Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Kurvoazie и ljoveнови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано19.04.08 23:18



да вметна само:

Няма бан по username. Човека може да си поства колкото си иска. Само че ... няма да е от анонимен прокси сървер на Интербилд, а от собственият си IP Address. Ако изобщо му стиска.

Голямите "мъже" стават много хрисими, когато загубят анонимността си. И като ви е толкова важно мнението на Дончо-Мончо, пуснете му лична бележка. Съмнява ме и на нея да ви отговори каквото и да било.

Минава някой трол. Псува. Питат ме защо не го разкарам. Минава друг трол. Категоризира всички, като гнусни педали. Ограничавам го. Питат ме защо го ограничавам. Ами прочетете правилата. Гласувани са с ... относително мнозинство.



Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.04.08 23:31



Не съм против това, което правиш, просто ми беше интересно докъде ще стигне онова "нещто"....





Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.04.08 01:21



Тежка е модераторската корона, но решението ти е справедливо. Нека пише който иска, но да застане зад това което пише, ако не с името си, то поне с ай пи адреса си... Не че някой ще тръгна да го издирва, ама кой знае, говори се, че гейовете сме мафия, а всяка мафия си има наказателен отряд...

Ако тази теория за гей конспирация е вярна, то и анонимния прокси сървър няма да го спаси :)



Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: ljove]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано20.04.08 01:27



-Много показателен и интересен е този коментар на Дончо,та изводите си направете сами.



Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 01:51



Ооо, това е съвсем друг Дончо, най- малкото заради правописа, иначе е също толкова кофти човешко творение.


Да не предъвквам темата за насилието /изнасилването/, без значение дали е физическо, морално, умствено, без значение дали е над човек, животно или над природата.....
И ми се ще да се получава всеки път на практика това, в което твърдо вярвам, и аз да бъда свидетел /!/- всичко се връща на този свят, рано или късно!

Редактирано от ljove на 20.04.08 01:53.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано20.04.08 02:02



То няма нужда от помнене на „Правила”-та. Два клика и си в тях. Щото да помниш, то… услужлива работа. Явяват ти се само полезните нещица, това дето ти оттърва – другото, минава в графата „не видях”, „ама то и това ли го има” и „не помня”. Нали!

Това с хомофобското… Аман от тази маняшка типология. Всичко с което не сме съгласни, минава за хомофобско. Но, в случая ни, както вече точно отбелязях, не става въпрос, за неговото поведение, а за нашето. Как ние му реагираме. И, на теб, май ти става интересно, какво ли щеше да се случи ако беше продължил. Продължил, не продължил контрата си пада у нас.
Той бил получил бан, щото не бил със собствения си IP. Незначителното във фокус пред значимото. Бил анонимен…. Големо важно! Мода си играе игричка, за да се чуства мод, щото е заспал на това място. Можеше да предупреди, да направи бележка на ника, да му изтъкне какво прави, което е много по-силно, от баннчето за самочуствие и създаване на страх и кво ли не още…
Това с бана си е старо, мирише на мухъл. И обяснения като „питат ме” и аз съм принуден си е алабалистика, съчинения без подлог. То излиза, че действието на Мартур е под натиск. Да, ама не е вярно! Крайното решение си е негово. Някой да иска си е само… предложение във форма на искане.
Правилата указват, ама като са важни, то трябва да се чете наред, моля!

Да изразих идеята, че може да му се въздейста, ако остане да пише. Прав си, че и Господ не помага на такива. То, това си е част от моята философия, но кво може и кво – не, бъдещето само знае, а ние… можем да предполагаме, не да разполагаме, нали! Другото си е дъра-бъра!
Ако с два бокса в джоба той не е страшен за теб – както кажеш. Тук пишем и знаем, че има много шлака и надуфки, щото не сме „на една ръка разстояние”. Там някой си нещо си съчинява…, редовно е така. Но, става въпрос за крайната мярка - признак за слабост, за безсилие в нещо…. То не е и от мъжко. Ако е за овации, ами може…. става интересна причината, само.
Той ни излиза с нападки с приказки, ами и ние да нападаме с приказки. Той вади боксове… ма моляти се… кого плаши…!. Не е попаднал на гей да му натроши кокалите. То, това е, защото само женствените и демостративните гей се виждат, а мъжкарчетата – не. Да си изфантазира среща с мъжкар гей и тогава да плаши… Мъжкарите гей не се афишират у нас, в БГ. И той хем се сили на приказки, хем и има основания по обективни причини. Това се знае, нали!
Казах, писал съм и пак ще го повтарям. Тук не сме сами ти, аз и останалите. Четат ни много хора – тайни и плакати, хетеро, ловери… и. Кво правим, кво се получава, става меродавно. Тук сме само мъже и моля, да сме отговорни. Не сме в частен сайт, форум, само за гейове, където това не би се случило…., поне аз не съм срещал. В частното може да се стерилизира аудиторията на личен принцип – ето това е известно и става. Но, тук е друго. И точно тази възможност, да баннваме някой защото ни напада на сексуален принцип коментирам, оспорвам. Коментирам, че начина да му се противопоставяме не е с бан. Нашето си е бягство от проблем. Елиминираме проблема по IP (интербилдски) и все едно нещо е решено. Вероятно това е и заплаха, че като си излезе с реалното IP става нещо много страшно. Като му го разбере реалното IP, ще го уплашим. Чувам, че има отношения към гей юзери с реални IP-та, което показва, че някой си играят с информация. Риск в дългосрочен план, щото при осветяване, то ще е като метастази… Негово IP можеше да е коз – уязвимо място. Важното бе да пише, а не да му бъде даден начин да се скрие, защото е баннат. Става герой след бана, защото гейовете май друго не могат… Като го баннваме, даваме основания и на други модове, като надушат, че гей пише, да банват и за най-дребното. Ние баннваме хетерото, и те нас – елементарно. Нашето подсказва капсулация, ограниченост, а точно ние пък искаме интегритет на всички полета. Ми, да приемаме, не е ли полезна практика! Ама, той ни плюе. Ми да плюе бе, да плюе… С плюнки битка не се печели, май…
Също, допуснахме темата, разчоплих ме го, после… ами я бан, за по сигурно. Триене на темата и толкоз, като виждането на Мартур е за „стерилен” форум. Аз не приема такива ходове, щото ми намирисва на педераслък… Може ама малко, че боли… Който го е страх от мечки да не влиза в гората. Тук и мечки да влизат, да се мерим с тях, за да видим кое е по…. Аман от шубета по същество. Можем да „къртим мифки”, ама може ли да са гейски, че нашите са по-миролюбиви. Я е хетеро да се пробваме! То ни дойде на крака, ние му направихме фасон…
Та, горното да „вметна” само, де…



