Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 26.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано09.06.08 12:37



По-удобното ложе е ложето на истината. Там трудно могат да се настанят всички.

Хомосексуализмът трябва да се разглежда като начин на генезис, а не като начин на сношение.
Две жени може да си се сношават там нещо, но не могат да породят живот без другия пол. Сега разни злоумишлени спекуланти утвърждават, че може - чрез клонирането. Те предпочитат ложето на лъжата.

За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално. Именно това е причината за възникване на човека. Това би могло да се прочете и в Книгата, стига да има кой да те просвети или сам да прозреш.

За Исак и Исмаил - очевидно. Чрез принасяне в жертва на овена, Авраам разпознава потенциала на интелекта пред мъжествеността.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.06.08 08:04



Току що гледах филма A Love To Hide

Трябва да се гледат такива филми редовно.
Трябва да не се забравя какво се е случвало... тогава. Сага си живеем в удобни апартаменти, къщи, квартири. Равдаме се на заведения, приятели, забавления... каквото ни се поиска. А, тогава... просто са ги унищожавало. И зверсики, и бавно, и гадно, и .... безпощадно.

Ти пишеш за Клан, за Тайна, за Книгата. Ровиш в зачеването на мъже... просто ми се струва смешно. Като че изследваш гея.... като животно, с което пак някой си прави експерименти. Какви са били професиите на пасивния гей....
КАКВИТО И ДА СА, НЕГОВИ СА!
КАКВОТО МОЖЕ ТОВА ЩЕ РАБОТИ - ВСЕКИ ГЕЙ, ВСЕКИ ЧОВЕК.

Все някой от някъде ще ни изследва, ще ни набутва в нещо, ще ни сочи, ще ни усмива, ще ни осакатява, за да се почуства по....., много повече. Да се издигне в собствените си очи, в очите на другите, да спечели пари, слава, бизнес. Това не е суета, това е изтезание.... Като че физическата болка е по за предпочитане пред душевната.

Всички, които пишем, които четат и гей, и хетеро, имаме нужда от разбиране, любов, внимание, приятел, човек до себе си. Не е ли едно и също за всеки човек! Еднакво е! И що е толкова трудно да се проумее. Не, няма да се проумее докато не се гледат филми като A Love To Hide. В него просто хомосексуалното не се виждаше. Живота тече, знаеш какво може да сполети евреин, французин и гей до тях. Двама души се обичат, трима си помагат да оцелеят. Предател брат - кръвен брат - познато. Категории хора, познати отношения, фашизъм, мъчения... и... гей.

И защо си причиняваме болка! Като че от чуждата болка ще ни стане по-леко... Не! С чуждата болка още един е като нас.

Често трябва да се гледат филми като A Love To Hide.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.06.08 14:36



Добре де, защо истината трябва да се крие?





Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.06.08 17:04



Истината по същество не трябва да се крие. Ако такава истина визираш - става. Остава да се намери верния начин.
Клана, Тайната, какво пише в Кригата, за тази истината пишеш отдавна.
Но, тази тайна засяга мъжа, мъжкото. Това е хомосексуален форум.
Според мен трябваше да напишеш един текст, в отденна тема, отдавна, в която излагаш основната идей на Тайната, с прилично количество аргументи, линкове и каквото сметнеш за необходимо. А ти тук малко, там повечко, пускаш парчета от пъзела. Не всеки ще прочете целия линк от инфото ти!
Така поднесена идеята, реплика към пост в различни теми прозвучава различно. Изкривявят се теми, съответно и тезата за тази Тайна. Често, ако се пише за едно, ти преминаваш в отговора или в репликирането чрез нещо от тезите от Тайна. Просто подхода ти за мен не е подходящ.
За мен, като изпишеш твърдения от тезата Тайна звучиш странно, често и неясно.

Сравни.
Един път казваш това:
Ева не е единствения прецедент на хомосексуално зачатие.
После това:
За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално.

В сравнението има противоречие, има твърдение 'че мъжете могат да зачеват хомосексуално', има недоизказано... и става странно.
Извадени изречения от контекста на съответната идея, поставени в изолация, макар изписани за нещо, създават въпроси, неясноти и... там Клана, Тайната... изглеждат и като фикция. Ако беше изписал отдавна тезата за Тайната би било друго поне за редовно пишещите и четящи тук. И като нещо не е ясно и има въпроси, ще може да пращаш към началото на темата, която си пуснал, ще дадеш нови пояснения, разширения на по-късен етап и цялостно идеята за Тайна ще придобие по монолитен и цялостен вид и характер.
Частички от пъзела се мяркат из темите и.... какво от това.

В отделна тема всеки може да изкаже мнение и мисли, и изводи по Тайната ще битуват там. Ти размятваш частички навсякъде, отговаряш с изводи от тезата и.... поне аз, или ми писва да чета тези парченца, или ми секва желанието да отговоря, защото знам, че пак ще въртиш в твоя кръг и... в крайна сметка.... нищо.
И в тази тема, пак имаше изместване. Говорим за професии, ти се истересуваш... , дават ти си отговори, а ти пак с тезите от Тайната. Ами как да се пише с теб и за какво точно - за Тайнато или темата.

Намекваш, че трябва да се прочете Книгата, че има ‘тайната на КЛАНА от Древната Книга.’ намесваш текстове и имена като аргумент все от.... сещаш се. Само по себе си става, но ние сме в съвремието. И за да се постигне вярна картина на сегашната ситуация, мисля, че аргументите не трябва да са от преди хилядолетия. Връзката им с настоящето може да остане само твоя.

