Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 26.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.05.08 18:28



Да - логично е повечето да са А и П.
Въобще за професиите на гейовете има особено мнение.
Хората смятат, че където им се струва лесно и има пари, има и гейове.

Определено, ако отчетем професиите на тези, дето се асоциират с жени, то излиза, че пасивните имат по-изтънчени професии.
Аз смятам, че тези, дето се асоциират с жени им се удава по-често да проявят пасивността си. Всъщност тези бяха забранени у нас. Интересна работа. :/



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.05.08 22:25



Ами хора всякакви. Аз никак не харесвам момчета, дето се мислят за момичета... Женското поведение и по-лошо, женското мислене ми е абсолютно противно, освен когато се практикува от жени :), но дори и тогава предпочитам да не ми го навират в очите :)



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 07:47



Значи и в хомо средите има разделение? Това да не е някаква завист, че по-засуканите прибират пичовете?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 07:52



Е, сигурно някой помага на хидравликата?
Къде - отзад, къде - отпред.



Нека те разглеждаме като А и П!
Кога ти е по-кофти да бачкаш? Когато си прекалил отзад или когато-отпред?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.05.08 12:05



Не, не мисля, че става въпрос за завист :) Определено смятам, че ако някой харесва женствени момчета, няма да хареса мен и това е добре :), даже сериозно бих се притеснил, ако се случи обратното :)

Аз харесвам мъжете да са си мъже - и в мисленето и в поведението и по външен вид... Някак си по-древногръцки модел ми се върти в главата, без високи токчета, оскубани вежди, гримирани очички, чупка в ханша и тн...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 14:56



Сексът между мъжествени е друго нещо. Това е секс от тип спартански, нацистки, мафиотски, хулигански... Имало го е и при японските нацисти със сигурност. Този тип хомосексуализъм остава по-незаподозрян за сексуални сношения - няма ги меките китки, които си личат на външен вид или могат да се разплямпат пред приятелки за мъжествените братя.
В много "дивашки" племена е имало очевадни гейове, но мъжествените колонизатори са сложили край на тази показност. Обаче природата си е природа и те пак избиват в "цивилизованите" американски държави и държавици например.

Можеш ли да посочиш една мъжествена хомо двойка? Там има дълбока секретност, а и връзките са полигамни и мимолетни в сексуален аспект.

Интимна тайна за църквата е, че Христови ученици и последователи са от женствените хомо. Но и там падат забраните. Самият Христос е хомо по зачатие.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.08 15:09



Не отричам, случвало се е и едното, и другото, а ми е кофти да бачкам и в двата случая- иска ми се пак да съм в леглото, пък и ме мързи....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 15:48



Ще изкараш, че всички хомо са с изтънчени професии?


Че то така няма да остане кой да нагажда резилтатите от еврофутбола, освен да се разчита на съдията.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.08 21:21



Инженерството надали бих го свързал с изтънчеността....

Но ако говорим за вътрешния ми мир- там съм като Айседора Дънкан на сцената....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.05.08 23:01



За Исус и св. Йоан всички знаят :) или поне щяха да знаят, ако тогава имаше папараци :) Все пак, Исус е бил на 33 а св. Йоан на 14... когато са се запознали... Древногръцкия идеал за учител и ученик е включвал не само духовна близост :)

А колкото до това, че са били женствени, не мисля... Тогава времената са били други - мъжете са били мъже и са си падали по мъже и това не ги е вкарвало в някаква категория... "Хомосексуалисти" е категория, измислена от психолозите преди век. Дано горят в ада вечно ! До тях, това че господарят е изчукал конярчето, макар и осъдително от морална и религиозна гледна точка, не е било повод да го заклеймят, че не е мъж или не дай Боже като някакво същество от "друг пол" примерно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.