Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 26.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано23.05.08 10:50



Не бъди наивен, това че е забранено не означава, че не се случва и че децата не са жертва на възрастните хора. Освен това, има много дъжави в които никой не съблюдава за правата на децата.

Ние конкретно говорим за векове, които доста се различават от нашия и неизменно подобни неща са били ключови за формирането на характера у хората тогава.

Save the original.


Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано23.05.08 11:52



Това е добре.



И между другото - 30 000 години са много за човечеството.



Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.05.08 12:17



Откривам все повече мои качества- сега вече съм и наивен...


Както казах, смятам, че забраните са свързани с психическото и морално несъответствие между психиката на децата и подобен род действия. Знам, че се и убива /например/, въпреки наказателната отговорност, но това не означава, че всичко е ОК и няма последствия за волните и неволни участници в такъв случай.

Не знам дали си спомняш, някакъв беше изнасилил 13- 14 годишно момче с пръчка в Борисовата градина преди около година- би ли желал да си на негово място и как би ти се отразило на психиката /пък и на ануса/? Не мисля, и че ако те насилват група амазонки в продължение на две години, ще станеш Дон Жуан....

През вековете моралът, законите, разбиранията и обществената нагласа са се меняли, но не мисля, че сексуалната ориентация на човек може да се промени в най- дълбоката му същност /не като практика, а като чувство/, в зависимост от това, което е принуден да прави- така беше формулирал темата.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.05.08 14:22.



Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано24.05.08 10:44



Аз също смятам, че децата трябва да бъдат стриктно предпазвани от сексуални посегателства, не виждам къде е спорът по този въпрос?

За жалост, не всички деца биват опазвани и тук вече може да се правят изследвания по какъв начин преживяното е повлияло на съответните индивиди. Освен това, аз потърсих мнение за биографичен филм и за събития случили се много преди нашето време. Не ми се влиза в дискусия за настоящата ситуация и нещата, които Карбовски ни показва по НТВ. Казусите са много сложни, с много държавни служители, които не са си свършили работата и много тайни на местно ниво в обществото.

Гледай, пази боже на никой да не се случва да бъде жертва на насилие, независимо под каква форма е. Обаче, животът е много разнообразен и за никого няма застраховка за нищо, дори аз и ти утре можем да бъдем изнасилени на улицата. Както казах, пази боже, подобни неща да не се случват. А иначе, гледал съм фотографии от геноцид в Африка. Завързани негри, за тръба над главите им и вместо да ги развържат с мачете директно им срязали китките. Такива ужаси се случват дори в наши дни и никой не е застрахован, че няма да му се случи на него.

Все пак, Леонардо да Винчи е имал хомосексуални контакти в детска възраст, без да осъзнава какво се случва с него. Въобще не можеш да ме убедиш, че това не е повлияло на начина по който се е развил животът му. Не съм 100% убеден, че ако не беше преживял това в детството си щеше да прояви хомусексуалността си в зряла възраст.

Save the original.


Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.05.08 11:27



"Не мисля, и че ако те насилват група амазонки в продължение на две години, ще станеш Дон Жуан...."- нищо не ми отговори по този въпрос.


Ако трябва, да добавя- дали ако ти се беше случило през детсвото това по- горе, щеше да промени нещо лично в теб?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано24.05.08 13:41



ОК, ще се опра отново на един от филмите за Дон Жоан. Помниш ли как той попада в харем и в продължение на доста месеци изпълнява сексуалните прищевки на доста жени? Е, този опит направил ли го е най-известния любовник в историята?

Тоест, отговорът на твоят въпрос е ДА би те променило. Освен това да изнасилиш мъж в хетеросексуален полов акт си е трудна работа, когато му падне пишлето и господ не може да го вдигне, така че моментът с изнасилването на мъже от страна на жени става доста хлабав.

Save the original.


Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.05.08 14:23



В такъв случай ти откри лечението на хомосексуализма- осигуряваш неограничено количество виагра, левитра, юприма и т.н., намираш подходящ бардак и готово... Ааа, трябват и желаещи да се "излекуват", разбира се...

Аз няма да се пробвам, защото съм хроничен случай- плюс по- горното ще е необходимо и отстраняване на част от мозъка и сърцето и поорязване полета на сексуалната фантазия... И след това ще ми е все едно дали съм гей или не...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 24.05.08 14:24.



Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано25.05.08 16:02



Много си черноглед, не всеки иска да бъде Дон Жоан.

Save the original.


Тема Re: Леонардо да Винчинови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.05.08 16:09



Черноглед? Откъде ти хрумна това? Да искам да съм Дон Жуан- пък съвсем....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 25.05.08 16:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.