Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хомосексуализмът е опасен за здраветонови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано29.09.08 11:54





Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Zara_83]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.09.08 12:16



Зара, не ме ядосвай!



Тема Ами спрете снови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано29.09.08 12:22



опресивните действия срещу хомосексуални и няма да ни депресирате. Спрете да ме дразните и парадирате с цици и курвенско поведение по бул. Витоша и няма да пия ракия вечер. Наркотици? Кои идиот се друса бе? Ти ли бе Зара? Като На напушена ми звучиш.

Глупави Иследвания Изсмукани от пръстите за пореден път. Същото може да се каже и за миньорите и пристанищните хамали. Ами пият хората. Какво да ги правиш. И трудови деформации имат.



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Zara_83]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано29.09.08 12:23



Пиле, пак ли си засъхнала? Ама ако трябва плати на някой да те оноди. За пари шибат дори фанатичките.
Пък тогава запей госпел на възхвала и не ни занимавай с глупости.



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.09.08 12:33



Прави го на инат, нали Заре?



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: loverrock]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано29.09.08 12:37



правя го защото не искам да се мъчиш един ден,колкото и да не ти се вярва.
Защото този,който те обича ще ти каже в лицето всичките грешки и ще те посъветва как да ги промениш,а на този на когото не му пука за теб ще те насърчава да продължаваш да си живееш както на теб ти е кеф.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Объркано е, някак си?нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано29.09.08 12:40



Значи на партньора ми не му пука за мен, защото не би желал аз да стана хетеро? А майка му, която му "пука" за него толкова го обича, че го прокуди от дома, докато не "му уври главата".

Християните, ще ме прощавате ама прокламирате *бахти и без/дву/смислиците.



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Zara_83]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.09.08 12:44



Момчета тя няма да спре

И ако има нещо да ми каже да го направи лично, да спре да тормози другите!



Тема Re: Объркано е, някак си?нови [re: martyr]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано29.09.08 12:46



а ти защо не се поставиш на мястото на тази майка и не почувстваш разочарованието,мъката и,болката и. Реакцията и е неправилна от християнска гледна точка,защото никой родител не изоставя детето си,но и едва ли самата майка е християнка след като не го е възпитала на християнски ценности. Ако синът и правеше нещо правилно и добро така ли щеше да се отнесе с него. Целият проблем идва от неправилното възпитание,хората не възпитават децата си в християнски морал и ценности и после се чудят защо децата им затъват в грях и се срамуват и се отричат от тях.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: loverrock]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано29.09.08 12:52



ех момиченце,нямам нищо лично против теб,просто се чувстваш изобличена и си мислиш че съм се настроила срещу теб.
Когато един християнин прокламира истината нормално е тези,които все още живеят в грях да се почувстват изобличени,засрамени,обидени,наранени.
Не го правим за да ви обидим и нараним,а да ви покажем истината за това,че съществува много по-добър прекрасен живот за вас. БОГ има прекрасен план за вашия живот,Той иска да ви прости и да станете Негови деца,Той няма да ви осъди,ако се покаете от греховете си и се отречете от грешния си живот.
А християните сме хората,които искаме да ви покажем как да достигнете до правилния начин на живот. Ако не желаете,добре,няма да ви насилваме. Решението е ваше. Вие знаете кое е добро и кое е грях.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.