според него път ни най-малко не може да ме трогне или умили, а само ми припомня мъдрата поговорка "Добрият човек е като разляна вода - накъдето е наклонът, натам тече. За да бъде истински добър един човек, задължително трябва да бъде достатъчно лош, за да отстоява добрината си."

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."


Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 23:34




Драги ми Sapiens, напълно съм съгласен с първата поговорка- често се налага да си я припомням... Но има и нещо от рода: "Няма ненаказано добро". Лично аз трудно се стърпявам, ако мога да предпазя някого от очевидна грешка, даже и с риск да ме сиктирдосат. Обикновено така се получава, де... И после ми е много тъпо, защото ми е на устата да се изцепя: "Ама нали ви казвах, че..." От друга страна, най- полезно е да оставиш едно дете да се изгори на печката- втори път няма да го направи със сигурност.
Случаят със Зара е по- различен- там нещата са безкрайно лични и индивидуални, намесата в тях буди оправдано бесуване, но се забелязва омекване в позицията и полуненатрапчива примиреност с нашето "грехопадение", почти забелязвам /или ми се ще/ зараждащо се "опрощение на греховете" ни /не че е нейна /тяхна/ тази способност//... И в този смисъл, по- скоро ние я променяме, отколкото тя да е променила нас...
Де факто добро или лошо, добър или лош- това са понятия, при които само дозата може да определи летален или не ще бъде крайния резултат...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 24.10.08 00:00.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано23.10.08 23:53



Най-после един човек тук, който има нормално мислене. /Не искам да обидя никой. Извинете, ако звучи грубо!/ Превърнахме се в групичка хора, които пазят нещо , което никога не са имали.
Защо не поразсъждаваме над проблема, "Кое е това нещо, което ни пречи да се чувстваме като всички останали?"



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: martyr]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 00:04



Аз за това, преди време, казах на колегата Ви, че правилата престават да бъдат правила , ако не се спазват. Не твърдя, че това е проблемът, но когато оставиш нещата без контрол, Свободията избуява.
Аз не смея да повдигна тема, защото съм нов и още се ориентирам, дали моите проблеми са проблеми и на другите в Клуба, но се чудя на хора, които са тук отдавна, как дебатират по таква темички.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.10.08 00:07



Малко ме объркваш, какви са твоите проблеми!



Тема Re: Какво правим?нови [re: stoyanov]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 00:09



Ало, приятел, май не си разбрал на кого отговаряш. Нищо, простено да ти е! При силно вълнение, дори моето куче /а то е свръх интелигентно/ се обърква.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 00:11



Сталинизмът в комуникацията между хората води до загубата на интерес в самите хора...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 00:18



Във всеки случай, дали е имало Знамение над Горна Джумая или не , не ми е проблем. Проблем ми е как да обясня на хората около мен, че ако съм гей, това не значи , че ставам друг човек или искам преферанции. Смятам, че това е проблем на всичи нас.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: lsis.]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 00:21



Ех пуста завист.





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 00:25



Аууу, това е проблем, какъвто имат и черните спрямо белите, и ниските спрямо високите, и .... Но това си е спам моето, пусни една подобна и вероятно стотици пъти дискутирана тема, която няма да намери правилното и дълговечно решение...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 00:26



А защо смяташ, че нещо ми/ни пречи да се чувстваме като всички останали?

И защо трябва да се чувстваме като "всички" останали?



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 00:29



Данък обществено мнение. Това е проблемът.



Посуепис: Айде да ходим на фалшивите АББА в зала Универсиада на 21 ноември? Ако Фьон и Дабъл решат да се присъединят, и ти де, ставам четирима и може да се маскираме като АББА...



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 00:35




Да идем, но дали няма да ни бият гаджетата? Пък и не мога да се изруся, ходя си все с шапка...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 00:40



Аз ще покрия изискванията за русота, дължина на косата и телесно/лицево окосмяване, спокс.

Ти ще си тъмнокосия в комбината.

Остава да решим разпределението руса-червенокоса при Фьон и Дабъл...



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 00:43



А защо не? Да не си с три крака, или си с едно око? Не е въпросът в "данък обществено мнение", а в свободата сам да решиш какъв искаш да бъдеш. Това не се постига със закони, а с нормално "гражданско общество". Доставя ли ти удоволствие, когато вървиш по улицата да чуеш как някой обяснява на сина си: "Внимавай! Този е Педал!"



