Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Просто поредният въпрос...нови  
Автор Marsislav (непознат)
Публикувано14.01.08 10:11



Ако имахте възможност просто да натиснете вълшебното копче и да станете хетеросексуални бихте ли го направили?



Тема Категорично не.нови [re: Marsislav]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.01.08 10:46



Имал съм връзка с жена. Много дълга. Исках деца. Never Again!!!

Шибаните интрижки с приятелки.
Шибаните клюки между тях.
Шибаните объркващи взаимоотношения помежду им.
Споделянето на лични неща от живота Ви, които "не влизат в ничия работа".
Домогването до пълната власт над живота ти.
Вечното ревниво дебнене, "Дали още ми е верен".
Флиртовете с други мъже ВЪПРЕКИ предното изречение.
Фалшивите усмивки.
Жалките опити да покаже повече интелект от теб.
Състоянието "с 2-те ръце в гъза", което демонстрира в кухнята.
Умението и да нахрани всичките си надошли роднини въпреки предното изречение.
Коментирането на приятелите ти.
Умишленото отчуждаване на твоето семейство от теб.
Умишленото отчуждаване на твоите приятели от теб.
Всичко това, за да си само за нея.
Пълният denial на всичко описано с усмивка и фръцване "не съм такава".

И това е само върха на айсберга...

Предпочитам мъжете още от малък. Жените да си стоят в еманципираната съвременна заблуда, че са по-силният и по-умният пол. Да ми е живо и здраво "слабичкото" и "простичко" момче.

Благодаря ви, че изтърпяхте женомразката ми тирада.





Тема Re: Категорично не.нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.01.08 12:39



Много добре казано. Аз имам доста приятели хетеро сексуални, които са в същото положение, независимо, че не се познават помежду си, нито жените им... сякаш семействата им са вадени от един калъп...

Винаги съм ги съжалявал, честно казано, защото не само, че не са щастливи, а и не знаят как да променят живота си, хванати в капана на обичайното...

По умната част от мъжете избира развода, въпреки всичко - родители, роднини, деца, имоти и т.н. и не съм чул НИТО ЕДИН мъж да съжалява за решението си... Свободата е сладка, особено когато това е свободата да бъдеш себе си...

Ами с едно изречение - за нищо на света не бих искал да имам сериозна връзка с жена - животът с жена е истински АД за мъжа - такава е женската природа просто /:)

Редактирано от mizrahi на 14.01.08 12:42.



Тема кули, медали, мотики, отиде коня у рякатанови [re: martyr]  
Автор L.J.K. (не/бесен)
Публикувано14.01.08 15:37



Без таз твоята гледна точка малко ми се вижда погледната от гъза нагоре:)
май много се отклони от темата, ама и аз малко ще залитна - туй чудо стереотипите не ходят по дърветата в гората.
На всичкото това, дето си го изброил, мога да представя наблюдения за мързела, господарското отношение, простащината и абсолютния непукизъм на много от българските мъже.
Та какво викал народа - "има си от дръжката, има си и от мотиката"; пък има и слуачи, където хората се познават достъчтно за да не си правят ежедневни мизерии.

И ти и Мизрахи вкупом тръгнахте против семейството - но не е това въпросът... има и гей семейства, където същите проблеми могат да се появят - говоря с канадския опит - преди 6 месеца се омъжили - днес ще се развеждат.

По въпроса - не, защото живея интересен живот; ако не бях гей нямаше да съм аз и кой знае накъде би ми се забила съдбатса.


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Редактирано от L.J.K. на 14.01.08 15:38.



Тема Re: Просто поредният въпрос...нови [re: Marsislav]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.01.08 19:37



Не, не виждам смисъл да променям божията воля.... /ако има Господ, разбира се/.

Но да не изпадаме в крайностти- спомних си "Козият рог" - Катя Паскалева, / т.е героинята и/, беше стопроцентов мъж, за разлика от милиони мъже днес.
А и толкова п.тки се навъдиха в последно време, та идеята ми е, че не всичко, на което му виси нещо между краката, е читаво....



Тема Re: кули, медали, мотики, отиде коня у рякатанови [re: L.J.K.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.01.08 19:55



Е, то ясно че го има и при гейовете - хора всякакви, но което е вярно, вярно е - имам много приятелки и всички те се държат с гаджетата и мъжете си по един и същи начин - натягане на каишката докато или ги задушат или се скъса... Апропо, повечето са вече разведени или пред развод...



Тема Linjack :-), ако искаш свобода, трябва да синови [re: L.J.K.]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано15.01.08 10:53



готов да я дадеш. Жалко, че приятелите ти се разпърцват. Жалко, и че тук гей браковете ще са химера още 40-50 години. Тъкмо щях да видя колко ни стиска на всички.

И да, подкрепям те напълно. Има кучки и сред момчетата. Обикновено отнасят ритника ми веднага. Вече не търпя лиготии. Нещо се назлобих, като подминах 30-така





Тема Re: Просто поредният въпрос...нови [re: Marsislav]  
Автор ganimed_85 (непознат )
Публикувано15.01.08 18:03



момче!


много ти е жива фантазията!
интересен въпрос....чак си предствих как точно до клавиатурата има някакво копче....червено...за миг от секундата почуствах дилемата с цялата и тежест...
първичния глас крещеше в мен:натсниии го!:)
винаги съм си мечтал и съм се надявал да водя живот на "нормален бял мъж"...
да имаш деца и да се опиташ да ги ждъхновиш за живота...не е ли по-велико да се отдадеш някому, отколкото да живееш за себе си, скиторейки насам натам."който иска да бъде първи, нека бъде последен"..да прекараш старостта си заобиколен от внуци и пак раздавайки се! и това е егоизъм само по себе си...в такъв смисъл бих натиснал проклетото копче.
обаче вътре нещо или някой мн тихо ми нашепна: ами това си ти. готов ли си да се откажеш от себе си?



Тема Re: Просто поредният въпрос...нови [re: Marsislav]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано15.01.08 18:58



Да бих го направил.



Тема Re: Просто поредният въпрос...нови [re: Marsislav]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано15.01.08 19:44



Не бих, защото ще си изгубя чара



Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.