Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 31.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано17.10.08 22:16



Крайно несправедливо е да правиш серенада само на нея.





Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 01:50



Още преди да съм прегледал другите отговори ще кажа - ДА, СПЯ ЧУДЕСНО В ЛЕГЛОТО НА ГАДЖЕТО МИ! Ако не мога да спя в неговото легло какви гаджета сме!? Че с кой друг един човек трябва да дели леглото освен с гаджето си!? Може би е по-интересно да спи във всяко дпуго, но не и в неговото...



Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 07:37



Или всъщност на този човек с когото не можеш да спиш в легло, се именува така за да не изглеждаш сам и ненужен пред приятелите си



Тема Re: Спите линови [re: aidede11]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.01.09 08:12



това е леко грубо



Тема Re: Спите линови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.01.09 08:41



Имам чувството, че ми гледаш на ръка!!!!! Сега ми кажи нещо за бъдещето, по възможност на чаша бира, кафе рядко пия...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Спите линови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.01.09 09:03



Нещо ми прави впечатление- почти всички теми, на които се мяткаш, съм ги пуснал аз. Ако те дразни ника ми, мога да го сменя. Или да замълча завинаги...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 20.01.09 12:12.



Тема Re: Спите линови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.01.09 09:13



Обикновено човек не ляга до гаджето си, за да спи. Сънят е самотно занимание, което извършвам най- вече сам... И хъркането може да е романтично, но аз не съм чак такъв романтик...

Много ми е интересно да спя в моето легло, странно, но на сутринта се чувствам наспат....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 20.01.09 09:17.



Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 19:04



Molia te ne dei

shte mi stane skuchno. Taka tragnaha neshtata, prochetoh parvo Balgarska rabota i tam mi napravi vpechatlenie pogreshnoto ti mnenie za ostanalia sviat, posle na kadeto i da pogledneh, vizdah tvoia nik i na mestata kadeto naistina ne sam saglasen /ne na vsichki tvoi pisania, zashtoto ochevidno chovek triabva da ima tvarde mnogo svobodno vreme za da ti navaksa/ pisah 3-4 otgovora.



Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 19:06



Viz kolko e polezno da si pisha s teb :) dori nauchih nova dumichka - naspat, moze da ia izpolzvam kogato otkazvam da spia s gajeto si - a za tova che ne si romantik - to se vizda vednaga.



Тема Re: Спите линови [re: ros2r]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 19:08



Taka li!? Koe po-tochno :) Az sam Darveno Choveche ... malko trudno shvashtam, iavno grubostta mi e prisashta






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.