Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: hauntedsoul]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.08 23:16



Толерантността е способността да приемеш, че не си център на Вселената и всички останали имат правото /както и ти самия/ да харесват, обичат, правят и т.н. това, което желаят /по възможност, без да пречат на останалите

/.
Разграничение би трябвало да има най- вече, ако те накарат да правиш нещо в разрез с разбиранията ти. Иначе, несъмнено никой не би могъл да знае и да възприеме цялата палитра на многообразието, което ни заобикаля....
Когато някой /дончо- бончо/ ти обяснява, колко го е гнус от педали, защо и останалите да не споделят гнусящи ги подробности от пейзажа /макар да звучат също толкова, да кажем, пресилено/ ?



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: hauntedsoul]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано22.04.08 23:30



... и има ли кфо найстина да мразиш някой

тънък нюанс хващаш, обичам така... много...

като споменаваш 'търпение', някак го свързвам и с турското.... това, да търпим 500 години... доста държаливо.... не знам има ли друг такъв случай в мащаб. то нащо е било издържахме...., а не търпение..., та и сега... май форми на търпение всякакви.... навици, потурчени до....



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано23.04.08 00:44



Ей, търпях, търпях и накрая не се стърпях...


Абе, какви хора сте вие, бе?
Някакъв селски дебил ви хвърля вместо ръкавица селския си вмирисан на овце цървул, а вие, вместо гордо да го игнорирате, се нахвърляте вкупом да му обяснявате защо и къде греши... Чудя ви се, честно.
Досега не разбрахте ли, че за такива важи единствено поговорката "Не хвърляй камък в рядко лайно, ще те опръска"...
Не сте копрофаги, надявам се.
А ако пък някои от вас са, веднага ще заместя поговорката с по-елегантна:
"Если кто-то выглядит дерьмом, он таков и есть...".

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.04.08 01:02



Един от основните проблеми на българина е да се прави, че не забелязва простотията и изкривените съзнания /създания/ около себе си. Идеята, че ако не реагира, нещата ще се оправят от самосебе си е също толкова погрешна, както и мита за щрауса със заровената в пясъка глава.

Мълчанието е злато, както казват, ама защо точно този дончо- м да го получи от нас?





Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор lmperator (новак)
Публикувано23.04.08 10:57



До момента всички те нападаха, сега ми позволи аз да кажа няколко неща:
1/Менгеле умря
2/Ако бай Тошо беше жив и ти щеше са си с нас в Белене
3/Ходи с боксове, не ми е нужно да те бия, за да те затрия
4/Никога не съм натрапвал поведението си, но не сам съгласен, както каза ВАШЕТО общество, да толерира две проискумитетни тинеджърчета на по 14-15 да пият и да се целуват в кафе, като змалката му е бракнала в гащите
5/не желая да съм част от отва общество

А за децата - те имат нужда само от любов.



Тема Бих казал "амин",нови [re: Sapiens]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано23.04.08 11:17



ако някой изобщо те/ме беше послушал.

Тролът си постигна целта: Разлая кучетата и сега чете и се смее.



Тема Re: Бих казал "амин",нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.04.08 18:12



Не, защо, темата е интересна и този трол е само повод, но не и причината за нея... В края на краищата е редно да проверим и собствената си нагласа и толерантност а също и нещо много по важно - къде свършва толерантността и започва овчедушието? Не съм съгласен, когато някой ми стъпи на врата, аз да се наведа още по-надолу и да му се извиня за неудобството, по скоро той ще си падне на врата и така е редно.

Чувствителен съм на тема "търпение", когато граничи с овчедушие... Може би заради еврейските ми корени, ама някак си си мисля, че ако евреите в Европа се бяха борили срещу фашистите, вместо да се надяват, че Здравия разум и цивилизоваността ще надделеят над безумието, жертвите щяха да са много по малко, но това е история...

Аз за себе си съм решил - никой никога и при никакви обстоятелства няма да ме тъпче.



Тема Re: Бих казал "амин",нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.04.08 19:35



Предпочитам да полая /макар и не много любезно като сравнение/, ама да си изразя мнението по дончо- мончовото "бой бой да ви омекнат ташаците" , това ми се струва по- безболезнения вариант....



Иначе не възприемам ситуацията особено насериозно, ясно беше, че първия индивид се задъхваше от нискочела злоба, която няма да приеме никакви доводи относно друга /нашата/ истина, втория, макар и по- "културно" изръси нелепости, които радваха с простодушните си сравнения и препратки, е, как човек да не си полае /нещо като суха тренировка/ с ясното съзнание, че керванът ще продължи да си върви с тези впрегатни добичета.....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.04.08 21:27.



Тема Re: Бих казал "амин",нови [re: martyr]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано23.04.08 20:25



Не бих постнал, ако го считах за трол.
Твърде е искрен в простотията и злобата си.
Първосигналните и безхитростни простаци са елементарно-искрени в реакциите си.
Всичките, до един...
Затова са и много лесно различими.
Злобата и желанието за унищожаване са прости и първосигнални реакции.
Виж, за да бъдеш/станеш интелигентен, културен, възпитан и фин, о... за това трябва доста да се потрудиш и да поработиш върху себе си (не само в сексуален смисъл).
Най-лесно е да си прост. Доказано.

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Kurvoazie]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано24.04.08 22:12



мхм (nod)

___

...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.