В отговорите ти като засягаш някак все тази Книга и там.... предизвикваш четене или внимание на/към Тайната. Ако това е целта - на час по въжичка, за мен е леко некоректно с търпението и тактичността на пишещи и четящи.
Ако тактиката ти е постоянно да предизвикваш внимание към тезата, то... за мен това е изнервящо. Елементарна ситуация и с поведението си авторитетността на Тайната може да се загуби. За това по-горе споменах за начина на истината - чиято и да е, каквато и да е - поднасяне компактно.
То и не може да се води разговор с теб, защото ще забиеш пак в твойта си посока....

Редактирано от Kurvoazie на 10.06.08 17:21.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.06.08 18:27



Твърде емоционално реагираш.
Аз наблягам на думите ти: "Остава да се намери верния начин."

По принцип държа на разума, а не на горилщината, като изява на мъжественост. Хомосексуалните не са застраховани от проява на "мъжественост", пардон - маймунщина. Нещо повече - често пъти хетеросексуални страдат от хомосексуални глутници.

Не трябва да се лъже, че хомосексуалистите едва сега се появяват в България или където и да било! Напротив - бащите на хомосексуалистите също са хомосексуалисти(природен закон).
Това че някой е роден хомосексуалист не означава, че той е сатанински отрок. Вярно, по-късно го грабват живота, парите и братята му и го променят - той става част от цялото.
Аз не виждам защо жените и хетерите да не знаят за природата на хомосексуалните, а оттам и за произхода на човечеството. Нали Слънцето грее еднакво за всички?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.06.08 20:32



Често пиша за начини. Коментирам подходи, давам варианти, анализирам действията на хора, които са се овластили или имат влияние. Дали сухо или емоционално, то винаги показвам моята логиката за извода с аргументи.
Голи твърдения, висящи тези, оставям на други. На аргумента, на принципа, на логиката може да се противопоставиш. Мнение на мнение - празна работа.

Не прочетох какво мислиш за поста с предложението за начин как да се поднесе идеята Тайна - компактно. Чета друго, което означава друго.

Останалата част от поста що ми се струва, че засяга минали събития!
Що не сподели тези мисли там където им е мястото или просто пускай теми за горилите, за бащите на гейовете, за какво е 'сатанинск отрок'.

Това за хомосексуалните глутници е много точно. И тук във форума това се проявява като тактика за разкъшкване, разгонване на гласоподаватели ;)

Аз не виждам защо жените и хетерите да не знаят за природата на хомосексуалните, а оттам и за произхода на човечеството.
Жените и хетерото (моля!) от тук малко ще научат - те всичките... , защото всички те не влизат в АиА.
Не съм разбрал някой де ти е забранявал да излагаш тезата за Тайната. Горе коментирах за успешното й лансиране тук, сред гейовете, макар че тя засяга мъжа изобщо. Май трябва да разбера, че ти ще си я сееш с надеждата да ни вразумиш, да я приемем. Все пак ще следя какво правиш!
В исторически план - произхода на човечеството... Ами хайде... абясни го някак наведнъж. Сам/сами ли да си сглобяваме пъзела от десет/двайсет теми, от по две думи, две изречения. Просто погрижи се за своето. Само до това, че ти, enarees, го казваш - ник с мнение, не вярвам да е достатъчно. Голо доверие не знам как се получава!
Ти внесе ново значение на хомосексуалното, разграничи го от оригинала (секс'практика). Това също правиш, ама няма подкрепа с нещо от теб.

Хареса ми поста ти.
Е... и ти да говориш малко.... разпалено, различно от Тайна. Правил си го, де...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.06.08 21:34



Да - от особено значение е преосмислянето на термина "хомосексуализъм".
Това е природа, това е генезис. Хомосексуалистът може да е мъжествен и да не се сношава анално с другиго, но от природата си не може да избяга.

Народът на Книгата е родът на Адам, а родът на Адам е хомосексуален. Белегът на Ной е дъгата, както и на хомосексуалистите. Хомосексуалните в България са стотици хиляди, а не само тези, които напоследък се афишират като такива, поради аналните си контакти или псевдоконтакти.

Хомосексуалното зачатие и неговите рожби не трябва да се крият. Самият Христос е заченат хомосексуално.
Да, сега някой ще се изтъпанчи и ще изрече готовия отговор: "В Анадола опитите продължават." А във Франция пък опитите са орални.
Но все пак методиката на хомосексуалното зачатие е от друг характер.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.06.08 22:50



Ха сега, коя книга /КНИГА/ съм пропуснал- след "Светата кръв и Свещения Граал" на М. Бейджънт и т.н. /после Дан Браун натрупа $ пачки с "Шифърът на Леонардо" по това журналистическо проучване/, та явно имам пропуски за наваксване- помогни, та даже и с някой свитък....


/Е, не искам да кажа, че съм изчел библиотеката на Конгреса, да не си помислиш нещо подобно.../
И каква е вероятността да забременея по някоя методика, това вече нашите няма да го преживеят....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 10.06.08 23:44.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 07:20



Пичовете не забременяват вътрешно. С това са наказани евите.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 08:21



Леле, леле, леле, аз съм д`ева и както твърдиш :

1."Две жени може да си се сношават там нещо, но не могат да породят живот без другия пол."
2."За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално."
3."С това са наказани евите." -

спукана ми е работата, веднага ще си пусна един тест за бременност!!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.06.08 08:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.