Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 02.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Събота вечернови  
Автор Beнeлин Paeв (Love Guide )
Публикувано09.02.08 23:44



Събота вечер. Неразбирателство в отношенията с гаджето. Той отива сам в клуб.
Стоейки пред компютъра и обмисляйки тази взривоопасна комбинация, неможех да не се запитам...

Колко всъщност вярваме на партньорите си?

-

Клубовете. Какво са те? Място където хора искат да срещнат други хора, предимно с цел авантюра или начало на по-сериозни взаимоотношения. И каква е ролята на обвързан млад мъж, скаран с половинката си в тази среда? Доколко тя е опасна за връзката му? Въпросите идваха един след друг а отговорите им като че ли умишлено ми обягваха...или поне положителните отговори. Естественната реакция на всеки човек при такава новина е - "НЕ" или "Той ще сгреши" или "Той ще се изкуши, повлиян от алкохол, мили погледи и факта че връзката му не върви". Следвайки това което собственното ми шесто чувство (или стаената ми ревност) говореше, започнах да навлизам във все по-тъмните и нежелани води на уплахата. Замисляйки се защо, пред мен изплува онзи ужасен въпрос - "Аз всъщност вярвам ли му достатъчно?"

Замислих се, дали има нещо което да застане на пътя ми, при положение че безрезервно вярвам на партньора си? Освен дискотека с 200 изкушения? Опирайки се на старата максима за "проверката като висша форма на доверие" стигнах до извода че я е написал гений. Какво обаче ни дава проверката? Отговорите на въпросите които се страхуваме да зададем на НЕГО или успокоението че поне ще научим истината? Така или иначе не разбрах отговора...реших да повярвам на гаджето си.

Ако решението се окаже грешно, остава поуката която трябва да си взема.

А ако се е оказало правилното, е, тогава следващия път ще си задам един въпрос по-малко...

----------------------------------------------------
LOVE IS A FORCE OF NATURE


Тема Re: Събота вечернови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано10.02.08 13:55



строго индивидуално е. задавайки тези милион и един въпроса, може да получиш милиард и един в различни вариации.

през краткия си житейски път винаги съм ставал свидетел на едно и също, и съм се научил никога да не вярвам безрезервно на никому! проверката си е проверка, да вярваш на думи е самозалъгване...



Тема Re: Събота вечернови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.02.08 18:29



ББургас е прав - всичко си зависи от човека и от етапа на който сте. Нищо не е вечно, особено гей връзките. Всичко опира до желанието да сте заедно... Всички хора са само временно спътници по Пътя и ако му е дошло времето да продължи напред с друг или сам, значи му е дошло времето. И без това не трябва да съжаляваш, ако се получи така, защото щом е решил да тръгва, значи връзката ви така или иначе вече не може да го задържи...

Ако пък не му е дошло времето, едно чукане набързо с момче, забито в клуб не е болка за умирачка...



Тема Re: Събота вечернови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.02.08 21:17



Колкото по-изтъркан ти е проблема, толкова по-изтъркани ще са и отговорите. Най-много да те уцели заблуден кушум, т.е.

Ясно пишеш, значи ти е ясна ситуацията. Ама да поплачеш на чуждо рамо си е разтоварващо и само толкова.
Щом отпушваш клапи, значи в теб е вината! Отговора си е в теб и... знаеш причината за неразбирателството, решението - също.
Просто не прави грешки, щом си зависим. Всичкото ти друго е преливане от пусто в... празно.

Мойто и сламка не е....



Тема Re: Събота вечернови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Сергей Педалов)
Публикувано10.02.08 23:11



Не може ли и ти да идеш някъде и да забиеш нещо? Защо трябва да си отчаяната съпруга? На удара отвръщаш с два и толкоз!



Тема Давенето в собствената ти ревност инови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.02.08 10:43



жлъчна течност може да те убие. (не се засягай, така е)

Аз съм ревнив като дявол.
Гаджето също.
Много добре знам за какво говориш.

