Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 31.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано22.08.08 12:10



Ти ако си мислиш, че вече не съм ти зел...





Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ljove]  
Автор ambrosii (новак)
Публикувано25.08.08 00:55



И в Елмаз, Гей БГ, Гепи хората са едни и същи. С търсещите секс за една нощ не съм имал никакви проблеми- винаги точни на срещата, няма маниери, превземки, простотий. Обаче при търсещите т.н. сериозни връзки има няколко момента които ме впечатлиха: и феминизирани и нефеминизирани както външно в жестове и поведение се различават, така в начина си на мислене са напълно еднакви- претенциозни, неестествени, обидчиви до крайност. Имат някаква болна представа за бъдещия партньор- пр.божествено тяло, разкошен характер, ако може да ги ухажва непрекъснато, но и да намира баланс за да не го приемат за даденост... тези хора не са стъпили здраво на земята, те живеят с тази си представа, илюзия ,и след третото писмо в сайта, започват да се оплакват като финни дами как нямало любов, как били самотни и т.н. За мен има криза при сериозните връзки чрез сайтовете, и тази криза произтича от това- прекалено нереалистичните очаквания. За това едни и същи са онлайн непрекъснато във всички сайтове и чакат поредния нов профил, на когото да излеят разочарованията си. Възрастова граница няма, това са хора от 18- 50 и дотолкова са еднакви , че при чат знам всеки следващ техен отговор или въпрос.... така че за мен ползата от тези сайтове е да намериш някоя еднодневка, с която да си изкарате добре, нищо повече от това не може да се очаква





Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.08.08 01:32



"претенциозни, неестествени, обидчиви до крайност. Имат някаква болна представа за бъдещия партньор- пр.божествено тяло, разкошен характер, ако може да ги ухажва непрекъснато, но и да намира баланс за да не го приемат за даденост".

На моята възраст хем летя все още в облаците /т.е. искам да съм влюбен /, хем съм стъпил на земята- зная, че не всичко, което лети, се яде.
Аз наистина търся сериозни взаимоотношения, макар и да не отговарям на горните ти наблюдения. В крайна сметка съм си изградил някакъв образ за евентуалния ми бъдещ партньор, който включва и неминуемите компромиси, разбира се. Предполагам, с всеки е така. Но се натъквам обикновено на хора, с които трудно намирам общ език, а това по никакъв начин не може да доведе до хепи енд. Тъпото е, че малкото, с които говорим разбираемо, излизат далеч извън рамките на физическото привличане.
Самотата не ми пречи /засега/, на всяка цена няма да опровергавам поговорката:" По- добре сам, отколкоко зле придружен". И пак ще се повторя- случайността, макар и далечна като перспектива /най- вероятно/, е разковничето, поне при мен.

Не ми става ясно обаче, самият ти ако решиш да търсиш сериозни взаимоотношение, как смяташ, че ще ги постигнеш?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ljove]  
Автор ambrosii (новак)
Публикувано25.08.08 02:04



Както отбелязах, не вярвам че сериозните отношения могат да се намерят в сайтовете, поне не сред типа хора там, а иначе ако аз реша да търся сериозен партньор преди всичко бих търсил земен човек, без роли, театър , пози и т.н. и разбира се бих подходил с голям кредит на доверие и компромиси за дреболиите., защото ако като цяло нещата са ок, тогава ще търся повод да остана, а не повод да си тръгна.



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ambrosii]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано25.08.08 07:53



Разгеле да прочета нещо, с което да се съглася на 100%!





Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.08.08 09:37



Въпросът беше не какъв човек би търсил, а къде би го срещнал?
С първото ми гадже се събрахме чрез "Куриер 5"- преди 17 г., с второто и третото- в гей- заведения, четвъртото- след купон.
Сега очаквам това да се случи по време на разходка в Космоса....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ljove]  
Автор ambrosii (новак)
Публикувано25.08.08 18:12



Освен да излитам с теб към космоса да го търся там

. Бих го търсил в някой малък град, там момчетата са доста по свестни от софиянци.



Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.08.08 18:47



Обижда ме като посетител на сайт за запознанства, сега пък- като софиянец, а в крайна сметка нищо лошо не съм направил никому....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: С риск и аз да се повторя ;-)нови [re: ambrosii]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано26.08.08 19:04



Доста добре казано.

Save the original.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.