Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Азис?нови  
Автор LuvShaneSparks (непознат )
Публикувано25.08.08 00:07



Дълго време ми беше антипатичен, защото бях на мнение, че дава една много превратна представа за хомосексуалните хора. Но отскоро гледам шоуто му, често се смея от сърце и усещам, че отношението ми към него се променя. Мисля си, че едно циганче, което е тръгнало отникъде, а сега успява да накара сума народ да се съобразява с него и да го ласкае (вземете един откровен хомофоб като Ивайло Гаврилов, който прие да му бъде гост), може да заслужава само уважение.
Вие какво мислите?



Тема Re: Азис?нови [re: LuvShaneSparks]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.08.08 00:53



Нямам определено мнение за него- безразличен ми е. Не съм гледал предаванията му /само случайно, при превключване на канали/, по- скоро ги избягвам, както Слави, "Биг Брадър" и подобни... Направо настръхвам понякога от простотията, пошлостта, арогантността и много често пълното безсмислие на подобни "изяви". Вероятно има попадения, любопитни и забавни моменти, като цяло обаче нещо не ме привличат предавания, в които жълтото много често прилича на урина...

/Съзнателно си затварям очите пред действителността, вероятно от чувство за самосъхранение... /
Иначе преди години ми направи силно впечатление във една "Всяка неделя"- с елементарна находчивост успя да "затвори" устата на проф. Иван Славов, почувствах се доста странно, почти като в кошмарен сън.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Азис?нови [re: ljove]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано25.08.08 02:51



На Азис подобни изяви са му препитанието - за него не са безмислени.

Иначе е гнусен педерас.



Тема Re: Азис?нови [re: ljove]  
Автор LuvShaneSparks (непознат )
Публикувано25.08.08 09:19



Слави и Биг брадър и аз не гледам. Слави е прекалено манипулативен и прекалено "тъмен балкански субект". Да не говорим за хомофобията му. Пак типично балканска-ориенталска.
И Азис ме дразни донякъде; минава границата, поне моята лична. Но и ме кара да се смея. Допада ми самоиронията му.
Разкажи за Иван Славов?



Тема Re: Азис?нови [re: LuvShaneSparks]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.08.08 10:01



Азис извади думите му от контекста /Ив. Славов каза, че в дадена ситуация, не си спомням вече каква, се почуствал засрамен, че е българин/ и "гордо" му заяви, че той никога няма да почувства подобен срам... Беше нагло, манипулативно и съвсем изкуствено, но човекът си глътна езика... За лош късмет, предаването свърши точно в този момент.



Аз съм се чувствал засрамен - да гледаш как 80 души се блъскат около шведска маса и я опустошават като ято скакалци, а домакините остават пред празни чинии, или се сборичкват при раздаване на коледни подаръчета, като някои си взимат по две- три, такива гледки ме докарват до месечно неразположение....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Азис?нови [re: ljove]  
Автор LuvShaneSparks (непознат )
Публикувано25.08.08 19:04



Да, наистина доста лозунгаджийски звучи. А този срам го познавам и аз.
Надявах се да става дума за някакво затапяне по гей темата.



Тема Re: Азис?нови [re: LuvShaneSparks]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (anal bandit)
Публикувано25.08.08 20:08



Азис е голям бизнесмен и успя да напипа печелившата струна на скандалното педераско излъчване, което е готов да приеме средностатистическия селянин. За селянина/гражданина (щот селяните се въдят и в града, усобену в София) педераст е непонятно понятие, той не познава такива извратеняги, затова е нужно да обектифицира понятието. И ето тук идва на помощ Азо - той напълно покрива соцпредставите за педерастията, която винаги е била обект на присмех и насмешлива погнуса. Един вид Азис е всичко, което бедният човечец от бл.303 вх.А, кв.Люлин не иска да бъде, въпреки богатството и известността на въпросния педал. Т.е. Азис помага на бедните, бездарните и безизвестните да се чувстват значими и пълноценни, въпреки бедността си, те се себеутвърждават чрез него. Същевременно той май има глас и пее добре(да си призная, въобще не разбирам от музика на по-малко от 200 години), което още повече привлича таргет групата (разбирай 80% от българите). Т.е. Азис е клоун, който ги кара да се чувстват добре в кожата си и който пее като славей и ги весели. С участието си в Биг Брадър и шоуто си той показа и човечността си. Също така стана и баща, което направи емпатията към него още по-силна, имайки предвид колко много българинът държи на децата си и съпреживява радостта от родителството. Така лицето малко по малко се превърна в легенда, на чиято корона пише "педераст", но това може да му се прости на фона на всичко останало. Може да му се прости и дразнещото хетерастите парадиране с мъжа му, сватбата му, говоренето в женски род - все неща, които иначе биха били осъдени и мразени от преобладаващото хомофобско население. В крайна сметка Азис остави на бъдещите поколения педерази едни малко по-възприемчиви хетерасти (селяни, 80% от БГ), но в същото време очакващи от редовия хомосексуалист хиперизяви и ненормалност, атрибутивна и неизменно свързана с гейлъка, т.е. ОК е ако си педал, ама трябва да ни забавляваш, да си талантлив и да ни караш да чувстваме повече от тебе, въпреки това. Така идеята за баналното анално обвързано семейство от двама бандита, които не изпъкват ни с талант, нито с ненормалност, става още по-трудна за разбиране от масовото население и още по-проблемна за псевдо интелектуалците и националистите, които виждат в това реална заплаха от педалско натрапване и опити за извращаване на нормалното БГ-човечество и на принципа на ластика зашлевяват шамар на гей-общността с думите "Не искаме извратени и гнусни клоуни като вас (разбирай Азис) да имат права като нас, хората със стойност, радетели на българщината и на изконните семейни ценности. Вие сте за смях, за забавление, но нищо повече"