Момчетата вече ти го казаха. Строго индивидуално е. Някой момчета ще реагират добре, ако ги оставиш да си пофлиртуват на воля и да се върнат. Други ще реагират добре ако им затегнеш колана и им поставиш условия. Трети ще се приземят и върнат ако им върнеш топката "Абе вчера се чух с *****, дето ходихме заедно преди време, иска да пием по една бира. Имаш ли нещо против да се видя с него?".

Не познаваме момчето ти толкова добре, че да ти дадем съвет.

Ако пък връзката се е изчерпила и и двамата вече гледате настрани ... ами приключете я.

Във всички случаи недей да стоиш у дома и да се кофтиш заради постъпката му. Ако ти дълбае от вътре и искаш да го провериш ... какво толкова? 10 лева за такси? Ако искаш да му натриеш носа - давай! Поне ще си си отстоял позицията и ще си показал, че и ти можеш да удариш шамар. Няма връзка, която да си заслужава да стоиш "в шах" цяла седмица и да се чудиш. Просто го конфронтирай. Дори и само, за да ти олекне на теб.





Тема Re: Събота вечер [re: mizrahi]  
Автор Beнeлин Paeв (Love Guide )
Публикувано11.02.08 22:40



Ако пък не му е дошло времето, едно чукане набързо с момче, забито в клуб не е болка за умирачка...???

Ако това си го казал насериозно, значи аз съм ненормален...Думите "чукане", "набързо", "забито" и "клуб" не трябва да се смесват в едно изречение...освен ако изречението не е "Никога няма да "изчукам" "набързо" "момче" "забито" в "клуб" докато съм с теб" ...иначе всичко отива по-дяволите...

----------------------------------------------------
LOVE IS A FORCE OF NATURE


Тема Re: Събота вечернови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.02.08 00:06



Ами какво да ти кажа, страхувам се, че в този случай те чакат доста неприятни изненади. Не знам в кой свят живееш, ама "Да изчукам някое момче набързо, забито в клуб" не са само красиви думи а си е чистата реалност...

Апропо, никога не съм разбирал гей мъже, които се държат като слугини от сапунен сериал и правят от най естественото нещо - секса, истинска драма...

Една жена да не разбира, че за мъжете сексът и любовта не са едно и също, това е разбираемо. Един мъж да не го разбира е най малкото странно.



Тема Re: Събота вечернови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.02.08 00:39



Аз съм мъж, от този свят, гей, и никога, когато съм бил с някого за дълго /две- три години/, през ум не ми е минавало да направя това, което препоръчваш. Ако другата страна го е направила, съм късал и забравял /веднъж ми се случи/.... И после няма връщане назад.

Иначе при мен е първо любовта, с нея идва и сексът /освен ако не съм бил на ен- брой питиета, пък и това се е случвало по- скоро като изключение, и то когато съм бил без сериозна връзка/.

Сексът за мен не е нещо толкова естествено, както например кихането, при него участват двама възрастни /предполага се и разумни/ хора, за които вкарването на туй в онуй или изхвърлянето на някакви течности не би трябвало да е самоцел, иначе изглежда като неизживяно юношество /нещо като съвместна полюция/....

Естествено, всеки може да прави каквото си пожелае, но не е нужно да се изживяваш като последна инстанция в областта на чувствата и "съвременните"сексуални порядки- свободната любов май беше на върха си през шестдесетте години.....



Тема Не мога да се съглася,нови [re: mizrahi]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано12.02.08 11:19



изневярата на човек, който обичаш не може да се преживее толкова лесно, колкото го описваш.

Не искам да критикувам отворената ти връзка, която описа миналата година. Далеч съм от мисълта. Само ми е чудно, дали я изградихте като отворена или я отворихте след време. Така и не каза



Аз обаче не мога да изградя такава. Преди време се привързах към един женен с дете. Не изтрая много дълго преди да изтлее и да си теглим майните.

Сигурно съм малко старомоден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.