Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано20.04.08 12:56



Пич, спри се.

Save the original.


Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 13:27



Малко съм объркан, правописът се пооправи, стилистиката се попромени, дали пък двама или няколко души не ни се пробват?





Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: Black Moon]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано20.04.08 13:44



Дам прав си Господ е милостив и няма да позволи и на деградирали типове като Вас обратните да имате деца.
Определяш ни като „деградирали”, т.е. изгубили сме качества и свойства.
Значи смяташ, че Господ ни е създал според твоите и неговите виждания като „нормални”, а после ние някак сме изгубили своите качества, което е деградация. Милостта му е в наказанието да сме без деца.
А защо Господ допуска хетеросексуални да създават хомосексуални! Значи Господ е наказал майка ми и баща ми с гей мъж. Питам се, що ли ги е наказал, след като той ги е направил по свой образ и подобие! Ааа, сещам се, и те са деградирали. Наказание с гей мъж е неговата милост. Е, добре, че поне им е дал някакво отроче, нали!
Казвам това, щото намесваш Господа.
Ама.... нали сме по негов образ подобие! Що като сме на земята ни изпуска от поглед. Или ни кодира с дефекти, а после ни наказва заради собствените си грешки. Е, справедливо ли е това! Каква е истината!

Ето я истината!
Точно Господ, и само Той ни е направил такива - гей. Ако имаш нещо против, пиши му. После сподели.

...........................................................

От поста ти се разбира, че Дончо-Мончо и ние сме деградирали типове. Няма да имаме деца. Според твоята логика хората градират до създаването на деца. После какво!
Определено нямаш отговор, щото имаш деца и вече деградираш, та се класираш при нас. Нали!



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано20.04.08 18:45



(в миналото не е било така) quote unquote

дабе....не знаеш ли, че древните гърци са измислили секса, а едва римляните са решили да включат и жените в него.... ахяхяхяхях

___

...


Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано20.04.08 20:55



В отговор на:


Не ме е било страх да пиша или се крия просто наистина бях баннат а не както модератерчето ви излъга в началото.




Рядко вдигам бан след по-малко от 1 месец. Все още е ограничено проксито на интербилд. Факт е, че вече не постваш от същият адрес.

Обещах си да не пипам повече тази тема (то си е гнусно Д.Г.Е.). Наобиждайте се хубаво един друг на воля. Като ви омръзне, тя сама ще си отиде в небитието.

Правилата са гласувани с мнозинство и няма да се променят заради един човек. Има си начини за ревизия. Тази тема е изключение за охлаждане на няколкото човека, на които им липсват скандалите-а-ла-буря-в-чаша-вода от преди 2-3 години.

Enjoy.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.04.08 22:10



Логиката ти куца. Сексът между мъже е доброволен и желан от двамата. ИЗнасилване, педофилия и т.н., касае хора, които не са съгласни или не могат да формират воля /децата/...

Аз лично намирам за изключително извратено хетеросексуалното общуване и смятам, че е оправдано единствено и само с цел размножаване. Истинската любов обаче е между двама мъже :РРР



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: mizrahi]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано21.04.08 16:43



което те прави не по-малко зле от 'толерантните' хорица....

___

...


Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: hauntedsoul]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.04.08 16:49



Не си прав. Аз съм толерантен. Толерантност означава търпимост. Може да не ми харесва, но признавам правото на момче и момиче да се мляскат на улицата колкото им душа иска, да се женят, да имат деца, да се наследяват... Ще съм напълно доволен, ако и другите хора признават същото право и на мене...дори това да не им харесва...

Човек не може да харесва всичко, особено когато не е неговия начин на живот и не е необходимо. Важното е да не пречи на другите да живеят собствения си живот, както смятат за правилно...



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: hauntedsoul]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано22.04.08 02:23



древните гърци са измислили секса, а едва римляните са решили да включат и жените в него

някой път пускаш страхотни бисери... много им се кефя...


(и не са злобарски)



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор milalena (член)
Публикувано22.04.08 18:07



1. поне се научи да пишеш правилно,че и детето ти да стане грамотно
2. детето ти, вижда още по гадни неща всеки ден къде ли не,помисли си и ти дали се държиш много правилно пред детето си?
3.какво искаш да постигнеш с обидите си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.