Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема то така се заражда дружбатанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.10.08 15:39



Еднакви мнения, еднакви навици, еднакви очаквания от партнъора /неговото мнение естествено няма значение/. Е, малко егоистично, но нали се търси еднаквостта. Ох, в часовете по физика ни учеха, че еднаквостите се отблъскват, но нали тук действат законите на метафизиката......





Тема Re: Спите линови [re: stoyanov]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.10.08 21:25



Прав си, но не прекалявай със самотното спане. Ще вземеш да свикнеш и ще станеш като ........





Тема Re: Спите линови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.10.08 22:10



Като какво?



Тема Re: Спите линови [re: loverrock]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано14.10.08 22:33



Е, имат си някаква закачка...





Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано14.10.08 22:34



Спя навсякъде! Но по малко... И бих предпочел да спя с някого където и да е, но не и сам

. Както искате, тъй го разбирайте



Тема Re: Спите линови [re: about blank]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.10.08 22:41



Аз си представям,че сме в хижа и има снежна буря навън! И нещо голо се е сгушило в мен!



Тема Re: его или Егоизъмнови [re: about blank]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.10.08 22:46



Няма закачка. Просто като онези, които не търпят до себе си друг. Аз бях такъв, но след време разбрах, че не съм ги търпял, защото просто не съм държал на тях. Мислех, че не мога да спя с друг човек. Оказа се не само, че мога, но дори ми е приятно. И няма значение в чие легло сме. Как мислите, дали съм се отказал от егото си, или съм забравил Егоизма си?



Тема Re: Спите линови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.10.08 22:48



...... до камината ? Е сега може би ме разбирате.



Тема Re: Спите линови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.10.08 23:01



Може и без камина, гушкане и други работи!



Тема Re: его или Егоизъмнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.10.08 23:04



Човешкото тяло не е създадено за спане /буквално/ по двойки- стърчат израстъци /ръце, крака, ъъъъ....

/, издава звуци, излъчва аромати или "аромати", движи се неосъзнато в дадени моменти, въобще палитра от обстоятелства, които биха попречили на по- чувствителни да се отдадат на Морфей. Аз съм горещ, спя с развити участъци от корпуса, човекът до мен се завива старателно, нощно време две тела излъчват температура, от която се получава енергия, колкото от трети и четвърти блокове на "Козлодуй"- е как човек да заспи без опасения от реакцията на Брюксел?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.