Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тайната на Мириъмнови  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано01.06.08 01:25



По Нова+ върви ново риалити " Тайната на Мириъм". Накратко, няколко красиви мъже се борят за сърцето на Мириъм. Победителя получава награда 10 000 долара. Голямата тайна е, че всъщност Мириъм е травестит. Има си силиконови цици и дори и опитно око неможе да я различи от една истинска жена. Мъжете разбира се, незнаят за това. Те преминават през няколко различни изпитания като целувки, масажи....въобще неща свързани с допира.
Мислейки за тайната, мъжете не изключиха и този вариант като изказаха отрицателно мнение за жените с пишки, но бързо го отхвърлиха, понеже "вярват на очите си".

Та понеже си падам по мъже, аналога ми е какво бих предприел ако момчето, което харесвам се окаже с путка.
Прилагам следната примерна снимка



Ами този пич трябва да ви кажа и с путка да е пак бих го харесал!
Вие как мислите?



Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.06.08 12:09



Мислим, че картинката е прекалено голяма...

Ама се кефим ,че е от КомикКон...

Иначе позволи ми да те поправя - "Тайната на Мириъл" не е ново реалити шоу, ама никак даже. Аз съм си реалити шоу пристрастен, тъй че Нова+ да не ме баламосват... Мисля, че го даваха някъде 2004 година, аз да съм го гледал на следващата. Шоуто получи спорни оценки, като много от хората не застанаха дори на страната на Мириам. За сравнение положителния отзив няколко месеца по-късно към Надя Алмада(побетителка в британския вариант на Биг Брадър, сезон 5), също трансексуален, показа, че значение има не само това, но и характерът. Въпреки всичко шоуто е доста популярно по света, излъчвано е в доста страни, а сега очевидно и в България.

Колкото до въпросът ти, дали ако момчето, което харесвам се окаже с путка - голям праз, нали съм го харесал в крайан сметка? Проблемът ще дойде откъм секса, ако тоакъв въобще последва. В идеалния случай ще си намерим трети и ще заживеем в тотален декадентски грях докато Инквизицията не дойде да ни заплашва с изземане на заздравителя за нокти, с който си лакираме крачката. Дееба, всичко хубаво на тоя свят искат да ни земат...

В интерес на истината приятелката на Синтия Никсън е доста привлекателна по мое мнение, може би защото на мен ми правят впечатление мъжките и черти.

A bad 3 o'clock decision...

Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано01.06.08 12:44



Извинявай за голямата картинка

,
чак като пейстнах установих, че създава известно неудобство.

Не съм телеман, но случайно ми попадна това шоу и като разбрах тайната на момичето ми стана интересно Мерси за поправките

Но Мириъл е доста красива и мои приятели също не вярваха, че е травестит. Като се сетя колко жени биха искали нейната външност....

Това за задравителя на нокти много ми хареса....хахаха



Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: _RedBull_]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано01.06.08 13:56



Едно е да харесваш много някого, съвсем друго е да искаш да ползвате една четка за зъби, образно казано....
Страшно харесвам Аманда Лиър, но даже и да имаше пишка, пак нямаше да /ми/ стане....


Като човек на принципа /и гей, отгоре на всичко/, бих желал нещата да са в порядъка на същността ми, т.е. да са си на мястото, иначе трябва да излизам заедно с Гардиън и аз да търся трети, после четвърти и т.н.
Накрая ще вземе да стане някоя грешка в тълпата и ще вземем да се изпотрепем....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 01.06.08 14:04.



Тема Re: Тайната на Мириъм [re: _RedBull_]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.06.08 20:16



Има и по-кофти ситуация. Мъж, който още като ембрион не се влияе от тестостерона и се развива 100% женско тяло, но с ХУ. Това е още по-кофти номер. Най-гадното е, че самата тя най-често разбира, че не е жена когато не идва меанструацията.

Save the original.


Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: _RedBull_]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.06.08 20:21



Понякога травестите са по-точни жени от половината жени.

Save the original.


Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано02.06.08 20:42



Травеститите не са никакви жени. Грим и bitchy поведение още не правят жена, съжалявам.



Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: Ayame]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано02.06.08 23:04



бъркаш двете понятия - едно е травестит, друго е драг куин





Тема Re: Тайната на Мириъмнови [re: [bbourgas]]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано02.06.08 23:56



Обясни ми разликата, моля ти се!!!





Тема Ех, изместихте темата значи :))нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано03.06.08 00:44



И аз незная разликата между травестита и драг куина ( незная как се пише)



Та въпросната Мириъл за мен си е много красива жена с пишка. Хетеро сексуалните мъже си я възприемат за 100% жена. Риалитито свърши, като победителя не пожела да отиде с нея на яхтата, разбирайки тайната й.

Аз се опитах да намеря аналог, незнам доколко успешен, като си представих хубав мъж, но с женски полов орган. Дадох пример със поместената снимка ( дразни ме как можах да я пейстна толкова голяма, но за съжаление немога да редактирам вече).
Може би всичко си е до човек и начина по-който възприема нещата.
За мен най-важно е лицето, погледа, маниера и характера. Дали ще е пълен, слаб, окосмен, висок, нисък, с голям или с малък не е от значение. Грабне ли ме с погледа, ако ще и два женски полови органа да има няма да ми пречи.
Поне така си мисля де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.