Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано18.04.08 15:11



а, това дали се одобрява!!!!!





Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.04.08 19:16



1. Ти нямаш деца.
2. Ти няма и да имаш деца. Господ е милостив и няма да позволи на дегенерати като тебе да предадат гените си на поколенията...,нито пък възпитанието си.
3. Любовта е нормална във всяка форма. Който където иска, там да се целува. И на мен не ми е приятна гледката на мляскащи се момче и момиче, ама съм толерантен към това извращение на природата... :)



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.04.08 20:20



Ясно ми е, че се кефиш, ако някой те напсува на майка, така се чувстваш "нормален" като останалите.
А терапията, която ни препоръчваш, щеш- не щеш, отдавна си подложен на нея от "нормалните" ни политици, и резултатът е видим- мътилката в главата ти е закономерна, не беше нужно да я демонстрираш с подобна настойчивост.
И нищто, че "нищо" се пише по този начин, явно и в правописа си толкова добър, колкото и във всичко останало....



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано19.04.08 01:32



ае я млъквай и вземи се излекувай ти!
...те щото целуващите се мъже под път и над път да ги ришен, още малко ще кажеш, че от всеки ъгъл те дебнат специално, за да ти нарушат спокойствието...





Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: doncho-moncho]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано19.04.08 10:56



О-"Няма нищо по- лошо от..."-в живота има толкова лоши неща-омразата,насилието,глад,престъпност във всякаква разновидност и т.н.,а това човек да живее,според това което е,според това с какво се е родил и какви заложби притежава,без да причинява вреда другиму -къде е лошото?Негъра напр.се ражда негър-какво ти пречи кожата му?Не може да искаш всички да живеят по този начин,по който ти разбираш живота,да обичат това,което ти,да правят това което ти.Всяка личност е една микровселена,уникална сама по себе си-разбери го.На дали би ти било приятно някой да дойде и да почне да те ругае за начина ти на живот,да те праща в Беляне и т.н.Не прави другиму това,което не искаш на теб да правят-и щом не искаш някой да се меси в твоето лично пространство,да те съди и критикува за това как живееш-защо ти го правиш?



Тема Re: Няма нищто по-лошо от........нови [re: ambrosii]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.04.08 11:13



Е, добре го каза, ама се страхувам, че хора като този, дето разлайва кучетата тука, нямат с какво друго да се похвалят, затова градят самочувствие защото си го пъхат/или им се иска да го пъхат/ в някаква слива... Интересна база за самочувствие в живота, но пък толкова характерна за БГ. Той може да е тъп, необразован /виж, че не може да напише едно изречение без правописни грешки/, некадърен, ама когато някой с образование и способности просперира, той си казва "Абе, тоя е педераст, затова пробива..." и така се самозаблуждава...

Аз съм доволен, че щастието ми не зависи от мнението на хора като него. По принцип хората около мен са толерантни. ако се случи да срещна войнстващ хомофоб, прегазвам го като луда крава :) и продължавам напред...



Тема Има по-лошо естественонови [re: doncho-moncho]  
Автор Пъpпъл (кадифе)
Публикувано19.04.08 15:59



Аз имам дете и мисля, че много по-лесно бих му обяснила за любовта между хората, без значение пола, отколкото сума ти други неща, като защо хората се обиждат и нараняват умишлено, защо се убиват, защо има просещи по улиците, защо има родители, пребиващи децата си и стотиците други въпроси, някои, от които вече са ми задавани, а аз особено логичен отговор нямам.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Пъpпъл]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.04.08 21:08



Много е трудно да обясниш на едно дете тези неща, за които споменаваш, почти е невъзможно то да ги приеме като справедливи, но ако никой не му обяснява каквото и да е било, след време човек започва да мисли с междукрачието си или пък въобще престава, точно като този дончо- мунчо....

Редактирано от ljove на 19.04.08 21:10.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Пъpпъл]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано19.04.08 22:06



Думи, думи и нищо повече

Почвам от тук, защото модератора Мартур го банна. Сега ние излязохме лоши и... кво ли не още. Всички пишат в празното, той не може да отговаря и кво... темата се разви от добър старт по повод мнение и после безмисленна модераторска философия за унищожение до стреляне в празното... Старо мислене, стари методи.... До кога?
Той пишеше, отговаряше и така се вижда логиката му на мислене, аргументи и прочие. Лиших ме се от една на глед и малка възможност да мръднем мнението на някой към разбирателство.... Кво да изтребим тези хетерото, които ни отричат...! Да си унищожаваме ли!!!!!!!!!!!!!!!!!

Според мен трябва да се търси разбирателство, опознаване. Назад има доста постове с мнения на гей, които в свойте си среди водят малки лични борби с околните им за промяна на мисленето в хетерото. И аз така правя, но със свои средства. Тук, в тази ситуация мода с унищожение подходи.

Друго с бана какво се получава.
Той не може повече да се защитава и отбранява. Ние му отнехме тази възможност.... заради езика му и тон, начин на изразяване. Къвто е такъв, но влезнал да пише - прекрасна възможност чрез него да се изразят мисли и виждания на всички, както се получава и с теб Пърпъл... Вече не може да ти отговори. Не може да се стигне до неговата дълбока логика за отричането.
Чрез неговите отговори и ситуация можеше да се прониква в мисленето на хомофоби и подобни... тук сред нас.... на наша територия - финно и внимателно. Един хомофоб по-малко, ами добре...
Да допуснем, че утре точно той може да претрепе гей или лезбиен... Утре точно той може да сее умраза и тя да прониква в други хетеро и така.... безсмислено враждуване.

Към голямото се тръгва с малкото!


Търся логичните отговори за отричането на хетерото... Писва ми да гледам как личните проблеми на някой гей, стават причина за проблеми на други гей. Агресивността им - в лоша услуга. А, иначе вечно сме несъгласни с нещо..., винаги сме върха... и много можещи и знаещи... Да, ама в малкото, това, което часто обръща нечия кола, о.... то е нищо.... и кво като го правим. Нали в собствените си очи сме Големи..., а май и само сред подобни. На страха очите са Големи...
И сред гейовете има с кофти характер подсилван от гейските им проблеми. И сред хетерото има такива. Кво да се изтребваме ли - виртуално, де....

Големите мечти те пращат в малките достижения, малките мечти те водят в големите постижения. Има го и това...

Редактирано от Kurvoazie на 19.04.08 22:14.



Тема Re: Има по-лошо естественонови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.04.08 22:51



Доколкото помня, хомофобските изцепки бяха нежелани тук, /при което не смятам за оправдан бан във всеки случай, любопитно е да се види докъде могат да доведат фобиите/.....



Що се отнася конкретно до горния индивид, не мисля, че и Господ да слезе на Земята, ще може да промени нещо в мирогледа му, просто липсва форма /глава, сърце, душа/, в която да бъде налято съдържание.

А и по негови думи, човекът си ходи с два бокса, нима смяташ, че какъвто и довод да му дадеш, ще се поколебае да ги използва? На такива бих предпочел да отвърна със същото, въпреки че насилието не ми е съвсем в природата...

Редактирано от ljove на 19.04.08 23:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.