Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Социална мрежа, която да не оплитанови  
Автор BlindHunter (?!)
Публикувано07.08.08 15:43



С риск да отнесе критика за повторяемост...

Лично аз минах през социалните мрежи и сайтовете а запознанства през следните етапи:

- първи трепети от среща с нов начин на комуникация и общуване: появяваш се на сцената, виждаш нови лица....

- вярата, че може да се намери нещо различно от безразборни интимни отношения (освен в сайтовете с такава концепция изначално);

- дълбоко разочарование от всички докоснати два пъти от Великия дух принцеси;

- безцелно и безрезултатно шляене...

Всеки един от тях е средно за по месец-два през месец-два. Може проблемът да е в моя тиливизур, защото съм непостоянен и несериозен. (Макара и искрено се надявам да не е така, де.

).

Въпросът е: Има ли място в Нета, където да се срещнеш с готини хорица, да излезете за по бира... един вид, не знам, гей-социална мрежа... акцентирам на _социална_

Нема нужда, знайм съ

Тема С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: BlindHunter]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано12.08.08 08:16



НЯМА такова нещо, като добър сайт за запознанства. Навсякъде става въпрос за "ебане" и дори и "най-лиричният" човек, който може да срещнеш там вероятно ще е някой швестер или трижди-проклета принцеса облечена, като парцалена кукла, на стойност 3 минимални заплати и с толкова безсрамна уста, че ще засрами и баба Чичолина.

Тук за разлика от "там" влизат все още интересни хора, с които да се запознаеш и да си поговориш.



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: martyr]  
Автор Hauptmaister (непознат )
Публикувано12.08.08 12:49



Е,дано да е така,както казваш..

И аз затова влизам тук от време на време....Но към ден днешен не съм се запознал с никой от тук пишещите.....Много са потайни......



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.08.08 15:52



Не е вярно. Има добри сайтове за запознанства, просто не са български.



Това, че не сте срещнали свестни хора по сайтовете за запознанства, не означава непременно и автоматично, че всеки с профил е долно лайно, заслужаващо да бъде изтрито от лицето на Земята задето си е позволило да съществува. За тези с повече от един профил - да не говорим...

Човек има различни нужди и не съществува универсално средство за задоволяването на всички тях накуп. Независимо от твърденията на обвързаните, и не само, че "гаджето/загаджването" осигуряват и правят именно това.



Тема Re: Социална мрежа, която да не оплитанови [re: BlindHunter]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.08.08 16:07



Всичко е според зависи. Излизал съм на побира с няколко човека от въпросните сайтове за запознанства. Не е било проблем, не е било за секс, не е било обвързващо и ангажиращо с каквото и да било предварително, или натоварено с някакви очаквания. Имал съм подобна нагласа, срещнал съм човек с подобна нагласа, видели сме се и това е.

В сайтовете за запознанства съм срещнал и добри приятели. Хора, които харесвам, на които вярвам и държа.

Имам профил в един международен сайт за запознанства от години. Това е първият ми и единствен изцяло истински мой профил. Социална мрежа е, и още как. А българите там са малко и не ползват сайта, защото не е типичният български сайт.

Иначе имам профили в много сайтове за запознанство. Активни понастоящем са ми тези в елмаз, гей-бгто и гепиме. Само в гей-бгто съм имал други профили и преди, които съм изтривал като ми е писнело, за да си направя нов след време. От създаването на въпросните ми настоящи три профила съм срещнал около 6-7 души, които наричам приятели. С всички от тях съм се виждал, виждам се и ще продължа да се виждам, поне докато приятелството ни не се изчерпи.

Не мога да знам, дали проблемът е в твоя телевизор. Несериозността(що се отнася до наистина сериозните неща) и непостоянността може и да са част от проблема. Наред с това кой си ти, какво те е завело в сайта, какво си написал там, какви са претенциите и изискванията ти към хората и така нататък.

За мен няма друго средство за намиране на белия кон, с чучелото облечено в бласкави доспехи, яхнало горкото добиче. Живата социална мрежа, заведенията, партитата, организациите, случайността на улицата - не са за мен. Затова и имам профили. За да мога, отчасти, когато поредният обвързан приятел(или приятелка) ме попита защо не си намеря някого и не правя нищо по въпроса, да казвам - Ами че аз правя.



Всичко в крайна сметка опира до хората. Даваш им сайт, специфично ориентиран към намирането на сексуален партньор, дори и сам оза веднъж. Те пък търсят там сериозна връзка, обвързване, любов. Дадеш им сайт за социално общуване, теми и дискусии, те се изцерат насред него с личните си данни, размера на чушката и любими пози. Няма идеални неща, въпрос на привикване един вид.



