Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 26.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано03.06.08 01:03



Пастир на стадото е този с тоягата.

В интерес на истината пастир на стадото е този който стадото, умишлено и съзнателно или пък не, оставя да му бъде пастир.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано03.06.08 02:13



Сапи,
още не съм си лягал... ама и това ще стане.
За Леонардо можеше да употребя... шармантен, но съзнателно подсилих. Комбинирах по текста на Д.Вазари и други вметки за светския му живот. Подсилването е, за да се почуства осезателна разлика. На този фон изпъква липсата на логика 'женственно-лесно-гей', както и черния калъп, в който вероятно се шири друга логиката 'лесно-пари-гейове'. За първи път ги срещам. Има-няма... трябва да се елиминира.
Фръцкане още не значи основно женственно, както и шармантен, нали!

Това с готвачите не е висока топка и в нашите обобщенията не виждам разлика.Говоря и за друго, което най-важното. Смятам, че ясно съм се изказал.

Пиша винаги съзнателно, процесът е контролируем. Изненадите ми идват от резултата.
Не 'карам' в смисъла на твоите разсъждения. Карам си в моя.
Споделям твои виждания, защото са и мои, изразявани многократно. Наскоро в друга тема.

За жалост термините 'гей' и 'хетеро' правят някакво деление.
Накара ме да се замисля, че можем да ги упоменаваме, когато е неизбежно. (по повод секс'ориентация нпр)

пп
Това не е за теб, Сапи.
Абе аз отдавна говоря, че всички гей(м/ж), трави, би... са мъже и няма мърдане. И щото сме 'рогат добитък' изцепките се получават, когато софтуерчето дава късо. Харда всеки го ползва, както му дойде.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано03.06.08 02:49



Пастир не може да е овца, ама овцете често хукват след най-лудата им дружка. А и колко са плашливи...
Моля те, не ме задълбавай в чужди реминисценции.;) Случва се, гей да се обърка.

Дай по темата...
Да намесим ли и мъжкото гей?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 10:26



Да се обърква за какво? Кой пастир да избере за стадото ли?


Добре - включи и мъжкия фланг на "дъгата". Предполагам за професии ще говорим.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 10:47



Не - мисля, че ако някой си ляга с друг от същия пол, няма да има успех в диктаторската кариера!

В диктаторството и режимите хора с открито хомосексуално поведение не могат да се реализират по върховете - даже пречат. В още по-голяма степен това важи за женствените. Диктаторите пазят имидж на мъжкари, но в действителност природата им е хомосексуална. За съжаление в трудни моменти овцете се отдават на такива пастири.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.06.08 15:57



Александър Македонски? Адриан? Куп римски императори? За древните гърци /и техни герои- Ахил и Патрокъл/ да говорим ли?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 18:08



Нали се досещаш, че тогава за Македонски и Адриан са знаели само някои приближени? Не е имало репортерки, които да раздухат в медиите.
Иначе повечето римски цезари са имали хомосексуални връзки.
Проблемът за репутацията им нараства с разпространението на християнството.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.06.08 19:53



Ама къде пак се отплесна, говорехме за гей, професии, интелигентност и изтънченост, после за не знам какво си, накрая твърдиш: "Не - мисля, че ако някой си ляга с друг от същия пол, няма да има успех в диктаторската кариера!" , а сега за какво- за реПУТАЦИЯ ли?


В крайна сметка има ли гей- диктатори или не???

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.06.08 19:55.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано03.06.08 20:36



Приятелю, идеята ми беше за подсъзнателното поставяне на барикадата и ориентирането към едната или другата и страна. И най-вече за подсъзнателната нетолерантност като идея. Защото съзнателната толерантност е въпрос на много неща, но те изобщо не са от подсъзнателно естество.
За да бъдеш толерантен, в почти всички случаи трябва -
- или да си преживял твърде много,
- или да си чел твърде много,
- или да си работил (възпитаван, самовъзпитавал се) доста много върху себе си, а това е много работа, много труд, понякога десетки години, която първосигнално говедо не би извършило...
- или да си се занимавал (или си) с някаква религия, която проповядва толерантност (а на практика не го практикува...).
Така, че за толерантността трябва много да се работи, тя съвсем не е естествено чувство.
Скоро четох в руски сайт, че в Украйна има предложение децата да изучават толерантност като учебен предмет.
За тази цел се предвижда да бъдат изнасяни лекции от традиционно дискриминирани групи като религиозни, гей и лесбо-общности, и други подобни. Засега отпорът бил много драстичен, но самият факт, че изобщо някой някъде се е замислил по този въпрос е вече нещо.
Това мисля аз по тези въпроси.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 21:58



По природа - почти всички са хомо.
По сексуални контакти - не могат да си го позволят вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.