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 00:47



Да оставим на тях тяхното разпределение...

Аз обаче ще съм със синьо- лилав грим /естествен/ и с зачервен и посплескан нос /пак естествен/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 00:49



Еееее, а аз се надявах, че ще сме бляскав квартет и ще събуждаме завист докато припяваме на Чикитита...



Дабъл си я представям бяло руса, а Фьон - огнено червенокоса.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 01:00



Ще блестим, разбира се! От приятелите мога да осигуря такива аксесоари, че и най- искрения травестит да ни завиди...

Не съм ги пробвал, но пък може да ми хареса, кой знае...
Що се отнася да дамите, разчитам на техния вкус.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 01:03



Зависи - мен ли сочи или някой друг?



Аз не съм решил какъв искам да бъда. Аз съм. Говорим за привличането към мъже все пак, нали? Или според теб това е съзнателен избор?

В гимназията учителката ми по математика ме изкара за назидание пред целия клас, обяснявайки ми как не мога, нямам право, да се деля от колектива. Че аз съм част от общество, и не е редно да проявявам своеволия от типа на собствено мнение и логика... Може и да съм офца, но страдам от синдрома на вълкът-единак. Затова и казах да се хвърли през прозореца и напуснах демонстративно тръшкайки вратата след мен.

Ако някой има за самоцел и мисия в живота да създава и възпитава гражданско общество, моля, нека има. Пожелавам му успех в начинанието. Аз обаче живея в тъй наречената българска реалност. В която подобно нещо не съществува. Следователно не е нужно да го включвам в уравненията по презумция.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 01:05



Ама ще трябва да се консултираме един с друг, за да си напаснем тоалетите и да сме в тон!



Аз сериозно се опитвам да разбера само директно в проклетата зала ли мога да си купя билет. И 90% съм се навил да ходя на концерта. Вече гледах филма. Не оригиналния де, него още го търся.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 01:09



Дръпнал съм го от Замунда, ако говорим за турнето им в Австралия... Навремето страшно ми харесваше, сега не съм го гледал от шубе, че ще ми се стори много... ъъъ, ми не знам....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 01:12



Същия. Сега ще пробвам да го сваля, ако има сийдъри. Иначе гледай "Мама Миа". Милион и една причини имах да го гледам и въпреки негативните коментари на разни многознайковци - всяка една от милионите причини си беше основателна. И се забавлявах страшно много, даже си пях.





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 01:13



Малко уточнение, пише се "уфсъ"

. Нямам за цел да възпитавам никой, а и на моята възраст това е непосилно занимание без бъдеще.

Тази реплика съм я чул за друг, но това не я направи по-приемлива.
И още една, казана от човек, който гарантирано не е идиот - "В тази държава за да не си пренебрегнат, трябвада си циганин, турчин или гей." Ето, това ме стресна.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 01:18



Ааа, или е идиот, или аз не съм гей, щото се чувствам пренебрегнат..


/Да не говорим за циганите, дето ровят по кофите /ама и те нищо друго не могат или не искат да правят/, пък и за обикновените турци, дето берат тютюна и т.н.//.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 01:21



Говоря за мнението, което се насажда през медиите, че това са хората, които ползват преференции. А ти защо се заяждаш?



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 01:21



Всеки ден чувам по поне 20 пъти някой да нарича някого "педал". Всеки, който се движи по софийските улици - също. Това проблем ли е според теб?

Лично аз не се обиждам на "педал", думата е толкова комерсиализирана и експлоатирана, че чисто и просто не носи заряд.

Колкото до репликата, от гарантирано не-идиот-а: за циганите - ясно, ама за гейовете??? То и аз съм казал вече на майка ми "Защо не ме роди мамо циганче?". Все пак да си циганин носи определени социални, битови и всякакви други облаги, докато гейството... ъъъъъ..... само сексуални? Или емоционални? Не знам... Обърквам се вече.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 01:26



ОК. А ме уведоми все пак ще има ли отстъпка в билетите, ако сформираме един- два квартета за концерта...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 01:31



Не се заяждам, само си казвам мнението... Entshuldigen Sie, bitte!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 01:32



До някъде си прав за употребата на"педал", но аз говоря за директна употреба.
Е просто моят познат е продължил и твоята фраза, но това повтарям, е плод на масово внушение.
А иначе казано: "Животът ни е такъв, какъвто сами си го направим."





