Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз нищо ...нови [re: ambrosii]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.11.08 10:51



Супер.

На мен пък ми е писнало от "мъжаги", всестранно "развити" и "компетентни" по всички въпроси възрастни, и всякакви комплексари. Виж, за организацийките и активистченцата можем в комплект да ги замеряме с развалени яйца и ябълки.

Радвам се, че нещо те задържа тук. Но само да напомня - клубът не е само за "големите мъже". А за всички.



Тема Re: Аз нищо ...нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.11.08 20:19



Че кой ви пречи да се напрягате? А материята е за юристи и аз не бих рискувал да ги замерям с доводи, както не препоръчвам на някой да направи това в областта на строителството пред мен.



Тема Re: Аз нищо ...нови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.11.08 20:52



Аз да продължа по темата.

но можем да се понапрегнем и да помислим, все пак...

Ето... това е потемата.
И аз очаквах размисли по темата.
Ясно написах, даже повторих, че написаното по същество е направено от юристи, и още по точно, от магистрати. Ест всеки може да се съмнява дали това е вярно. Всеки може да мълчи. Това не променя достоверността. Не мога и да изисквам доверие след като виртуалното познанство не позволява достатъчна дълбочина в познанството. А и малко странно стои - толкова бърза и пряка връзка с високи етажи през мен. Но, що пък не...

Категорично се изказвам, но и съзнавам, че тук може да чете и много компетентен правото! Ами ако прецени, че казаното е невярно. Рискък е за мен, нали! Няма риск, няма основания за съмнения. Гръб и е комтетентността на...

В добавка по темата.
По чл. 13 формата на искането, с бъркане директно в текста на Герджеков и ко, като подход, създава основание за отхвърляне. Т.е. може да се отхвърли поради нежелание да се формулира СК точно така.
В гореизписаното предложение не се бърка в чл. 13, а се създава нов текст в чл. 13а, които с нищо не усложнява официално внесеното. Дава правен шанс, показва компетентност, поставя на испитание желанието да се даде обхват и за хомосексуалните.
Последното не го споделих до сега, защото мисля, че е видимо. Както е видимо, че не се засяга формулировката 'Фактическо съпружеско съжителство', а простичко се иска формулировка 'Фактическо съжителство'. Кратко, ясно... което пък и влезе само в обръщение от самосебе си.

Пуснах в друга тема мнението на новият президент на щатите Б.О. по отношение на гей съжителствата.



И тук се вижда заобикаляне на думата 'брак'. Използва се 'граждански съюз'.
Ест какъв ще е правният термин, може да остане на заден план. Важно е да бъдем обхванати БГ, закона да ни приобщи на основа секс'ориентация.


За какво да помислим, в каква посока?
Помогнато ни е в текст. Казно е 'какво може' - фраза, която в правните среди струва скъпо... За мен остава, приема ли са промяната в искането; може ли да се подлага на риск възможността покрай промените сега.
Като казвам приема ли се, като искам мнения, подкрепа, то за всички е ясно, че този форум (май останал единствен) се наема да дискутира.
И Джемини ще прочетат, и активисти.
Защо да не говорим кое е изгодното за гей мъжете! Защо да не изкажем мнение. Това е за нас. Имаме вече Прайд, защо да не постигнем и подпис!
Защо да не искаме, пък после ще му мислим... кой какво!


Дървеният преди време заядливо поиска основания през конституцията. Вчера като прегледах блога му, че то диалог с него повече от празна работа.

Смятах да не засягам темата по чл. 66, основанията. Проявих тактичност към дамите. А и на всеки е ясно, и на лаика, какво се иска по този член. Но, крушката си намери опашка. С Елия имаше опит за диалог, и... казах каквото смятам. Ест пак трябва да кажа, че моите мисли, личните, са минали през оценката на същите приятели... Няма отхвърляне, напротив...
Всичко сложено в '...' трябва да е повече от ясно, че не е мое. От комбинация с други изказвания, трябва да ясно кого (не какво) цитирам.



Тема Не ми приписвай ...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано15.11.08 21:06



... твоите недостатъци



На 17.08.08, в 18:44 любезно (!!!) те попитах дали можеш да посочиш (не на мен, на хората, които ги итнересува и им е проблем) текст от Конституцията. Конкретен, а не общи приказки. Попитах те в отговор на твоята молба, хората да си кажат какво имат да кажат.

Отговорът, на 9 НОЕМВРИ беше, такъв, какъвто всички могат да видат какъв е. Е тва диалог ли е? И кой е виновен за липсата на диалог?

