Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 09:50



Е, така нещата се изясняват малко по малко.
Първо, ти си наясно защо е създаден човек, включително баща ти, например, който е участвал в създаването ти, и, не дай си боже, е възможно /принципно/ според теб да е "тежко" болен, т.е. да е гей. Ама не точно, би могъл да бъде и би, след като те има на този свят, а и би могъл да си е хетеро, защото научните изследвания сочат, че 80 % от мъжете са имали поне една хомо фантазия през живота си. Не е лошо да ни светнеш по този хилядолетно задаван въпрос /защо сме на тази Земя ?/.
Второ, приравняваш ни с изнасилвача, които "обича и харесва чрез жестокост да се задоволява. Това са все неща които не са нормални човешкия индивид не е създаден за такива работи ", ми дай ми един пример на гей-диктатор от световен мащаб, заради когото милиони хора са пострадали жестоко, аз лично се сещам за Александър Македонски и Калигула, например, въпреки че не е ясно точно какви са били- по- скоро би отколкото гей.... Останалите са си хетеро, явно според теб те са в пълна степен извратеняци, с това и аз съм напълно съгласен с теб, с малката разлика, че не твърдя, че всички хетеро трябва да се лекуват, поради тази причина.... Огледай се в съвремието, страданията и агресията са достатъчно разпространени без намесата на "гнусните педали".
Наясно си и с волята на природата, ама тя е създала животинския свят по начина "по- силния изяжда по- слабия", причинявайки му понякога големи страдания /даден вид оси снасят яйцата си върху други насекоми и ларвичките ги използват за живи "донори" на храна"/.
Не ми казвай обаче, че не си онанирал, или че няма да го направиш в даден момент, 99 % от мъжете, пак според изследвания, са го правили.... Едно време Църквата го е забранявала изрично, ама не знам колко от вярващите са спазвали и този канон, както и всички останали, като "Не кради", "Не убивай", "Не лягай с жената /мъжа

/ на ближния" и т.н.
А по улиците можеш да видиш толкова гадости с просто око, и толкова неафиширани гейове, които и с пръст да ти ги сочат, пак няма да разпознаеш, че не разбирам къде ти е проблема, освен в някаква патологична болезненост по този въпрос, но това е по- скоро работа за психоаналитик.
За обидите, правописа и боксовете няма да пиша отново, прочети си постингите пак и мисли каквото искаш, аз ще направя същото.

Редактирано от ljove на 20.04.08 13:04.



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: mizrahi]  
Автор Black Moon (COOL)
Публикувано20.04.08 10:21



В отговор на:


mizrahi каза:

1. Ти нямаш деца.
2. Ти няма и да имаш деца. Господ е милостив и няма да позволи на дегенерати като тебе да предадат гените си на поколенията...,нито пък възпитанието си.



Дам прав си Господ е милостив и няма да позволи и на деградирали типове като Вас обратните да имате деца. Обречени сте да си умрете сами и забравени от света.



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Black Moon]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 10:48



Ще ме умориш от смях, сам не подозираш колко семейни с деца правят еднополов секс, влез в някой сайт за запознанства и ще видиш, че една трета от тези, които пишат "мъж търси жена" се натискат на "мъж търси мъж", да не говорим за семействата, които търсят "мъж или жена за "взаимно опознаване".
А кой ще умре сам или в компания, не е ясно, все пак бих предпочел първото, отколкото например да умра благодарение на поколението си, което не е кой знае какво изключение.
И дано не засегнеш над 250 000 бездетни семейства у нас /по една или друга причина/.

Редактирано от ljove на 20.04.08 10:49.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано20.04.08 11:39



Явно имаш твърде много свободно време, за да съчиняваш тъй сложни за четене постове. Или просто моя акъл не е на ниво.



Време е да постъпиш като мъж. Вземи и отвори една тема и проведи едно допитване за смяна на модератор/и. В съответствие с нагласите на мнозинството се действа както следва:
- ако искат да сменят единия или другия или и двамата се пуска тема за кандидатури, последвана от тема за избори и в крайна сметка се избира нов човек, или двама души;
- ако искат да не сменят никой, тогава или предложи нови правила, понеже тези явно не те устройват, или вземи и се опитай да разбереш, че ние с Мартир не сме тук като част от някаква велика конспирация за ограничаване на словото, стерилизация на клуба и гонения на всеки, де що прекрачи прага му;

Престанах да плача с двете очи. Вече плача само дясното. Лявото просто отказва това...

Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: ljove]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано20.04.08 11:46



Исках да го допълня и без да искам съм го изтрил,ми за мен е един и същ-провокатор-и стилистиката и някои фрази.И начина на писане-фалша в много моменти.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано20.04.08 12:27



Хубаво е, че отново пишеш. Не си се огънал, а заобиколи безсмисленото поведение.

Наричаш хомосексуалното „състояние” и „болест”.
Няма да ти обяснявам, че отдавна е отречено като болест, точно от медици, защото за да ми повярваш (аз не съм лекар), трябва да ти пусна доста линкове с точни доводи, основания изказани професионално. Друго ще ти споделя.
Говориш за състояние. Нали разбираш, че като не си гей, изнасилвач и убиец, как ще можеш да кажеш, че това е състояние. Можеш само смяташ някак. Е нашето, не е състояние. Казва ти го гей. Ние не изпадаме в състояние, за да си легнем с мъж. Нашето е само сексуално предпочитание. Обекта е мъж… и толкова. Когато не сексиме в какво състояние сме! Такова в каквото са всички хора. Ти като видиш жена в състояние ли изпадаш. Ти просто я харесваш, тя те привлича, може да я пожелаеш за нещо повече от среща и…. Твоето състояние ли е, ами ако е, то и нашето е, т.е. колкото ти си в състояние, когато харесваш жена, толкова сме и ние. В останалото време работим, живеем добре или зле, като хетерото. Има гей, които живеят много добре, има хетеро които живеят зле и обратно.

Педофила обича да прави "любов" с деца вие с друг мъж.
Законодателя е стигнал до извода, че сексуален контакт може да се осъществява между зрели индивиди. Нормирано е възрасти и прочие. Другото е подсъдимо. Ясно е, че комбинацията зрял и незрял е нежелателна. Ние също отричаме такива връзки точно заради липсата на зрялост в обекта на харесване. Но ти биеш по различието в сексуалното предпочитание. Нашето е мъж, на педофила е дете. Искаш да е жена. Щом не е жена отричаш. Но, ние с теб сме различни. Ти си различен от педофила. Отчети, че ние сме различни от педофила. Обекта на желание ни е зрял индивид, а не незрял, като това е валидно и за вас. Мъж с незряло момиче какво е! Това различие не ни прави престъпници, нали! Ето едно общо нещо - пред закона сме равни. Останалото е лична оценка, преценка и…

Изнасилвача обича и харесва чрез жестокост да се задоволява.
При изнасилвача, макар и обекта да е в зряла възраст, акцента пада върху насилването. Е, къде, при някакви обстоятелства насилването е признато! Не само за сексуално задоволяване, за каквото и да било. В това се фокусирай и няма да можеш да ни приравняваш с тях. При нас връзките стават между желаещи да извършат полов контакт. Ако гей мъж насилва друг гей мъж е насилване и то подлежи на съд. Т.е. изнасилването, насилването от мъж към мъж (гейове) е подсъдно. Дали е жестоко, финно или хитро все си е насилване.

…човешкия индивид не е създаден за такива работи.
Човешки индивиди сме всички, кой повече, кой по-малко. Човешко наричаме всичко, което ни е присъщо, а останалото става нечовешко. Но, ти изхождаш от общочовешките наложени представи.
Знаеш, забелязал си, че представите за човешко се променят. По точно, представите за природата се обогатяват, с което се променят норми (съдебни ако щеш), правила на поведение – мисленето за отдавна известни неща, оказали се недостатъчно изследвани. Така се случва и с нас, с нашата сексуалност. Представите за нейното съществуване се обогатява с новите научни изследвания. И тъй като науката винаги изпреварва морални стойности, ценности и представи, то и ти още си с представи далеч от научните открития. Скоро, преди дни, гледах филмче на Дойче Веле в което се разглеждаше как учени изследователи стигат до извода, че свободна воля няма. Е, това се е случило в близката година. Кога ли това ще стане общоприета норма – знам, а ти знаеш ли!!!!

