Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано12.05.08 06:42



Не мисли, че тогава не е имало женствени! Потърси за енареите в Палестина!
Както ти казах - сред "изостаналите" във времето племена e имало много такива. Имало е и полово осакатени, разбира се.

Категорията "хомосексуалисти" наистина е измислена и празна от смисъл. Този термин заблуждава.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.08 22:25



Историята е странно нещо - позволява на всеки да си измисля свободно, въз основа на наистина минимални известни факти за епохата... Знаем ли действително кой какъв е бил? А и има ли значение...

Важно е какво се случва днес. Тъпата американска филмова индустрия с лека ръка затри най-красивата гей двойка на античността - Ахил и Патрокъл, като ги представи за чичо и племеник във филма Троя... Ние може и да знаем как са стоели нещата, Оскар Уайлд може и да е знаел как стоят нещата, за да отдава почести на гроба им, ама я питай съвременните хлапета, дето черпят инфо само от филма какви са били Ахил и Патрокъл :((( Жалко е така да ни изтриват от лицето на земята...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано13.05.08 09:22



Както ти каза - има такива, които минават за хетеросексуални, но извършват копулация, УТВЪРДЕНА като признак за хомосексуализъм.

Този клуб също вее знамето на хомосексуализма като начин на сношение. Така братята с хомосексуален генезис остават в удобното лоно на хетеросексуалните. При това някои се пишат на мъжествени и проявявт дори агресивност, за да утвърждават мъжествеността си. Интересно е присмехулничеството на Исмаил(износеният от Агар) над брат му Исак(износен от Сарра). Мъжественият над женствения? Скритият над явния?

Ева не е единствения прецедент на хомосексуално зачатие. Такива са и Адамовите синове и внуци, но това че излизат от женска утроба прикрива истината.

Историята е мъгла, ако не се знае тайната на КЛАНА от Древната Книга.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано13.05.08 09:23



Или пък фризьори, манекени, лични асистенти.

Save the original.


Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано02.06.08 05:05



Хората смятат, че където им се струва лесно и има пари, има и гейове.

Казвайки това, което си е като градска легенда, излиза, че геят е мързелив и хитрец - дай му лесното и пари на готово. Тази легенда и хетерото я изповядват, моля!

Артистично ли е гея е там.
Мнението на обикновенното хетерото се движи според видимите гей - женствените по рождение и афишите (провокаторите). Те са видими, лесно се набиват в очи. Професиите за артистични заложби повечето също са видими. Като събереш двете видими и ето ти лесен извод, мнение. И понеже има ли талант (артистичност), то лесно се заработват пари = щипка завист - градската легенда си търси ухо.
Артистичното, като се свързва с гейското, комбинира женското в мъж с таланта през призмата на завистта - търсене на начин да се омаловажи постижението. Веднага ми идват на ум две икони - писател и артист, за които добрата клюка говори и напомня какви са ги вършели патриарсите (;)). За тях се мълчи, щото са високо, високо.
Мисля, че друго може да се изведе като водещо - музите в ръцете си люлеят гей. (брях, как ми дойде!!!!)

Женско ли е, геят е там.
Професията готвач се приема за женска, но за голямо струпване на гейове не се чува. Е, има в БГ двама известни... но са известни повече от мястото където готвят. Двама на останалите... руши логиката женско-лесно-пари-гей. Профита основно са мъжете, а женското се появява, защото жената готви в къщи и от там готвене-женска работа. Така че изводът женска професия магнит за гея не важи при готвачите и май трябва да се извади логиката и асоциациите от къде се появяват, после да се обобщава.

Женственно-лесно-гей.
Леонардо е бил женствен, Микеланджело Б. - не. Даже М.Б. го е клюкарил Л., че се движи модно с големи шапки с пера, ограден с разни... момчета, та... “каменоделеца” грубиянин (е с малко фрески тук-там и едно книжле сонети) в комбинация с фръцлата с четка и две-три надраскани прозрения, правят правило и разбиват градски легенди и всякакво вкарване в черния калъп. Тия двамата музи ще да са ги кърмили...

