Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 26.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: След парада...(ползвайте тази тема)нови [re: Kurvoazie]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано06.07.08 10:47



Добре казано.

Save the original.


Тема Сблъсък - За или против гей парадитенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ~quo vadis (?)
Публикувано06.07.08 15:05



1.



2.

3.

4.

5.



Тема Re: След парада...(ползвайте тази тема)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано06.07.08 17:11





Съдът даде 6 месеца на Расате да се превъзпита
06 юли 2008 / News.dir.bg
Лидерът на Български национален съюз, Боян Расате, е осъден в петък на минимума от шест месеца пробация от Софийски районен съд, след като беше арестуван на гей-парада и обвинен в нарушаване на обществения ред.
Това съобщи БГНЕС, като се позова на БНС. Съгласно действащото в България законодателство, съдът наложи задължителните мерки - регистрация по настоящ адрес и срещи с пробационен служител, е посочено в съобщението. Като допълнителна мярка, съдът постанови, че през следващите шест месеца Расате трябва да се включи в програма за обществено въздействие, „целяща неговото превъзпитание”.
До присъдата се стигна след като той прие споразумението, което от прокуратурата му предложиха.
„Не съжалявам за нищо и не се признавам за виновен, но приех предложеното ми споразумение, защото не вярвам в българското правосъдие. По-добре шест месеца пробация, отколкото неясна съдебна процедура по общия ред, която може да бъде манипулирана в неизгодна за мен посока”, коментира Боян Расате, цитиран в съобщението.
От БНС отрекоха Боян Расате да е бил осъден на поправителен или безвъзмезден труд в полза на обществото.
”Хубаво е журналистите да се придържат към фактите и да не се доверяват прекалено много на държавните институции, които често умишлено изкривяват истината, за да манипулират медиите, а от там и обществото", сочат от организацията.



Тема Re: След парада...(ползвайте тази тема)нови [re: SeaStar999]  
Автор yfest (непознат )
Публикувано06.07.08 19:43



Край на спора, няма дело, няма повече разледвания.

Сигурно освен хулиганство по наказателния кодекс Боян Станков е нарушил и куп други закони и разпоредби.

Иначе съдът демонстрира последователност на действията:





Тема Re: Благодаря!нови [re: Kurvoazie]  
Автор yfest (непознат )
Публикувано06.07.08 20:06



Не ми стана ясно какъв ти е проблема с поста на Аксиния?

Ако не си съгласен с нещо в организацията на парада, никой няма да те върне догодина да направиш нещо по-добро.

Сайта на Джемини съдържа по-дълъг и по-подробен текст, заслужава си да се прочете. Аз реших да направя дарение.

Добър или лош, парадът се състоя и не беше допуснато да има пострадали. Само организаторите си знаят какво им е струвало това като време и нерви.

Благодарение на парад най-сетне се получи по-широк обществен дебат. Може и да е слаб, но го има и се разбра кой къде се намира, включително че Дуков и Минчев са за нафталина като говорители на обикновения гей. Мерси!
Аз искам дебатът да продължи и да става по-добър. А ти какво искаш?



Тема Re: След парада...(ползвайте тази тема)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано07.07.08 00:50



"Отзвук", TV 7, 6.07.2008 - дискусия с участието на Аксиния, Боян Расате и Десислава Панайотова:


- част 1

- част 2

- част 3



Тема Re: Благодаря!нови [re: yfest]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано07.07.08 23:07



А ти какво искаш?

А ти защо си мислиш, че на теб ще кажа!



Тема Re: Благодаря!нови [re: Kurvoazie]  
Автор yfest (непознат )
Публикувано07.07.08 23:51



Аз съм само един непознат, който пита в някакъв форум



Нямам нищо общо с Джемини, но добре знам какво е да се организира нещо в България с доброволен труд и затова го уважавам. И предпочитам да го насърчавам, ако е постигнат резултат. Най-лесно е да се критикува отстрани.

Така че, не е важно какво ще ми кажеш.



Тема Re: След парада...(ползвайте тази тема)нови [re: yfest]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.07.08 01:27



Ако развържат очите на българската Темида, тя със сигурност ще използва меча, за да си направи харакири, но преди това ще дари везните на Женския пазар...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: След парада...(ползвайте тази тема)нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.07.08 04:17



Джуго.

Жените не си правят харакири, което между другото е по-правилно да се произнася сепуко. Жените си правят джуго - завързват си краката при глезените, за да е естетическа смъртта им, и после правят разреза в областта на гърлото, което е доста различно от двата разреза в областта на стомаха при мъжете.

Безсмислени познания в 4 сутринта - здравей отново безсъние.

A bad 3 o'clock decision...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.