Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 13.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Загледах се аз...нови  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано11.10.08 23:11



... в една статия какво да ям и какво не, пък реших да видя що за статии са останалите. Какво ще кажете за



Винаги съм се чудил защо има толкова заблудени хора... Jack погледни и другите статии на български, заслужава си. Трябва да въведат наказания за дезинформация.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Изyмeн]  
Автор the Jack (of clubs)
Публикувано11.10.08 23:33



Изумени, защо ме подлагаш на таова мъчение - каза ми да погледна през Кюто и си глътна езика. Недей така - ша взема да се гътна млад-млад от мозъчен спазъм:)

Тази статия едва я позадъвчих на едри хапки и с много вода, но да си призная не мога да я смеля. За да си предпазя здравето не я дочетох. Вместо това реших да прегелдам останалите мнения. Невероятен ужас, невежество и криворазбрана набожност... Не е за пръв път - Зарчето откъде мислиш се е пръкнала? Но срещу такива разумът не работи. А за наказания и закони - ми то има, ама не знам дали са приложими за интернета.


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Изyмeн]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано11.10.08 23:34



Хихи, доста цветист език има този Божи човек. Пък и е преизпълнен с любов към ближния и правилно разбиране на учението Христово.
Аз викам да върнем добрата практика на средновековните клади за да прочистим обществото от гнилоча на греха. ;)



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.10.08 00:18



Оле, за малко да се катурна от стола смеейки се...

Толкова беше забавно! Има ли го някъде на аудио файлче да си го кача като рингтон на телефона това слово?

Деца, не ди губете времето с такива изроди, а го посветете на нещо по-смислено. Като готвенето например!



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Изyмeн]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано12.10.08 00:20



Имам предложение: да се съблечем голи и доброволно да тръгнем към кладите. Ако това за някои е малко , може и да потанцуваме върху живи въглен



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано12.10.08 00:23



Само реплика извън темата, ако може. Понеже обичам да готвя, та от къде да си намеря такава риба ? /нищо лично - по мярка Ви е/



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Изyмeн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.10.08 00:38



Невероятно!
А си мислех, че хоминидите са измрели преди няколко стотин хиляди години...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 12.10.08 01:02.



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.10.08 01:22



Като изгледам първите два епизода, ако ги намеря разбира се, ще мога да отговоря на въпроса.



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: ros2r]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано15.10.08 10:04



Чакайтеее, накъде сте тръгнали голи без мен!!!!



Тема Re: Загледах се аз...нови [re: Изyмeн]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано15.10.08 18:50



Аз прочетох статията... и много се уплаших... Шегувам се, разбира се... Този явно не е наред... Много злоба бе... Давайте тогава всички хомовци да се съберем дружно и да се самоубием, за да спасим света

Във Варна имаме един доц. Козовски (акушер-гинеколог) все едно него слушам... Беше излезнал преди няколко години по телевизията и редеше в същия стил, ама нещо вече не го чувам...

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.