Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови  
Автор kyky_pyky (непознат)
Публикувано19.06.08 21:11







Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: kyky_pyky]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.06.08 22:11



Даа, маргиналите се качиха на файтона, идат избори и разни люспи и кандидат- пиночетченца се опитват да влязат под светлината на прожектора. Що не ходят да духат свещи под формата на фалоси като бившите си съратници Михаил Недялков /Неделчев, пардон

/, Елка Константинова и т.н. Или да последват примера на разни други бивши премиери, президенти и посланници? Ако си мислят, че сме забравили, доста се лъжат...
Затова пък за онези, на които им липсва адреналин и тестостерон, когато не си го боцкат, всичко това ще бъде добре дошло...
Е, Джемини разлюляха клона в днешния момент, когато всичко е хляб и зрелища, лично аз не мисля да се хвърля на "лъвовете" за удоволствие на париите, както и да захранвам жълтите хроники за ден- два.
Последствията- ще са разнообразни...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 20.06.08 00:46.



Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: kyky_pyky]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.06.08 22:28



смешници. не им обръщайте внимание. понакога като си направиш труда да се пребориш с някакви такива, изведнъж ги изкарваш по важни, отколкото са всъщност... Всички проблеми преборили видиш ли, че хомосексуализмът им пречи... И къде ги видяха тези антикултурни прояви?! То в БГ гейовете са толкова скрити, че понякога имам чувството, че живея в един хетеросексуален ад - навсякъде хетеро двойки се гушкат, целуват и тн, а ако загледаш някое само момче, то ти хвърля такъв кръвнишки поглед, все едно искаш да изнасилиш баба му! Абе БГ!



Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: ljove]  
Автор woow ()
Публикувано20.06.08 02:00



В отговор на:



Е, Джемини разлюляха клона в днешния момент, когато всичко е хляб и зрелища, лично аз не мисля да се хвърля на "лъвовете" за удоволствие на париите, както и да захранвам жълтите хроники за ден- два.
Последствията- ще са разнообразни...




дааа...хаха, и аз така



Тема Ха-ханови [re: kyky_pyky]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано20.06.08 07:36



Че то Боян Расате и неговата чета не са ли хомосексуалисти?!

Явно така се помпат.

Точно откритите гейове са истински последователи на българиянството и БОГОМИЛСТВОТО!





Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма” [re: ljove]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано20.06.08 07:40



Вярно е.

Ако искате - помагайте им да си правят PR и да заблуждават хората.



Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.06.08 09:54



Е, чак да заблуждават- не мисля, но това натрапчиво поставяне на различни групи хора /гей, хора с физически увреждания, роми/ в един кюп и внушението, което подсъзнателно се насажда- че всички те са някаква натирена част от обществото, с еднакви проблеми, еднакъв имидж и еднакви начини за "легитимация" сред останалите- ми това не е като щракане с пръсти и въпрос на чест да се развеем по улицата за саир... щото само това ще крайния ефект. И малко коментари по медиите- с различни нюанси и степени на "доброжелателност".
Като се замисля- заслужава си да се излезе на улицата, но по други, по- наболели въпроси на днешния ден /един от тях е масовата непросветност в различни посоки, деградация на ценностите, липса на отговорност при възпитанието на по- големи и по- малки, политическата остапбендеровщина/- това е основата за всяка дискриминация... /вчера майка ми чула отново в гр..адския транспорт- "Абе, вие, пенсионерите, що не си стойте вкъщи, а се бутате тук", и то от някакъв беззъб индивид на неопределена съсухрена възраст и с неопределен етнос/.
Естествено, че го навряла в кучи задник...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: kyky_pyky]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано21.06.08 00:49



„Седмица на нетолерантност към хомосексуализма”.

Че аз що не се сещам за някаква друга седмица.
Някой малоумник си е казал: А ве тия педали нещо много ги толерираме,я да земем да заформим нещо,че много се отпуснаха.
Мама ви да ...

I need a moment to deliberate

Редактирано от Uninvited на 21.06.08 01:01.



Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: Uninvited]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.06.08 06:46



Приятел, да не изпадаме в крайности- видяхме какво се получи, когато цигани потрошиха БМВ- та и Мерцедес- и на мутри преди две- три години, заради конфликт в шивашка фабрика, или когато убиха проф. Калоянов в Захарна фабрика /и след няколко месеца един железничар/, и когато преди месеци търчаха из Красна поляна с викове -"Смърт на българите"...
Нека да бъдем българи, въпреки последния запис на ЛЕВСКИ в тефтерчето си: "НАРОДЕ ???"
Мисълта ми е, че няма кой да "помогне" на този народ....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ljove на 21.06.08 10:48.</EM></FONT></P>

Редактирано от ljove на 21.06.08 11:36.



Тема Re: Кампания на БНС срещу “хомосексуализма”нови [re: Uninvited]  
Автор woow ()
Публикувано21.06.08 09:05



според мен са си казали, я глей в Сърбия колко яко се заформи, на тях любимото им е да се млатят (по мачлета) ...

а и сайтът е ъндр мейнтенанс иначе щях да ви извадя цитат, за това как отиващите на мероприятието скинове и националисти първо щели да се избият помежду си, пък то мани другото....

просто го приеми като реплика от сорта: ЦСКА - свине и Левски - говеда....

при тях всичко се дели на ние-вие и хайде да се бием!



и да не споменавам, че както добре ги знам тоя род "приятели" някои от тях са си бая гейове (и това не е просто твърдение, а факт), ама то не от друго ги пишат и праят разни неща, просто им хлопа дъската....

мен ако ме питаш при тях боя е нещо като специфична (извратена) проява на (една подтисната) любов (и силна завист), но да не навлизам в психология на националсоциализма....

Редактирано от woow на 21.06.08 09:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.