Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А жени тук пускате ли? :)нови  
Автор AнTиkвa (непознат )
Публикувано30.08.08 17:42



В конкретния случай жена на 38, неосъществена би. :) Търси си къде да си губи времето и да се прави на умница. И най-вече си търси приятел. В най-платоничния смисъл на думата. Не приятелка, защото приятелките рано или късно си намират половинки. И не хетеросексуален приятел, щото с тях нещата рано или късно се объркват. :)
Та жени тук пускате ли? :)



Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: AнTиkвa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.08.08 19:08



Защо не? Снощи бях с Лайза Минели в даден момент /или поне с нейна дубльорка?/. Не можах да обърна достатъчно внимание на мъжкия състав, сега ми идва да си прасна един....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: ljove]  
Автор AнTиkвa (непознат )
Публикувано30.08.08 21:25



Сирьозно? А като ги имаш тези връзки в Холивуд, ще можеш ли да ме уредиш с Бет Мидлър? Но ако може да се случи някак си с един трип бак ин тайм. Преди 15-на години бях лудо влюбена в нея. Сега ми е малко дъртозна.



Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: AнTиkвa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано31.08.08 08:03



О, нямаш проблем. На каква възраст я искаш? И какво да ти изпее?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: AнTиkвa]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано31.08.08 09:50



Ами тогава ако може и аз да се наредя на опашката, обаче моя списък е много дълъг... Ако е удобно, да започнем с Мел Гибсън, нататък ще видим как да ги подредим... А Мерил Стрийп да ме гушка и да ме утешава, като ми откажат гадните хетеросексуални!





Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: about blank]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано31.08.08 10:18



Ама чакайте малко, сега свалям Киану Рийвс, после- Джони Деп, пък и аз ще се гушкам с Мерил, както е тръгнало, ще се разконцентрирам и ще тръгна нея да я свалям, пък с първите само ще се гушкам....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: about blank]  
Автор AнTиkвa (непознат )
Публикувано31.08.08 11:38



:)))))) Що оставам с впечатление, че всичките си падаме малко геронтофили?
Или просто сме в библейска възраст и си харесваме връстниците. :)))
А Бет Мидлър я искам в диапазона 35-45. За репертоара нямам претенции. Все пак предпочитам суинг. Например:


или

Мъжете повечето ви ги оставям. Само не ми пипайте (много) Дензъл Уошингтън и Джоузеф Файнс



Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: ljove]  
Автор AнTиkвa (непознат )
Публикувано31.08.08 11:45



Няма да ви пипам Мерил, така че няма да си дерем очите. Аз предпочитах Глен Клоуз навремето. (Нали се говореше, че са в някакъв вид пряка конкуренция). След като гледах "Опасни връзки" така се впечатлих, че напълних дневника си с нейни снимки и почнах да обикалям видеотеките за други нейни филми. Та май изгледах всичко, което беше снимала до началото на 90-те. Мдаааааа, сега като се замисля, след периода "Бет Мидлър", имах много хлътнал период "Глен Клоуз".



Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: AнTиkвa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано31.08.08 18:30



Отдъхнах си, щом нямаш претенции към Изабел Аджани, може и да се споразумеем.... Излиза, че си падаш по разтропани и студени жени, така си гарантираш вечни мъки и терзания, но твоя работа...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: А жени тук пускате ли? :)нови [re: ljove]  
Автор AнTиkвa (непознат )
Публикувано31.08.08 20:38



Хм, за Глен Клоуз може и да си прав, но Бет как ще е студена?! Че тя си е цяла подвижна лудница!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.