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 01:36



Ако трябва, и ще изпеем нещо на бис...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 01:53



Ало, готин, а в една друга тема ми обеща да черпиш Мартини и сега се продаде за два намалени билета. , но да знаеш от "дядо" си : "Йофтиното винаги излиза скъпо"

Редактирано от ros2r на 24.10.08 01:55.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 02:03



Заради едното пиянство с маслинка да запокитим изкуството в трета глуха?


Иначе съм готов да платя билетите на всички, само и само да чуят изпълненията ни с Гардиан...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 02:06



Ето, това си е възрастова дискриминация !!!


Ти губиш! Sorry!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 02:09



Тогава махни поне кавичките, за да имаш пълно основание за протест пред Хелзинкския комитет...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 02:17



И да не ти се вярва, ще съжаляваш.

А за онова де /комитета/ - на моята възраст, човек няма време за дела.

Редактирано от ros2r на 24.10.08 02:18.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.10.08 02:20



Кажи на колко си години?



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 07:57



1 100 /приведено в земни години - 48/



Редактирано от ros2r на 24.10.08 07:59.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 09:10



Относно "няма ненаказано добро" - преди години, моя френдка (малко ала Зара ) се беше запалила по всички теми и въпроси свързани с кармата...Та , тя ми каза, че според Будизма, ако направиш добро и възпреш някого от негативна постъпка, всички последици, който той е трябвало да изтърпи от лошото си действие се стоварват на твоята глава. От тогава, с чиста съвест съм си гадна кучка!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 09:13



аз съм точно по средата - русо-червенокоса, ама Фьонката не я знам...
Обаче се чудя от къде да си взема неоново зелен клин за да съм в крак с диско модата???





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 09:19



АЛОООООО, аз как да възприемам факта, че си ме представяш като истинско блонди??????


Са ще се обиждаме ли????????????
В пристъп на възмущение мислех да си сложа истинска снимка от огнено-червения ми период , ама айде...ще съм пас!!
И съм НАЦУП!!!




Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 10:25



Отдавна съм разбирал, че няма угодия на този свят... Ама чак пък да стана псе...

/не им завиждам на кучетата, че толкова обичат хората- заслужават си кучешкия живот!/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано24.10.08 11:13



...
Без връзка (или почти) с темата - много трудно е човек да бъде истински добронамерен, не лицемерно.
Човек е букет от троскот, тръни, рози и гладиоли, образно казано. Кое ще покажеш, кое от тебе ще види светът, това зависи изключително и само от тебе. Но това не става ей-така, за това много трябва да се бориш и да работиш върху себе си ( изключвам сексуалния елемент...).
Все пак, малко и по темата. На тебе, лично, пука ли ти дали някой ще ти даде "опрощение". Ако ти пука, това означава, че малко или много се чувстваш виновен и гузен за нещо. А така ли е?

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 11:36



Разбира се, че ми пука и търся опрощение- човек съм, и греша... За мен е важно хората, които съм засегнал несъзнателно, да ми простят грешката. Защото принципно съм добронамерен в 100 % от случаите, освен когато не съм срещнал нечия недобронамереност- в този случай или отговарям със същото, или зачерквам занапред...
От Зара не очаквам опрощение- не съм я засегнал с нищо, за другото /"грехопадението" ми/ не мога да разчитам на такова и от Папата...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 12:40



Никой ли няма да ми обърне внимание, колко съм обидена.....:(((((((((( квииик!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 12:53



Да търсим клин ли, да ти обръщаме внимание ли, ми честно казано започвам да търча в всички посоки едновременно и лично аз нищо не мога да свърша...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:02



Еми щото аз съм рус и мислех да сме комплект, ама ако ти е толкоз противно...

Иначе щом си по средата - можем да се възползваме от раздвоението на личността ти(ако нямаш такова - ще ти създадем) и готово. Фьон още я чакаме да каже навитак л ие да се включи в групата.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:05



Ее, много си смотаан, начииии - не виждаш ли, че Шефа ме обижда, че съм била блондинка....мръннн, пък аз не съммм, мръннн :( :( :( някой да ме гушне и да ми каже колко съммм умничка, колко съм красивааа и как почти не ми личи, че съм руса....:( зли мъже, зли!!!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:06



Хммм, приема се опита за извинение...ама пак ще трябва да ми казвате колко съм умна и красива, макар и с раздвоение!!!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:07



Бейбс, за тия работи търси хетерото. Тъй де, и те малко работа да свършат.