В недългото си съществуване досега съм се убедил, че от всяка камбанария гледката е различна. Само дето понякога ми иде да съборя чуждите камбанарии





Тема Re: Азис?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано26.08.08 00:19



Евала Папа, евала!
Страшно добре си обрисувал какво е постигнал и какво се получава/'остава' за нас.

Преди време написах това, в съседна тема:
А и мисля, че от година е набрала скорост ситуация, в която освен нет и медийна информация, обикновенни чисти ситуации са реалност и добре се открояват. Те са до толкова реални и неоспорими, че говоренето за хомосексуалния живот много по-естественно се вписва в представита на... всеки.


Имах предвид Азис в твоя ред мисли и Дим Д., обединени от TV2.
Пищно, точно и конкретно, без една излишна дума, назова нещата. Признавам, нямаше да се справя по-добре от теб. И стилът си е на място и...
абе... изкефи ме.

Ако ти дойде момент, напиши и какво мислиш за Дим Д. пак с този фокус.



Тема Re: Азис?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор LuvShaneSparks (непознат )
Публикувано26.08.08 00:37



Хех! Право в десятката. Обясняваш по-добре развитието на собствените ми чувства към Азис, отколкото аз си ги обяснявах.
Първо напълно покрива соцпредставите за педерастията
И постепенно С участието си в Биг Брадър и шоуто си той показа и човечността си.
Само че Азис е всичко, което бедният човечец от бл.303 вх.А, кв.Люлин не иска да бъде не ми звучи толкова убедително. По мое мнение "аналното обвързване" е тоеа, което хетерасът (готина хрумка

) не може да понесе. Явно идеята за "аналното обвързване" е толкова голяма в главата на хетераса, че скрива човека, който го практикува. И дали той е Азис или някой с вид на Бат' Бойко престава да е от значение. Да не говорим колко престава да е от значение дали практикуващият е Азис или Оскар Уайлд. Щото фасадата винаги е била водещото, нали? Ако тя не променя нещата, кво остава за некви си глупости като чувствителност, светоусещаме и пр. А хетерасът има нужда от своята представа. Обича да мрази тази представа. Ти обясни защо.
Та продължавам да си мисля все пак. че Азис поне дава някакво лице на "педерастията", някакъв човешки облик. Пък дано покрай него повечеко хетерасти започнат да виждат лицето, а не задното отверстие...



Тема Re: Азис?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.08.08 09:14



Наистина- прекрасен ред на мисли. Чисто и гладко!
Само че си мисля- този "бизнесмен" вероятно някой трябва да го е лансирал първоначално, такива самородни таланти обикновено не избуяват сами от нищото. У нас нещата най- вече стават с помощта на нечия подкрепа- видима или не, и с идея, как един образ може да се вгради в съзнанието на хората и във времето да донесе максимална печалба и въздействие.
Не може наистина да се отрече- добре пее момчето, и то този тип музика, която все още се слуша повсеместно, не може да се отрече и това, че намери визия, която го прави уникален на този пазар. Умерената доза скандали /разни билбордове и рекламни пана тук- там/ допълнително подхранват намаляващия отвреме- навреме интерес към него. Биг Брадър, впоследствие сватбата му, подготвиха почвата за създаване на собствено предаване. Пък покупката на Майбах и желанието му да се освободи от него след няколко месеца говори, че PR-а продължава да си върши работата неуморно.
Всичко това ми говори за нечий добър бизнес план, изключвайки възможността да е на самия Азис. Той просто е пилона, около който се въртят парите...


Що се отнася до обикновения българин, който се интересува от него- надали всички са на едно мнение, т.е. "к`ъв педал, добре че не съм като него...". Напротив, подозирам, много люде биха желали да са на негово място, че и още по- скандални са готови да бъдат, стига да могат да изживеят "славата" му /и да харчат парите му /. Да си спомним кастингите на "Мюзик Айдъл"- там се мяркаха такива образи, които породиха повече фурор /включително и световен!/, отколкото биха породили първите кацнали извънземни на Земята...
Т.е., маса народ не си дава въобще сметка как изглежда, какво представлява, на какво е способен, стига да може да се ковне на "върха на сладоледа". И не само педераски изпълнения е готов да изпълнява, но и глави ще реже, ако има подобна възможност. Моралните ценности отдавна не се котират, свободията и безотговорността са съвременен култ, та един педераслък ли ще бъде спирачка за "прогреса" на средностатистическия българин?

Процесите в обществото са неумолими, махалото се люлее непрекъснато- възход и падение, от "Осанна" до "Разпнете го", затова предпочитам не камбанариите, а душата- камбана, нея няма кой да я разруши...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 26.08.08 09:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.