Тема Re: Kurvoazie и ljoveнови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 02:30



Не знам къде изчезна последния ти постинг, но определено това са различни.... ъъъ, как да ги нарека, неуспешни експерименти на Природата, без да желая да я засегна.....





Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.04.08 03:44



За помненето не си прав, помня и "неполезни" неща, дето се мъча да забравя, иначе нямаше досега да съм изцъклен пред компа....



А не съм съгласен някой да ми пръска слюнки в лицето , заради личните си неблагополучия и желание да си излее някъде помията с измисления претекст, че, виждаш ли, из цяла София момчета и мъже се целуват под път или над път и децата му се стряскат насън поради тази причина.... Ми аз досега не съм видял нещо подобно, освен обичайните швестерки, които не се свенят да се пробват отново и отново да си откачат китките и тазовете. А неприятно изглеждат и селските бичета, които се въртят като слънчогледи в посока на всяка "засукана" девойка и не се свенят да пускат коментари или жестове, от които ми се гади. Или пък не дай си боже да "подслушам" обикновен тийнейджърски разговор- то бива простотия и пошлост, ама чак пък толкова....

Не мисля, че Мартур се изживява като богоподобен в качеството си на раздаваш банани //, даже ми харесва понякога лекотата, с която го прави- имам предвид ненатрапчивата категоричност на този свещен акт.

Относно дончо- бончо и т.н.- сигурен съм, че щяхме да си загубим времето в размяна на подходящи обиди, някои остроумни, други- не, и като краен резултат отново щяхме едни да сме гейове, а други- некви фобии /почти амфибии /, кой знае от какво родени. А пък после да цъфне някой гошко- тошко, ицко- мицко и т.н. и т.н.- надали ще имаш търпението да обясниш на всички що за пичове сме отначало....

Що се отнася до боксовете, стремя се да не се забърквам в конфликти, ама също толкова гадно ми е и да хукна да бягам, така че зависи от ситуацията- ако нямам шансове, предпочитам да не ям излишен бой, иначе ще се постарая усърдно да поразмахам ръце и крака....

Не виждам смисъл да му "скачаш" на Мартур заради този образ, при всички положения той най- малко заслужава защита от гейска "дискриминация", първо, просто защото няма човека повече какво да каже- мрази ни и в костите и толкова, и второ, ако ни чете все още и иска да ни такова /да отговори, де / , да си влезе като останалите тук, няма да му направим вендета, преди да е казал всичко, което пожелае.

А дали ни четат тайни, явни, хетеро или би, това е без значение, досега тук май не е организиран гейски "заговор" от междузвездно значение, който да "разположи" у нас стотина американски части за бързо реагиране- за съжаление....



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: ljove]  
Автор doncho-moncho (непознат)
Публикувано20.04.08 06:31



Казах че ходя с два БОХА заради такива като ония педал дето ме нарече мухльо и щял да ме пребие ако го погледна лошо.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор doncho-moncho (непознат)
Публикувано20.04.08 07:00



Причината да се изказвам така остро е не че ви мразя, защото може да се окаже примерно че и брат ми баща ми или друг приятел е педал, но това не означава че е нормално и не е болест.
Вашето състояние е същото като на един педофил, изнасилвач и всякакви други извратеняци.
Педофила обича да прави "любов" с деца вие с друг мъж.
Изнасилвача обича и харесва чрез жестокост да се задоволява.
Това са все неща които не са нормални човешкия индивид не е създаден за такива работи.
Не ви ли е страх че както сега вие си вършите извратените неща без страх от наказание каквото и да било(в миналото не е било така) след време същите права ще имат и педофилите защото както вие казвате че така сте се родили сигурно и педофила и изнасилвача така се е родил но за мен това е болестно състояние.
Лекувайте се бе хора.
Сега сигурно ще ме нападнете че това с педофила и изнасилвача не е така защото е против волята на "партньора" но пък такава е волята на природата според вас -тях защо не ги оправдавате. Ами ако вместо педофил имаме онанист и той сигурно така се е родил и е нормално- да ама не е. И е гадно да видиш такъв на улицата както е гадно да видиш и двама педала.

П.П. За всички които ме обиждат за правописа- сигурно на тях мисълта им е по-
бавна от колкото щракат по клавиатурата.

Не ме е било страх да пиша или се крия просто наистина бях баннат а не както модератерчето ви излъга в началото.

Не съм обиждал никого докато ония гаден педал не ме нарече мухльо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.