И още веднъж искрено се извинявам задето забелязах миниатюрния рус отенък, който всъщност само ми се е привидял!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:10



:( И , к'во сега - ще ме оставите негушната, така ли?!!!
Тогава пък, няма да дойда, пък, с вас, пък и даже ще саботирам мероприятието даже. Митове и легенди са това за чувствителната ви душа, амаахаа!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:11



Само не казвай, че си с кафяви очи- тогава не те давам на никого, ако трябва, ще се оставя гаджето да ме убие и пак ще съм твой!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:14



За мъже да не си говорим, че ми става нещо /имам предвид в областта на сърцето, как можа да си помислиш друго!

/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:14



Аз даже вече намерих подходящите екипчета за нас...:





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:15



Уууу, това с голия пъп ще ми тича много...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:16



а на мен наметалцетУ





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:16



Аз съм в синьооооо!!!!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:16



Кафеви са. Зеленикави - само като плача и като ми се спи, нямам представа защо така.





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:17



Ако е в петък, не виждам как ще го съботираш....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:17



Начи Фьонката да нахлузва гащеризона и сме готови!!!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:18



В петък е...



Остава само Фьон да се мерне, че да се разберат коя коя ще е, ние с теб си разпределихме ролите.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:19



Е не, ще се яде жито, значи, и ковчегът да е от алабастър, ако може... /не от ала- бала, имам предвид.../.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:20



Искаш да кажеш- кой кой ще бъдат...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:22



Само да не се налага да си пускам брада.....





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:29



Брада не- гледай да си гладко обръсната!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:30



Ааааа, надявам се и с фотоепилация ще ме приемете....???


п.п. офф, не знам какво ми стана днес, но ужасноооо се разлигавих.. ... ( в случай, че сте го объркали с " нормалното " ми идиотско поведение....

Редактирано от Double Trouble на 24.10.08 13:32.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:31



Обичам жито... с канела и пудра захар... Жалко, че е толкова негативно асоциирано ястие.





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:32



Аз съм брадатия, спокс.





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:34



Вижте к'во, ако заради единият ивент ще дадем и човешки жертви , вас двамата ще ви държа на разстояние един от друг и ще следя за разни закачливи погледчета...!!!!





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:36



Вика му се ашуре в даден вариант, което буди още по такива асоциации...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:37



"Не се гаси туй, що не гасне!"



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:39



Чай малко, ашуре-то не беше ли сладката супа с боб, месо и мляко?





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:39



Давай, давай, и аз го направих, сега ще обядвам...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:39



Така си мислиш, щот не си ме виждал колко съм консервативна и сериозна!!! Ще елиминирам всичките ти игриви позиви с един строг поглед и типичното ми "Ссссссс..."!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:40



Успокой се пате, ела да хапнеш нещо, че много изнервена м исе виждаш за петък. Правя царевични тортили с боб и много червен лук.

Такова - малко уайлд уест да е. А да, и бекон слагам. Ойнк...



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:41



Бляяяяя, какво е това бре???? Ако ще трябва да ядем таквоз , аз няма да идвам!!!!!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:41



Са ако кажеш, че ти е цепнат езика и какичките от съседния клуб ще дойдат да питат кво още можеш с въпросния освен да съскаш....

УжасТ, тва аз ли го казах?



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:41



Не съм очаквал такава комбинация, ауууу. Кликни в гугъла за подробна информация...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:42



Ама ябълка няма да ям!!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:42



Те , какичките, са добре запознати


Ама, как пък верно не те беше срам...?!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:42



Тва е храна за шампиони. На тебе мога ти отрежа едно парче от царевичния кейк с една овесена сладка и чаша топло мляко. Ама ще седиш в ъгъла, че от боба пръцкам.





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:43



Въййй, а не знаеш какво е ашуре! Човек как да рискува при това положение?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:44



Тва е май турското ашуре, за което аз говоря.





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано24.10.08 13:44



Уффф, как се хиля, начи....Как можахме в темата за Богоявлението да го докараме до сценична треска, деликатеси и онез (непривични за мен) човешки дейности....