И да, наистина не разбирам гейовете/хомосексуалните/хомосексуалистите/кактотамсенаричат, но нямам нищо против тях. Дари напротив - ако съм могъл да кажа или направя нещо с което да им помогна да бъдат приети съм го правил. Принцип. Но мразя в червата педерасите/педалите и педераските/педалските изпълнения. Ако си ми чел блога (мерси за рекламата) знаеш какво мисля за недоразумението Азис Китайска. Към момента ти и една групичка тук напоследък се държиите точно като педераси.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 15.11.08 21:08.



Тема Re: Не ми приписвай ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.11.08 20:07



Още един пост и те приключвам, лично.

Така ли? И защо? Но искам текстове от конституцията, според които не може да се приеме ...

Погледни си чупките в текст. Те не само са педалски, но педераски.

'Но искам...' к`ъв си ми ти на мен, че ще ми... искаш. То е като юмрук по масата от не`къв си там... дето троснато, пък и със съмнения в 'И защо'оо....
Ясно съм написал, после ти пуснах линк, да прочетеш. И после пак написах, че приятели са си казали компетентното мнение и дават посоката. Личните ми разсъждения отново ги подкрепих с правна раплика... к`во искаш....!
Да ходя, да ти търся точно на теб правна обосновка, щото ти, никой за мен 'искаш'.

Поясних ти защо не отговарям на такива постове като твоя. Други никове ти намекнаха как те възприемат, още ли ти трябва внимание, отношение, чуваемаст и.... огромна доза търпение, която и други не проявяват, тези..



Да ти се търпи тона, тропаниците... защото ти, без някой да ти иска си ни бил правил услуга в нещо си. Никой не ти е искал тази услуга, това е твое, лично, решение. Никой не може да ти е длъжен. А и с този женски, швестески, кралски, маниерничав, напудрен, подход закачай други от твоето ниво.

И правиш ли разлика между фаразата: 'Ебаси педераса...', което е лична, директна, персонална, квалификация
и
'... се държите точно като педераси' - оприличаване, има сходство, но въсщност сме други.

А, и не помня някъде точно ти... да си правил положително изказване за мен. Други такива има доста и са от хора, които лично ценя, още ценя, липсват ми тук, но... модската политика изогден/неизгоден е сработила към интелигентните момчето/мъже.

пп
И сега модовете да не вземат да изтрият поста със.... квалификацията. Трябва да стои, да се вижда.... хубаво... да е добър показател, кой какъв човек е.
То си е обида, но... мен да ме обиди някой си.... Той и в размисъл не можа да ме вкара. Обидено величие - срещано състояние.



Тема Ех, малкия, ...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.11.08 21:39



... продължаваш да ми приписваш твоите недостатъци. Хубаво, поне се видя колко струват юристите ти. Толкова време от въпроса до отговора не успяха да намерят конкретен текст от Конституцията. Да не те посъветваха да минеш в атака по фланга, за да отклониш вниманието от некомпетентността им с плямпаници и лирични отклонения? Да ми изписваш чаршафи, вместо да в един ред цитираш текстове?

Ах, да - подхвърляш "това по Конституция не може", а се оказва не не знаеш защо. Или маститите ти "юристи", все едно. Някога знаел ли си? За кого работите, гуспойце Курвоазие? С удоволствие ще прочета отговора с руло тоалетна хартия в ръка, защото от монитора хвърчат слюнки. (Все пак мъж съм и знам, че в състоянието дето си не може да е ... другото. Въпреки хубавата ми усмивка.)

Ето ти още единия пост, само да не си счупиш китката докато ме "приключваш лично".



Тема Re: Ех, малкия, ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.11.08 22:01



Иска ти се някой да те приключва... иначе, иска.
Плезиш се от снимка... и езика ти скучае.... става двоен проблем.

А, по блога ти доста си приключван... Е, как ще е друго, щом от разни статистики само хомосексуалните ти правят впечатление...

Ако ти се изпише член... за какво ще го ползваш, моля!





Тема Дечко, като ...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.11.08 22:39



... Боян Расате гей вечеринка ме рекламираш. Мерси, мерси



Сладур си ми ти... [щиппобузката]



Тема Re: Дечко, като ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.11.08 22:47



Къде се вдигна сам до нивото на Рассате! Той поне не се заяжда, а си прави политиката....

Бузка... мойта... ела ме щипни, такъв боздуган ще ти се появи, че оня език... ще ти изхвръкне от сливиците.



Тема Любезни, ако забележишнови [re: Kurvoazie]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.11.08 22:54



... теб поставих на мястото на титана Расате, а блога си на мястото на скромна гей вечеринка.

Айде оставям да остроумничиш, че се отклонихме от същността. Аз вече си получих отговора (липсата на отговор също ми върши работа) и за мен темата е изчерпана. Всъщност не на мен ми трябваше отговор а на тебе обратна връзка. На почитаемата (непедалската) аудитория оставяме архивите. Приятна вечер

[щип]

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 16.11.08 23:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.