Тема Re: Социална мрежа, която да не оплитанови [re: BlindHunter]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано13.08.08 20:27



Контактите в Интернет винаги са инертни, изпаряват се толкова бързо, колкото бързо са се появили.

Save the original.


Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-) [re: Guardian_Hearts]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано15.08.08 15:59



Въпросният международен сайт на който си се регистрирал ме изненада с това, че ми те препоръча, най-забавното беше, че като ти отворих профила ми каза, че сме 0% приятели и 20% врагове, да му се неначудиш защо се опитва да ни събере



Иначе споделям разочарованието от българските сайтове, моят опит е по-зле даже, защото досега не съм попадал дори на такива, които биха искали и за по бира да излязат та камо ли за ебане, не знам какво толкова ми има.

Редактирано от Neuken ln De Keuken на 15.08.08 16:00.



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.08.08 18:34



Моят опит с Елмаз е около годишен- в началото търсех нови познати с моето бившо гадже- като разбираха, че няма да има тройки и т.н., всичко живо се изпаряваше на мига... Само с един излязох, с изричната уговорка, че съм моногамен, и че става дума за по бира- той ми изигра една сценка, и доста се вкисна, като разбра, че това, за което сме се уговаряли, си е наистина само за пиене....
След като се разделихме с бившия, ситуацията си е почти същата- изтрих стария и си направих нов профил, в който единствено датата на раждането и името ми не отговарят на действителността /месеца и годината са си точни/. Никой не желае да приеме, че наистина не търся секс за една нощ, а сериозна връзка, разговорите са свързани почти единствено със секса , даже много често взеха да ми пишат дами, недопрочели, че "мъж търси мъж".
Досега /за 7 месеца/ намерих само един приятел за по бира- и двамата решихме, че не сме един за друг, излизал съм с още един, там нищо не се получи от сериозна гледна точка, попаднах на няколко познати, размених си снимки с двадесетина души- или аз не съм техен тип, или те- мой, в общи линии си оставам на принципа на случайността, както досега не съм завързвал сериозни взаимоотношения по такъв начин /искам да кажа- чрез сайтове за запознанства/, не очаквам и занапред...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 15.08.08 18:54.



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано15.08.08 21:24



Помеждувпрочем като спомена "тройка" се сещам, че това е един много удачен метод за срещане на гадже.

Т.е. - имаме двойка, която си търси трети за тройка. Но третият и един от двамата стават двойка, а другият от двамата го духа, само дето не го духа, ами дето се вика - нищо на квадрат. Тва от истории, които чувам напоследък. Изглежда доста често срещано явление.

Инак - намери моя профил там у елмазъ, аз ще те обичам вечно, платонично, ще бъда кърмач на децата ти, да не си разваляш фигурата, ще пия бира(ама след около месец, че сега ми е забранена), и ще бъда твой приятел, докато коренно портивоположните ни мнения относно Брук от "Дързост и красота" не предизвикат непреодолима вражда помежду ни...

И сега пак сериозно - ами сам го казваш, че не завързваш сериозни взаимоотношения по този начин. Значи имаш други начини. Аз нямам, сайтовете за запознанства са ми потенциалния "контингент", ако го наречем така. Някой сигурно ще поспори, дали нямам алтернативни варианти/възможности, но за мен си, засега, нямам.



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано15.08.08 22:15



... И ти ли Бруте ме оноди?

Процентите се базират предимно на данните от профилите, отговорите на въпросите и резултатите от тестовете. А и доколкото знам на теб ти излиза едно, на мен друго. Погледнах си сталкърите - никви 0% другарче с 20% недругарче немам. Освен ако не си анонимен сталкър...

Инак - щом сайта казва, значи точка! Марш за пръстените, може и неръждавейки от некоя сергийка. Свободен съм към края на месеца, началото на следващия, но трябва да преценим в събота или в неделя е по-удачно да узаконим 20-те процента враждовност.

И сериозно - ако не съм научил друго, то поне съм разбрал това:
Нещата не опират до това, да ти има нещо. Проблема не винаги е в нашия телевизор, колкото и да сме свикнали да го търсим там, или колкото и убедено всички - и потенциални контингенти, и близки, и приятели, да ни набиват в главата, че нещо ни има. Страничния наблюдател(четящ) сигурно много го бърка като кажем, че не сме попадали на свестни хора или нещо подобно. Но това си е факт - масово народа е под секва критика. За някои ние сигурно също сме в кюпа, и до известна степен това си е вярно. Няма идеални хора. Но все пак...

Ама кво се обяснявам, то не е като да не ти е ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.