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:45



Без намеци, ако може...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:46



Не знам. И не разбирам защо пред божия наместник на земятъ Заръ, лъжеш за непривичните дейности...





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.10.08 13:47



Кой за какво намеква, моля?





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 13:50



Турци, шурки, абе какво да ти кажа...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано24.10.08 18:08



Я не лъжи момичето!





Тема Не лъжа,нови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.10.08 18:58



......

Но по- любопитна е темата на HogoFogo...
Може да се включиш при добро желание.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 19:58



Да се чувстваш невинен, не означава , че си такъв. /Това по принцип/ А всеки нормален човек работи върху себе си в една или друга насока. / защо не и в секса?/



Редактирано от ros2r на 24.10.08 20:04.



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 20:01



Ема че палавник е този! А аз си мослех, че поканата за Мартини е почти като..........





Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 20:06



Защо , не обичаш ли зелени ябълки?



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 20:07



..... и риба тон......



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 20:09



Ех, Боже! То младото си е младо!



Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: Double Trouble]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано24.10.08 20:10



Обидена, ама Хубава!



Тема Re: Не лъжа,нови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано25.10.08 09:24



Е те католиците, православните, протестантите и т.н. малко са я излъгали, та ти й засилвяш вярата в лъжите.



Тема Re: Не лъжа,нови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.10.08 09:32



Ти не го увъртай сега, ами отговори на Фого, че всички сме умерено любопитни...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано25.10.08 09:34



От снимката се вижда ясно как някои си разтваря гъза но нещото което излиза е светло хм..може би това си ти ЗАРА осветена от Божието слово ,а?



Тема Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано25.10.08 09:49



Ще обявите ли официално Първоотеца за млекодаен?

Бая е гладувал тоз Мамун, докато се налапа в рая!



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ros2r]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано25.10.08 11:42



А кой е казал, че се чувства невинен? Да не чувстваш вина не значи, че си невинен...
Въпросът е, че само ти можеш да определеш дали си виновен или невинен, това е лично твой морален проблем и "Сульо, Пульо и Камшик Тодора" не са тези, които ще определят виновен или невинен си.
А на някого може да му е особено кеф да си е виновен, това работа на някой друг ли е, или лично негов проблем?

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Jeanne dArc]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано25.10.08 12:01



Може Земята да е в гъз и затуй са вижда светло навън.





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.10.08 19:22



Може и да е, а може и да не е така...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: martyr]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано25.10.08 20:40



Е, ми то и изкуството взе да се изчерпва, та камо ли...
А иначе тая Зара е голям хит в дир-а, гледам, чудя се кой ли пръв няма да я изтърпи...



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано25.10.08 21:10



Ти как искаш да е?



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.10.08 23:04



Рядко се замислям по този въпрос...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.10.08 23:24



Ааа, това е твой приоритет, нали затова качи онзи клип с козела...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ambrosii (новак)
Публикувано29.10.08 00:04



Драга Зара, следя редовно какво пишеш ... ти изпадаш в положението "лекарю изцери се сам". Говориш за Христа и Христовата любов, а не Го познаваш, защото Богопознанието не се състои в едното прочитане на Библията/ в твоя случай неверен протестантски превод предполагам/ само. Господь слиза на земята от любов да изкупи падналия адамов род, но освен това Той дава и Богооткровенната истина на света, която св. Апостоли проповядват на целия свят и която истина Христовата църква/на която портите адови няма да надделеят според Писанието/ грижливо пази. А това да скачаш и беснуваш в разни читалища , домове , да влагаш своето плътско мъдруване върху някой библейски текст, или да слушаш някой пастор, напълно осветскостен и модернизиран- не е пътя Христов. Не е достатъчно да кажеш- аз вярвам в живия Бог за да се спасиш Зара. Вярата без дела е мъртва, а делата без Благодатта са нищо, тази благодат се преподава именно в Църквата като Богочовешки организъм, Църквата, която модернистите протестанти така яростно отричат. Векове след векове, от Апостолите - на техните приемници епископите, на които Хритос е казал- който вас приема Мене приема. Така че помисли да не би светлината що е в теб да е тъмнина. И още блудниците и разбойниците влизат в Царството Божие, а начетените фарисей остават вън- защо? Защото те не познаха Христа Спасителя в плът, за туй кой е по голям грях- да живееш разпътно, но да се покаеш озарен от светлината Божия или да живееш във верова заблуда?