Не ви ли е страх че ….. след време същите права ще имат и педофилите защото както вие казвате че така сте се родили сигурно и педофила и изнасилвача така се е родил
Много основателно. Признавам, че никога не съм се замислял. Вероятно заради горните ми мнения. Но, страхът ти е основателен. Права и те имат от факта, че такива са се родили. Изобщо всеки се ражда с определена природа и както казвам той не е виновен, не се е поръчал такъв. Знаеш ли, мисля…. и в момента смятам, че има една граница, да я наречем не човешка, а естествена (естественост) и когато тя се прекрачи, всичко става неестествено. Не е естествено зрели индивиди да насилват; не е естествено да отнемеш нещо, което не е твое; не е естествено да отнемеш човешки живот; не е естествено да ти ударят шамар и ти да си обърнеш и другата буза; не е естествено да вкараш някой в гроба и да отидеш и да му се извиниш там; не е естествено майка да остави детето си; не е естествено…сигурно има още много. Знам, че има относителност, възможно е какво ли не, но има един предел, след който става нещо неестествен. Такива предели има в нас, значи и в общото мнение, представи и прочие. Та няма как да се стигне до претенция, камо ли до признаване, т.е. оправдаване на тяхната природа като деяние и винаги ще са отричани. Просто педофилите, изнасилвачите, убийците винаги ще са прекрачили прага на естественото. Те са зад предела на поносимост на възприятията при цялата относителност на всички понятия.

сигурно така се е родил и е нормално- да ама не е.
Кое нормално имаш предвид? Твоето нормално, чуждо или общото! Това е важно.
Твоето – то си е твое, може да стане меродавно, ако докажеш и се признаят доводи.
Чуждо – пак същото, трябват доказателства, конкретика.
Общото – тук вече става друго. Ние живеем в съобщност. Не сме всеки на свой остров и лични правила да действат. На какъвто и принцип да е съобщността, то ние сме зависими в нея. Малкото е винаги зависимо от голямото. В нашия случай, кое е нормално за теб, кое нормално за нас се решава на този принцип. Вие, хетерото сте по-силни, защото сте повече и можете да се налагате и да ни управлявате. Но, има голямо НО…. интелектуалният цвят на хетеросексуалните е стигнал до извода, че ние сме нормална част от цялото – имат доводи, причини. И понеже рибата се вмирисва откъм главата, ще трябва да приемеш. Хетеросексуални са преценили, променили са мнението си.

Ти прецени дали ще си господарстващ на остров или ще живееш в мир с всички. Дали ще се равняваш с големите или ще си останеш с малките. Това е и наш проблем. Не мисли, че е лесно да се взимат решения при постоянно ваше отрицание. Писах по-горе упрек към мода, че те е баннал. Някой го защитават, други му се слагат… виждаш, че и при нас е като при вас – всякакви хора. Та, ако си признаем човешкото, като си признаваме място под слънцето след като нямаме друг избор, що да не се разберем!



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано20.04.08 12:39



Доста нетолерантно изказване, все пак хубаво би било да се замислиш над няколко фундаментални положения. Ами ако след 20 години точно тези деца, които развеждаш се окажат (цитирам буквално) “двама гадни педала”, какво правим тогава?

Има и друго още по-лошо при дискриминацията. Ти сега плюеш хората с хомосексуална ориентация, но животът е гадно нещо, а света коварно място, някой ден може някой да дискриминира теб етнически, религиозно или по безброй други начини, но вместо да те изпрати в Белене направо те прати в масов гроб, каквито е имало през цялата съвременна история на нашата планета. Какво правим тогава? Толкова ли не осъзнаваш колко страшно нещо е дискриминацията и как никой не е застрахован, дори от геноцид породен от омраза на някакъв принцип (сексуален, етнически, религиозен и т.н.).

Тъжно ми е, че има такива хора в България, вие сте срам за нашата нация, срам сте и за европейските ценности, към които се стремим с години, като народ.

Save the original.


Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано20.04.08 12:49



Добре казано, обществото ни е доста прогнило, а толкова хора се шокират от предаването на НТВ "Отечествен фронт". Някак имаме невероятната склонност да си затваряме очите пред всичко това.

Save the original.


Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано20.04.08 12:51



Чудя се какво ли работи садист като теб? Съжалявам хората които се падат твои роднини, приятели и познати.

Save the original.


Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 12:56



Не се слагам и не защитавам никого, това е абсурдно, /ако аз съм визиран по някакъв начин /, смяташ ли, че би имало някаква разумна причина за това, просто си казвам мнението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.