Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 12.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор VarnaBear (muruk)
Публикувано25.04.08 08:52



:) Абе човек, де ги намираш тия мляскащи се педали? Аз кьорав педал не мога да намеря, камо ли по двойки, че и да се целуват... Представям си къде си разхождаш децата... Колкото до педалската ми физиономия, кой знае, може да си ме виждал, може даже да сме приятели и дори да ме намираш симпатичен :)
Не вярвам да си носиш боксовете само за такива като нас, дето се мляскат по улицата. Точно тези хора са най-безобидни, поне на мен хич не ми се бие, когато се целувам :)
Форума го има, щото хора от "двата бряга" да могат да се заяждат един с друг, без да употребяват боксове и вериги :)
Отдавна не бях чувал мнение като твоето, повечето ми познати не ги интересува кой какво прави в леглото и с кого. Не можеш да кажеш на някого кое е по-хубаво или по-правилно. Все едно да кажеш, че футбола е по-интересен от баскетбола примерно, всеки си има собствени предпочитания, едни гледат едното, други - другото, а трети - и двете :) Все едно който гледа баскетбол е болен? Хмм, помисли пак :)
Е, поне разлая кучетата...



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: VarnaBear]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано25.04.08 12:04



Хе-хе, аз не гледам футбол, даже и баскетбол, но пък с удоволствие гледам фигурно пързаляне и слушам класическа музика.
Органически не понасям чалгата...и простащината, която генерира.
Въпрос: Това прави ли ме автоматично "педал"?

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Sapiens]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано25.04.08 13:19



martyr: Обидни квалификации

Редактирано от martyr на 25.04.08 13:21.



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Nice kid]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано25.04.08 15:52



ЗАЩО-|О-О?
Обидните квалификации говорят повече за този, който ги дава, отколкото за този, към когото са предназначени.
Доказано отдавна...

Хе-хе-хе, драго ми е, май и аз разлаях кучетата, което беше целта на занятието, както по-тъпичките преподаватели обичат да се изразяват.

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Редактирано от Sapiens на 25.04.08 15:55.



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано25.04.08 18:51



...драго ми е, май и аз разлаях кучетата, което беше целта на занятието

брях... много си бил печен, бре... някой ще вземе да ти повярва



не те е хапало бясно куче скоро...



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано26.04.08 19:06



Не се безпокой, толкова простаци са ме плюли, че ако на двора имах басейн с олимпийски размери сигурно вече щеше да прелива.
Виж, интелигентни и умни хора не са ме плюли, въпреки, че никога не е късно...

Хинт като бонус: "Защо дядо Господ е дал два крачола на мъжете?
За да си го местят от единия в другия..."

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Sapiens]  
Автор loverrock (непознат )
Публикувано28.04.08 01:04



Taka e, dnes e vaskresenie! Ne sam sigurna,4e sam viarvasht 4ovek, i vie me obivate vseki den kakva e tazi omraza m/u hora, koito si liagat s razli4ni takiva. Hora sme, v 21v. Kakvo zna4eniew ima



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.04.08 09:25



Да не изпадаме в подробности, ама кого имаш предвид по- точно? И какво трябва да означава "omraza m/u hora, koito si liagat s razli4ni takiva"? Ако пола имаш предвид....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 28.04.08 10:05.



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: ljove]  
Автор loverrock (непознат )
Публикувано28.04.08 14:25



Glavata mi e niama ot sno6ti, pih 4erveno shampansko. Neznam kakvo sam imala predvid ,no mislia , 4e vseki si ima pravo na mnenie. Tozi e homofob, jiv i zdrav! Ne moje6 da se haresa6 na vsi4ki ,no tezi nai-silno iziavenite majkara si mislia,4e prosto gi e strah, 4e moje da im haresa





Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано29.04.08 16:14



Моля, моля... два крачола са дадени, щот сме си с два крака...
Хинтчето ти е наполовина сполучливо..., моля!
Ъъъ..., Дядо Господ е дал мъжкото достойнство... там, между бедрата.... не да си го абим за празни рабо'ти... от липса на мъжка работа... ама, щом си рекъл, па да си го преместя в другия крачол, а...

Страннннно, що си мислиш, че простотия ходи само по чалгарите!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.