Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: гей ли съм:)нови [re: Фьoн]  
Автор вce щe измиcля няkъв ()
Публикувано07.10.08 00:44



нямам афинитет към аналния секс. Може да се нарека дори асексуална, защото не мога да се определя по никакъв начин. Цал живот, до пубертета съм се чувствала момче. Дори съм се молила на Бог да ме превърне в момче. Не можех да понасям женски компании, не че сега са ми станали по- интересни, но имам приятелки, с които излизам понякога. Та няма начин:)
Ставам съвсем друг човек, когато съм сред мъже, идвам си точно на мястото. Но сред хетеросексуални е много трудно да удържиж положението "приятели". Настъпи ли онзи момент, в който мъжът си разкрива истинските намерения и трябва да бягаш

Или си поговорвате, че това няма как да стане. Не че мъжът ще ти "повярва" и няма да се възползва от всеки възможен момент да те "нападне".
Това може би е и една от причините да харесвам хомосексуалните мъже- защото с тях ще ми е спокойно и ще можем да бъдем наистина приятели.



Тема Re: гей ли съм:)нови [re: вce щe измиcля няkъв]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.10.08 00:55



Сексът, /както и останалите човешки взаимоотношения/, трябва да се "практикуват" с неизбежните компромиси- не може да обичаш /например/ някого, и да не се опиташ да му доставиш удоволствието, което предпочита /а и обратното/. Правил съм компромиси в това отношение и не съжалявам...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: гей ли съм:)нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано07.10.08 08:48



Всеки прави компромиси в секса ако обича. Не съм сигурен даже дали думата "компромис" е най-точната. Може би по-точно казано е "съобразявам се" с желанието на партнъора си и в този момент това ми доставя също уоволствие.



Тема Re: гей ли съм:)нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано07.10.08 10:16



:))) Жалко, че този клуб не се чете от повече хора. Би направил вкочанените представи на мнозина за човешката сексуалност на пух и прах. Тук си имаме хетеросексуални, които се възбуждат от гей секс. Хетеросексуална, която е толкова ревностно хетеросексуална, че мъжествеността я привлича дори когато е в женско тяло. :))) Гей, който не си пада по аналния секс и се чувства лесбийка. :)))) Тук чак и аз се обърках. Ако един мъж се чувства лесбийка, не би ли трябвало да харесва жени?



Тема Re: гей ли съм:)нови [re: Фьoн]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано07.10.08 12:29



Аз например не си падам по аналния секс (да ме мушкат), но съм си гей

Всеки е различен с това какво обича и харесва в сексуалните игри. Това за женското и мъжкото тяло аз не го разбирам, но не бих искал никога да бъда в женско тяло, толкова много си обичам мъжкото, че само мисълта ме ужасява.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: гей ли съм:)нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.10.08 13:34



Хей, грешката е моя, лесбийка трябваше да я сложа в кавички... Не се чувствам жена, нито пък си падам по жени /извинявам се на дамите

/. Имах предвид, че не очаквам да ме чукат, нито пък много се натискам да го правя /имам разни спомени, които ме карат да се въздържам в тези посоки.../. Все пак говорим за предпочитания, иначе човек е готов на какви ли не волности понякога...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: гей ли съм:)нови [re: stoyanov]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.10.08 13:38



С твоето тяло е съвсем разбираемо, че не искаш да изглеждаш като Мая Плисецкая...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: гей ли съм:)нови [re: ljove]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано07.10.08 13:53



Ами какво да ви кажа момичета и момчета... обичам мъжкото тяло и ме възбужда това, но се радвам, че и моето тяло е мъжко... Не обичам гривни, обици, гримове, дори обезкосмяване. Това все пак си е въпрос на личен избор, а и всеки е различен. Много добре се чувствам във фитнес залата, а и нещо много интересно е, че има много фитнес-момчета, които са такива, но се крият... Като се разгледа образа на съвремения гей-мъж той е мъжествен, атлетичен и т.н. Някои объркват травестити и трансексуални с гейове и ги слагат под един знаменател. Мисля, че всичко е индивидуалност. Имал съм и куриозни случай на мъж (който е 100% мъж на външен вид) и с приятелка, но иска да го мушка мъж (естествено се крие)



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: гей ли съм:)нови [re: stoyanov]  
Автор loverrock ()
Публикувано07.10.08 15:02



И аз много си обичам женското тяло, но обичам да задоволявам мъжкото! Не е нужно да те мушкат, пробвай с език-страхотно е!



Тема Re: гей ли съм:)нови [re: шмaт]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано31.12.08 00:15



Гледах преди време документален филм за подобен случай, т.е. жена, която си сменя пола и след като е станала мъж установява, че си пада по гей мъже. И беше във връзка с гей мъж... Но не мога да си спомня детайли за филма, вероятно е бил на британския Channel 4, но не съм сигурен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.