Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 02.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 15:07



Ми точно по битиви- то ни се извиниха за туй, персонално и на Зара...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Този клуб си е такъв от години,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 15:31



Какво стана за тези четири години? Само тъпунгери ли взехме да се включваме тук? Или хората си начесаха крастата относно сериозните неща в живота? Ми да обсъждаме марки лубриканти, презервативи и как е възможно човек да си го вкара сам.

Това последното е любопитно- какво ли ще се чувства при едновременното "стимулиране" на няколко секс точки? /А Енарис би пофантазирал за "мажкото" себезачатие... /.

Мисля, че напоследък `сериозните` теми се пренебрегват прогресивно, в дадени случаи лекомислено и с безразличие се обсъждат въпроси, които вълнуват даден индивид, липсва сякаш добронамереност и желание да бъдат разбрани другите, /макар и с коренно противоположни разбирания/. В постовете често липсва усмивката и намерението да потупаш някого по рамото /камо ли да бъде подкрепено нечие такова/. От криворазбрано чувство за себедостоинство и върховност се пропуска възможността наистина да бъде намерен приятел, събеседник, доброжелател /за гадже не смея и да помисля... /.

В крайна сметка, всяко нещо се ражда и умира, но това моето не е заупокойна молитва, при всички положения...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.10.08 15:37.



Тема здравей Стояновнови [re: stoyanov]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано23.10.08 17:17



Моля те изгледай този клип внимателно и още по-внимателно прочети тези думи:

Понеже това, което е възможно да се знае за Бога, им е известно, защото Бог им го изяви.
Понеже от създаването на света това, което е невидимо у Него, вечната Му сила и божественост, се вижда ясно, разбираемо чрез творенията; така че човеците остават без извинение.




няма по-голямо доказателство за съществуването на БОГА от Неговите творения,Той ни е дал достатъчно доказателства,затова сме без извинение,ако сме решили да живеем в грях.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Какво правим?нови [re: ros2r]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано23.10.08 19:11



Зара,
ето че си отговорила! Аз лятото гледах по новините как Исус се появил в небесата и изчезнал и го съобщиха като факт и даже бяха заснели кадри! Аз например съм против всяка година да го възкресяваме... Той е възкръснал преди повече от 2000 г. Стига толкова с вашите секти!!! Така,че вземи махни този кръст, защото аз например не го възприемам на кръста!!! Всеки е свободен да вярва в това, което иска! ГОСПОД,БОГ,СЪДБА Е ЕДИН - ТВОРЕЦЪТ И РЕШИ ЛИ ДА ЗАТВОРИ ЗЕМЯТА КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ТОГАВА? Ще се молим на Зара!


п.п. Нарочно се включвам с редакция да ти благодаря, че се опитваш да помогнеш на хората! И недей забравя поговорката "Помогни си сам, за да ти помогне и ГОСПОД!"

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават

Редактирано от stoyanov на 23.10.08 19:17.



Тема Re: Какво правим?нови [re: stoyanov]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.10.08 19:33



Тя не работи за Исус, а за пастора. Този, който и е промил мозъчето!



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано23.10.08 20:22




Може би трябваше да кажеш "персонално и ЗА Зара"...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 21:19




В интерес на истината, уважавам Зара за завидното и чистосърдечно желание /така си мисля/ да посочва "правилния" път за спасение на имагинерната част от човека /друг е въпросът, дали точно това е посоката или постила с добри намерения пътя към ... /, а също и това, че въпреки ругателствата на моменти, продължава с детска увереност да вярва в чудеса и да ни ги свежда до знанието...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.10.08 22:00.



Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Zara_83]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано23.10.08 22:00



Ееееее! Ние пък си нямаме палячо в нашия клуб да ни разсмива.

Явно Зарчето се е заела да оправя само мъжката част от гей-обществото, мадамите кучета ги яли. Тва си е чиста проба дискриминация



Ама, пък в крайна сметка- кой каквото го влече.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: ljove]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано23.10.08 22:21



Французите имат една много интересна поговорка:
"Няма по-отвратително нещо от непоискания съвет".
В този аспект, мили ми приятелю, аз никого не съм молил или калесвал да ми налива акъл.
Моите религиозни, морални, политически или сексуални разбирания са си лично мои, плод са на изграждането на моята личност през годините и аз се гордея с тези разбирания и тази личност, независимо какви са те - разбиранията, или тя - личността.
И ни най-малко не се нуждая от манипулиране, трансформиране или даване на непоискани съвети от когото и да било, а най-малкото от хора с промита психика.
Уверявам те, мило момче, че ако някога ми потрябва някакъв съвет за живота, за това как да постъпя в определен случай или как да преформирам живота си или черта от характера си, ще се обърна с молба за съвет към някого, когото уважавам и считам, че стои в някакъв аспект по-високо от мене и мога да се поуча от него, а не към психически и морално недъгъв индивид.
"Завидното и чистосърдечно желание" на някого да ми показва "правилния", според него път ни най-малко не може да ме трогне или умили, а само ми припомня мъдрата поговорка "Добрият човек е като разляна вода - накъдето е наклонът, натам тече. За да бъде истински добър един човек, задължително трябва да бъде достатъчно лош, за да отстоява добрината си."

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."


Тема Re: Явление над Благоевграднови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.10.08 23:34




Драги ми Sapiens, напълно съм съгласен с първата поговорка- често се налага да си я припомням... Но има и нещо от рода: "Няма ненаказано добро". Лично аз трудно се стърпявам, ако мога да предпазя някого от очевидна грешка, даже и с риск да ме сиктирдосат. Обикновено така се получава, де... И после ми е много тъпо, защото ми е на устата да се изцепя: "Ама нали ви казвах, че..." От друга страна, най- полезно е да оставиш едно дете да се изгори на печката- втори път няма да го направи със сигурност.
Случаят със Зара е по- различен- там нещата са безкрайно лични и индивидуални, намесата в тях буди оправдано бесуване, но се забелязва омекване в позицията и полуненатрапчива примиреност с нашето "грехопадение", почти забелязвам /или ми се ще/ зараждащо се "опрощение на греховете" ни /не че е нейна /тяхна/ тази способност//... И в този смисъл, по- скоро ние я променяме, отколкото тя да е променила нас...
Де факто добро или лошо, добър или лош- това са понятия, при които само дозата може да определи летален или не ще бъде крайния резултат...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 24.10.08 00:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.