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано29.10.08 09:46



По повод на появата на нов зароподобен месия се сетих един симпатичен виц...
"Един шеф на борчета се обажда на любимата си мутра, пратена по работа по някаква магистрала : "Ей, Ряпа, току-що съобщиха по радиото, че някакъв идиот кара в насрещното...Да не станеш зян, де...".
Борчето му отговаря : "Не е един, шефче, много са, много са!!!""...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над простата ти тиква.нови [re: Zara_83]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано29.10.08 16:01



Тая пък,не спря да ни занимава с простотии.
Я ми отговори на това.Може и да си стара брантия,а може и да си младо кюрпе,няма значение.
Ако имаш деца и те са педерасти,какво ще направиш,как ще реагираш при първата информация за това.Не ми меси религия и библия.
Още,на тебе ясно ли ти е,че педерастите се раждат като такива?



Тема Re: Явление над простата ти тиква.нови [re: redjeep]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано29.10.08 20:19



Е, как ще й е ясно, като е с отрицателно IQ...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над простата ти тиква.нови [re: Sapiens]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано29.10.08 23:29



Ама какво я дъвчем още тая Зара, не видите ли, че тя пуска само по някоя муха(то ебати мухарника е де, че ги мята по всички клубове) и после са изулва кат'пръдня из гащи. На първо четене се включва малко в "диспут" от хорска срама и после фаща пътя. До следващия пристъп.
Ама пък поне си имаме матр'ял за чешане на езиците....





Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано29.10.08 23:32




Дано само зароподобните да не станат като в един друг виц, в който учителката на един клас от деца-идиотчета припаднала, щото те пеели песента "Ние ще станем милиони"...



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано30.10.08 07:14



Зарето дали ще може да издои козела?



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: about blank]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано30.10.08 23:03



Дано...
Имам предвид, дано не се случи...Че ще станем твърде много на тази земя...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано30.10.08 23:30



Да, предвождани от Зара и Енарес, щото от тука подвизаващите се май никой не може да им оспорва първенството...



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано31.10.08 00:11



Ако Земята е в гъз, както се изрази, не съм сигурен, че ще намери вимето...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано31.10.08 07:05



Камо ли да е вимето на Бога...



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано31.10.08 09:00



Не ставай прозаичен...
За такива фантазии Инквизицията нямаше да те пита мазохист ли си...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано31.10.08 20:49



Че то тоя форум е фул с инквизиция.



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано31.10.08 23:32



Леле мале, човек жив да те оплаче!



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано01.11.08 00:07



Не им се давай!

Трябва даже да качиш още някоя твоя снимка!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 01.11.08 00:09.



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано01.11.08 00:20



Има известна логика в искането ти . Снимката беше правена от професионален фотограф, но това ли е идеалът ти /та да знам де/ ?
П.С Нищо лично, само закачка.





Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано01.11.08 07:41



Снимката не е моя.



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано01.11.08 09:02



Недей да скромничиш...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано01.11.08 09:03



Кога да дойда на изповед и пречистяване?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано01.11.08 09:45



Не съм сигурен, че трябва да идваш при мен. Аз не съм блондин. Други тук се хвалят с това.

Май при тях трябва да се изповядаш, пък и не вярвам да си постил , така че няма да мога да ти простя греховете.



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.11.08 19:30



Блондините с кафяви очи са Божидар и без да се казват така....

/Прости ми поне това изказване... /.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано02.11.08 21:31



Всеки си живее със своя вкус. Аз какво и на кого да простя? Господ си знае работата и събира хората по вусовете им..........

Явно не съм твой тип, но в това няма нищо лошо. Всеки има право да реализира мечтите си. Успех!!!!



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.11.08 23:35



И двамата сте по мой вкус!





Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.11.08 23:56




Само дето сме малко обратни...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано03.11.08 07:10



Хей, къде изчезна ? Липсваше ми!





Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано03.11.08 08:05



По-скоро притворни.



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.11.08 08:49



Любопитна интерпретация, направо ненаучно фантастична...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.11.08 14:58



В това няма нищо лошо!



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.11.08 15:00



Аз ли?



Тема Re: Да тъ питам по Зарините въпросинови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 00:04



Да ти. Липсваше ми свежото ти мнение и по - различен поглед към нещата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.