Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За изневярата.нови  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано15.06.08 09:11



Изнверяват ли ви? Как го понасяте?

Напоследък ми се въртят разни подозрения и се чудя да дълбая ли или да си затворя очите.

Save the original.


Тема Re: За изневярата.нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.06.08 10:53



Винаги в началото на сериозна връзка /2- 3 месец/ съм казвал на гаджетата: "Ако вече няма чувства и има нещо по- така, казваме си "Сбогом" и който откъдето е. Няма да има откъси от "Ромео и Ромео".



На практика обаче не се получава- не зная защо хората предпочитат да "тъкат на два стана" а не да си кажат в прав текст: "Дотука беше!". По природа не съм ревнив и съм моногамен, не търся "залитане" в всяко по- особено държание в даден момент, впоследствие се оказва, че усещането ми е било свързано именно с нещо подобно, над което не съм се съсредоточил навреме.....

Това, че човекът до мен ми е изневерил, води по- скоро до чувството, че съм изгубил нещо ценно, нещо, което сме градили с години, че частица от мен е безвъзвратно унищожена, а не болка, че е имало туй в онуй и т.н.
Когато аз съм слагал края, винаги е било директно, без да чакам да ме гепят на калъп- буквално и в преносен смисъл...

Ти ще решиш как да постъпиш, за да не търсиш после вината и причината за последствията в добронамерените или "добронамерените" съвети на другите...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: За изневярата.нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано15.06.08 11:53



Изневерява ми, предимно паметта.

Имам проблеми да се сещам някои думи в определени моменти, може би е старческа деменция.

Иначе конкретно по темата - свирката и чекията изневяра ли са? А целувката? Какво е изневяра въобще?

Пита ви лаик в областта на връзките, а оттам и на изневерите.

A bad 3 o'clock decision...

Тема Re: За изневярата.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.06.08 13:28



Още си много малък, за да говорим по тези въпроси....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: За изневярата.нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано15.06.08 15:48



И аз тъй викам.



A bad 3 o'clock decision...

Тема Re: За изневярата.нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано15.06.08 22:41



Мата, голям си карък. Първо лъжата, после изневярата. Колко голяма и сърцераздирателна тема. И понеже приемам точката след изневярата за съобщително изречение - приемам го, и аз съм "За изневярата". Айде, до нови срещи и както обичам да казвам: Наздраве!

Един оцелял.

Редактирано от нeperиcтpиpaнa на 15.06.08 22:41.



Тема Re: За изневярата.нови [re: нeperиcтpиpaнa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.06.08 23:16



Браво маце, и аз бих ти изневерил, ако бях на мястото на твое гадже...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: За изневярата.нови [re: ljove]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано16.06.08 00:53



чувствата трябва да са винаги взаимни



Тема Re: За изневярата.нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.06.08 09:39



Ами според зависи от човека - понякога изневярата е голям проблем и е показателна за липса на чувства или за чувства към някой друг... Познавам момчета, които са като от сапунен сериал - ревност, драми, крясъци, скандали, сакън да не чукнат нещо чуждо... Почти като в хетеро връзка... Естествено, практиката показва, че такова "натягане на каишката" не води към добро - накрая жертвата или се задушава и става вяла и апатична, или бяга на свобода и не може повече да погледне бившата си "жена"...

Друг вариант, който аз предпочитам е, че изневярата не съществува, ако няма вложени чувства. Нормално е ако гаджето е някъде без мен и му се отвори парашутът с някой който много харесва, да си издухат набързо... такава е мъжката природа. Не виждам драма в това. Естествено ако става дума за паралелна връзка, за мене е неприемливо, освен ако не сме и тримата в кюпа, но това е друга тема.



Тема Re: За изневярата. [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.08 09:56



Ако ти се занимава, прочети мит 7: "Хомосексуалните имат множество сексуални партньори и нямат дълготрайни връзки."

Всичко си зависи от човека- на едни парашутите се отварят всеки път, други въобще не скачат от самолета, когато лети нанякъде...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 16.06.08 09:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.