Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аналната интимност ли е определяща за хомовцитнови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано13.08.08 20:41



Значи е важно друг мъж да му го е пъхнал вибратора?
Ама така по ще му тръгнат приказки, като го видят с помощника.



Тема Re: Аналната интимност ли е определяща за хомовцитнови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано14.08.08 08:26



Казах, че ситуацията е на кантар. Може горкия да е много дебел и да не може сам да се обслужи, пък никоя жена да не иска да го погледне.

Разликата е огромна, когато човек прави нещо с някого другиго. Чисто на подсъзнателно, а и на съзнателно ниво, наличието на други хора определя следващо ниво на общуване. Свързано е с това как човек се възприема, как възприема обществото (и социалните групи от коити е част) и как се вписва в това общество (тези социални групи).

Save the original.


Тема Re: Аналната интимност ли е определяща за хомовците?нови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.08.08 16:16



Ще отговоря на пози пост

На теб харесва ли ти да се знае, че мъжете могат да кърмят и да самозачеват ембриони, та дори и да ги износват?

от темата 'Нов СК, ехо от Прайда...' тук.


Отговор:
На теб харесва ли ти да се знае

ти си се побъркал на тема зачеващи мъже, кърмещи мъже, раждащи мъже.
Не ми харесва да се коментира, да се обсъжда, а да се знае.... ти отдавна превърна този форум за глашатай на тази Тайна и освен да се спре с това друго не ме интересува.

Как си позволяваш да тъпчеш тази абсурдна идея за 21 век където ти скимне!
Вече месеци... пишеш за 'мажко млеко' как можем да зеченем и....
ЗАЩО ПЪК....... НЕ ИСКАМЕ ДА СЕ СЪГЛАСИМ С ТЕБ!
Да почнем да зачеваме ли очакваш! Ако е това... ти си луд.
Това е идиотско. Извинявай!

Отдавна ти си каза да престанеш.

Противно ми е да чувам тази идея. Противно ми е да гледам подписът в постовете ти. Противно ми е да се сещам.... и да си представям кърмещи маааже.

Иди си търси друго място с мъже и ги натискай, да се съгласят да родят....

Ако продължаваш да спамиш форума с тази идея, да я рекламираш, да я лансираш, ще помоля модовете да вземат мерки.

За себе си съм сигурен, че ми е противно, гадно, отвратително, гнусно, да чета мненията ти с уклон... Тайната. Търпимостта ми отдавна, много отдавна се изчерпи.

Иди се забремени, износи, роди, кърми и мирясай.

С тази реклама да се спре!
Не искам този форум да лансира идеята мъжете да забременяват!
Не искам да ме свързват с Тайната на анаресссс.....

Повръща ми се.

Основания:

'Защо хомосексуални се противят на възможността за хомосексуално зачеване?!
Все пак това зачеване е сътворило човешкия вид.

Няма ли да заченеш някое друго хомо?

Повечето хомосексуалисти, не могат да си позволят анални партньори и изяви с тях пред публика.
Даже не могат да си позволят да кърмят.'


Не желая това да се свързва с този форум!
Тази тайна... трябва да обортира от този форум!

Редактирано от Kurvoazie на 14.08.08 17:27.



Тема Информативно...нови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.08.08 17:45



Енареес все още е без бан конкретно заради теб и льове.

Никакви сериозни мерки не са предприети срещу него, макар определено да се вписва в образа на спамер, най-вече защото вие двамата сте върло против погазването на правата и свободията на хората тук чрез триене, заключване и тем подобни.

Ти изглежда вече ни даваш зелена светлина, остава и льове да ни "позволи"... Иначе си остават нещата както досега - трием го от време на време и толкоз.
Ако зависеше от мен отдавна да съм се заел сериозно да ограничавам изказванията му. Но все пак целта е възможно най-много хора да са хепи, и именно това следим да правим ние.



Тема Re: Информативно...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.08.08 19:45



Анарессс вече е случая Анарееееес.

Какво ни свързва нас с мъжко зачатие(!!!!!) освен че Праотеца е мъж!
Отдавна каза каквото искаше сега да търси други мъже.
Поведението и постоянството с което вмъква тезата е като опит за пробив незнайно в какво! В тази тема очевидно, а по въпроса със СК вредно, използва пролуки, внася идеята как можем да забременяваме с неговия си приом - безобидно, уж... помежду другото. Провокациите са си опити за нещо...

Изясни се какво е Тайна, но от тогава... станало... идиотско.
Не му влизам в темата (писах защо и нека това се приема лично). Ника свъзвам с действията и тезата му. Да пише, ако има с какво да е полезен за хомосексуалното, за настоящия момент.
Който е полезен с нещо за хомосексуалното, според мен, да пише. Неговата теза не ни е в полза.

В тази връзка преди час мислех да помоля поста му, намекващ за забременяване и каквото там... да се премести или изтрие (все едно).
Сега го казвам ясно - моля,

, в темата 'Нов СК...' да се заличи. Присъствието на ника... да си остане.
Смятам, че е безполезен и нереален по замисъл. Тласка в безсмисленни асоциации във важна тема, според мен.
Какъв ни е интереса с текстове да ни приобщават към теории за забременяване!
Принципно и конкретно не съм съгласен.

Вече не е важно какво мислим ти, аз, Льовето.
Какво твори тук се вижда и няма място за съмнения, че ни използва.

пп
Ако няма реакция на модераторите, нямам подкрепа, ще започна оспорване на всяка негова теза грубо и безпардонно. Няма да ми е приятно, но предпочитам да съм лош, отколкото агресиран директно и индиректно като "потенциален" опитен заек на Анареееееес.

Редактирано от Kurvoazie на 14.08.08 19:54.



Тема Re: Информативно...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.08.08 19:55



Харесвам Енареес, покрай него често си мисля за забременяване- естествено или ин- витро.

Харесва ми и възможността да дискутираме тази тема- а в бъдеще евентуално да разменяме опит в кърменето и смяната на памперси на хилядите мъжко родени българчета...
Бях против триенето на хомофобските изцепки след парада /в началото бяха такива, после дискусията мина на друго ниво/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Информативно...нови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.08.08 20:11



... покрай него често си мисля за забременяване- естествено или инвитро.

Ако се решиш... не твърде късно, кандидат съм за донор.


Предпочитам естественните проби...



Тема Re: Информативно...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.08.08 21:59



Какво значи не твърде късно- да не навлизаш в менопауза?


А иначе вярвам, че поколението ни ще се гордее с родителите си...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Информативно...нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.08.08 22:32



Искам да съм кръстник!





Тема Re: Информативно...нови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.08.08 22:33



Значи... да не ми се появиш с бастун и тракащо чене...



Та... бързай да влезнеш в А група




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.