Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: RedJeep,се извинява.нови [re: martyr]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано22.02.08 16:27



Няма да ви беспокоя повече.Съжелявам много ако съм ви обидил.Ще се старая колкото е възможно да не пиша в клуба.Въпреки,че ми отнемате едно от удоволствията да съм участник в някои дискусии.
Още веднъж хиляди извинения.



Тема Re: Офтопик на "RedJeep,се извинява."нови [re: redjeep]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.08 17:01



Дрън- дрън, кой на кого е забранил да пише тук, освен ако не е в грубо нарушение на правилата?

Това, че например Гардиън отвреме навреме ме сиктирдосва, ни най- малко не ми е намалило логореята / не е венерическо заболяване, а склонност да се говори много

/.

Човек трябва да си отстоява място под слънцето, ако е възможно без шепа изплюти зъби след това....

Лично на мен ще ми е гот и на теб да ти е така / както и за всички останали/, въпреки затрудненията в комуникацията и размаханите шпаги чат пат.

Вкара ме в офтопик, сега ще ми отнемат 5 контролни точки от гей- талона!

Редактирано от ljove на 22.02.08 18:14.



Тема Re: RedJeep,нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано22.02.08 17:46



това че обичам да си играя с езика значи ли че съм неграмотен!??!?!



...btw идея си нямаш до каква степен съм запознат с граматичната, правописната, лексикалната и пунктуационнта норма на българския език...like малки досадни детайлчета, за които не си и чувал.....ако тръгна да поправям всеки (а именно тези детайли 99% от българите ги бъркат), нз кфо ше стане в тоз клуб...некфа лудница от offtopic stuff

а ако не говорим чак за детайли, а за основни неща - наистина трябва да си неграмотен, за да пишеш българи/български с главна буква и да сложиш запетайка в тфа изречение:
причината да не ти коментирам(е) правописа, е понеже няма смисъл. ...

баси мн е дебилно да си броиме нарочните (в моя случай ест.,) или кфито там грешки!!!!!...

'oh there's that very current
that always goes ' lot deeper'

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: Офтопик, но не съвсем....нови [re: hauntedsoul]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.08 19:37



За да не изляза отново от темата, предлагам в събота вечер да си премерим пиш..те, момчета, така веднъж завинаги ще се сложи край на спекулациите кой е по- по- най ...... образован!



И занапред ще гледаме този с най- ..... /образован искам да кажа/ с отворени усти /може и да не четем постингите му/.

Редактирано от ljove на 22.02.08 20:58.



Тема Гле'й с'янови [re: redjeep]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.02.08 16:04



..., няма причина някой (ти/ние) да спре да пише в клуба, защото на някой не му харесва нещо. Недей да се обиждаш и да се дърпаш от форума. Ще липсваш на всички. То и без друго не останахме много.



Тема Представа си нямаш,нови [re: hauntedsoul]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.02.08 16:08



колко обожавам да дразня пуристите, които НЕ Пишат Българин, Българско, Български и други със същият корен с главна буква.

Въпреки, че Гардиън ще ме порицае, държа да отбележа, че съм от рядката порода гейове-патриоти. Не ми пука за правилата толкова, колкото излезе, че показах.



Тема моля молянови [re: ljove]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.08 08:34



А знаеш ли ,че въобще не ми пука.Никой не ме познава.Само да отбележа,извинявам се само ако съм обидил някого.Ще продължавам да влизам в клуба,колкото и неприятен да съм на някои хора.А,че е истина,аз какво съм виновен



Тема Re: Събота вечернови [re: Beнeлин Paeв]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано23.03.08 10:19



Не вярвам на никого, а най-малко вярвам на себе си.

Save the original.


Тема Re: Събота вечернови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.03.08 13:23



Това е възможно най- некомфортния вариант да живееш комфортно...





Тема Re: моля молянови [re: redjeep]  
Автор jism (44)
Публикувано24.03.08 15:59



Не се дразни!
От 6 години следя какво се пише в този клуб.
Помня и първите ти написани неща.
Имаш страхотно развитие...в правописа!


При това винаги пишеш "от прима виста". Харесват ми непринудените ти коментари.
Събота вечер...
В тези 6 години попадах винаги на ПОДХОДЯЩИ.
И съм доволен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.