Темата насочена само за пасивните е куца стъпка. Освен, ако не те интересуват конкретно “кралици”, курволяци, горски феи... Моля те, не забравяй мъжкото гей! В комбинация с тях картинката става пълна и може се дръпне логика.;)

пп
моята муза дойде в 3... и си тръгна 4 и 15. Домързя я да ме тунтурка още...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 13:50



Явно, не си си доспал...
Според мене и според това, което съм чел, Леонардо ни най-малко не е бил женствен. Това го показват и автопортретите му, и описанията на Джорджо Вазари. Дългата коса за времето си не е била изключение, а правило и не е била гей-приоритет. Може да е бил ексцентричен, с "големи шапки" и т.н., но това ни най-малко не го е правило женствен гей.
На Вселената дай Боже да се пръкнат още стотина гении като него, ако ще и триста пъти да са гей.
(А, може би и точно поради това...)

Малко или много съм свързан с готварството. Световно известните, гениалните, даровитите и талантливи готвачи са мъже.
Е, поне 99%.
Аз, поне, не съм чувал за световноизвестна гениална готвачка. Възможно е да има сладкарки, но не и готвачки.
Дотук с уточненията.
Но реших да отговоря на постинга ти, защото ме подразни леко спонтанното ти разделение на "хетеро" и "гей".
Това, което най-много липсва, най-много се желае и е най-необходимо на "гей"-обществото е толерантността, приемането.
Когато ти съвсем спонтанно, бих казал първосигнално (в случая съвсем не е обидно, а просто синоним на спонтанно, подсъзнателно действие) делиш обществото около себе си на гей и хетеро, това съвсем ясно означава, че поставяш граница, бариера, барикада.
Тоест НИЕ -гей и ТЕ-хетерото...
Далеч съм от мисълта да ти давам акъл, но не бива така.
Ако гей-общността в мислите си, дълбоко подсъзнателно, не е толерантна, то каква толерантност може да се търси или изисква от страна на хетеро-общността?
Става въпрос за подсъзнателни реакции, които са трудно контролируеми, затова са по-истинни.
Или караш на принципа - Ами те като не ни приемат, защо пък аз да ги приемам, ще съм активна опозиция...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.06.08 16:39



Падма Лакшми... Марта Стюарт...

И "Тop Chef" има победител жена чак на четвъртия сезон...

Колкото до Вазари - интересно ми е да го изчета, но още се мъча с Винкелман.

Абстрахирам се от цялата останала дискусия, тъй като това пъчене на гърди кой бил по-мъжествен гей ми е смешно. Ако някой се опитва да се изтъкне колко мъжествен мъж е на фона на някой не толкова мъжествен, независимо дали гей или хетеро или би, направо подбелвам очи, въздишам тежко и си казвам "Оф, мъже, какво да ги рпавиш...". Което ме подсеща да си препрочета "Мъжете като рогат добитък".

A bad 3 o'clock decision...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано02.06.08 22:24



Хетерите не забелязват всичките хомо, пък и не разбират същността им. То в това е и технологията властта.

Всъщност, кои са пастирите на стадото?



Колкото до готварството - някой може да възрази, че извличането му от семейното огнище и префърцунването му е... Но изтънчеността не винаги е критерий за гейство.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано02.06.08 22:25



Лобито е голяма работа!



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.06.08 23:32



Откъде тръгнахме- дали пасивните гей имат по- изтънчени и интелектуални професии, а докъде стигнахме- до световния ред...


Ми примери за диктатори и хора на изкуството /в зависимост кой с кого ляга и в каква поза/- колкото искаш... Но това едва ли може да е мерило що за индивид си- деспотичен, мижатурка, користен или благороден, изтънчен или интелигент, едва ли може да се отдели една страна от живота на личността и да се направи извод за останалите му качества.

Все едно да се твърди, че като малък съм си падал по кукли и роклички и затова сега съм такъв... Ми не- коли, колела, топки, топчета, ножчета и т.н.- нищо знаково в този смисъл, да не повярва човек...

Днес чух едно готино изказване: "Колко много енергия във Вселената, и колко малко разум да се използва пълноценно", ако перифразирам-"Колко различни хора на Земята, и колко малко обяснения за поведението им".

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.