Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Боян Расате по Нова ТВ 24.06 срещу гей шествиетонови  
Автор Ritter (нов)
Публикувано24.06.08 21:35



Ето това е първата част:


А това втората част:


Според мен Расате иска да натрупа дивиденти и електорат на гърба на хомосексуализма. От доста време не се беше появявал по медиите, а сега цяла седмица се говори за него и за гей парада. Струва ми се съвсем логично, Джемини или която и да е друга гей организация да направи всичко възможно да заведе дело - съответно в България и след това в Европейския съд за правата на човека. Мисля ще е доста ефектно - и съответно ще отвори още по-голяма, надявам се професионална, дискусия по темата. За съжаление неговият събеседник говореше в по-малка част от времето. Явно Боян Расате умишлено беше избягал от по-сериозната дискусия по БНТ - провеждаше се по същото време. Водещата там обяви, че ще се включи по телефона - а опоненти щяха да са му две момчета и едно момиче (можете да я изтеглите от темата на prinyo ).

Редактирано от Ritter на 24.06.08 21:38.



Тема Re: Боян Расате по Нова ТВ 24.06 срещу гей шествието [re: Ritter]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.08 22:05



Този Расате един файтон фашаги може да събере, но пак може да изяде пердаха от някого като Павел Чернев, примерно....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Боян Расате по Нова ТВ 24.06 срещу гей шествиетонови [re: Ritter]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.08 22:24



- и църквата се намеси- те пък с какви очи?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Моля ви!нови [re: Ritter]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.06.08 22:49



Това е пета, донякъде шеста тема по въпроса само на първа страница. Ясно, че може би искате дискусия на чисто, но поне давайте различни теми за дискусия, от различни ъгли ли, и аз не знам какво. Иначе стана бит пазар малко.

И спам - безмислено повтаряне на едни и същи теми и мнения.

A bad 3 o'clock decision...

Тема Re: Моля ви!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.08 23:06



Сори, прав си, но нали разбираш, че такава неочаквано фобска кампания е шокиращо агресивна изненада, възбуждаща емоциите на обикновения гей...

Влез ни в положението- ще бъде неловко да отделим скромно внимание на всичко това под една шапка /тема/...
Ако съм повторил относно реакцията на църквата- извинения, мненията дотук ми се струват малко разпиляни, може да съм пропуснал нещо...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Моля ви!нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.06.08 23:16



На мен, реакцията на църквата ми се струва малко, като "Чухме тука, че ше разпвате нек'ви педали и еретици и идваме да се присъединим. (То и без друго нищо не правим по цял ден, освен да опипваме момченцата от църковният хор). Пък вие ще ни вкарате един депутат после, като вземете властта."

И те, чули-недочули - давай да се обявят против, че ще вземе да лъсне колко е "бройката" и при тях. После - срам, срам. А така ще вкарат вероучението в училище, за да идва свежа плът в църквата.

... а като се замисля, преди седмица две лесбийки ме скастриха, че се подиграх с песента на попа. Те ни псуват от амвона - ние викаме "Браво попе!"

... само си приказвам, игнорирайте ме.



Тема Re: Моля ви!нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 00:53



УУУУ, еретик, Сатана, модератор на гей- клуб...


Боже, каква възходяща градация се получи!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Боян Расате по Нова ТВ 24.06 срещу гей шествиетонови [re: Ritter]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано25.06.08 04:18



съответно ще отвори още по-голяма, надявам се професионална, дискусия по темата.

много точно!


Задавам си въпроса как ще се справят нашите...

Явно Боян Расате умишлено беше избягал от по-сериозната дискусия по БНТ - провеждаше се по същото време.

В БНТ и Нова предаванията бяха по едно и също време. За да не се изпусне момента за екипа в БНТ трябваше да се отработи този риск. Христо Петрофф и член на екипа по БНТ са от 'ЛГБТ Идея'.
На Христо П. 'разковаването' не се случи.
Хареса ми, че само той до момента успя да го накара да замълчава. Х.П. приложи неговата тактика.

Следях и двете програми, но в Нова бе акцента около Рассате.

Усетих и аз, че по Канала разговора в началото не потръгна. От беглите погледи хващах неувереност и малко напрежение.

Хубаво е да се даде един толеранс. Макар, че в тази ситуация всяко интервю е важно.



Тема Re: Моля ви!нови [re: ljove]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано25.06.08 09:20



Много изненадващо за всички, че било имало "фобски" реакции. Ха.ха, каква изненада :)
Колкото до църквата - всичко Мара втасала, че дай да се изказваме и за гей-парадите.



Тема Re: Моля ви!нови [re: Dyke on Byke]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 09:48



Ми изненадващо злостна е- нямам спомен някой да ме е заливал така настойчиво с помия от малкия екран. По кината излизат гей- филми и се правят панорами на Пазолини и т.н. от десетки години- салоните са пълни, да си спомняш някой да е протестирал агресивно?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.