Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да не те баннаха от Ева и Ева?нови [re: martyr]  
Автор milalena (член)
Публикувано07.04.08 09:59



така,поемайки дъблоко дъх ти отговарям: Аз не мисля, че сте по-тъпи и по-малко интелигентни,просто ВИЕ си мислите, че сте по-умни и интелигентни от другите,не знам,не съм психолог да определям ЗАЩО и КАКВО компеснсирате с тези ви заблуди, но е така.
Аз нямам нищо против всякаквите хора,но да делят хората на мъже и жени,няма да позволя.
Не ме разбирай погрешно,напротив,член съм на Джемини и доста работя там доброволно,така че не можеш да ме обвиниш в хомофобия. Просто, ако ще е равенство, НАИСТИНА да е равенство,а вие се поставяте малко над останалите хора, особено над жените.



Тема Re: Категорично не.нови [re: milalena]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.04.08 10:38



Май не си чела постингите ми по- нагоре, и въобще... Къде видя мое негативно отношение спрямо жените? А не съм обиден, просто получих /в твое лице/ още едно доказателство за човешката злост.
Един човек може да е пу.ка или педал независимо от пола и сексуалната си ориентация, а ти слагаш под общ знаменател една група хора с незнайно как съчинено твърдение за техни претенции за умствено, интелектуално и т.н. превъзходства.
Отдавна имам поне тридесет- четиредесет приятели и познати хомо, и нито веднъж не е ставало дума за това, че някой от тях се чувства като Айнщайн спрямо околните.
А не се съмнявам, че в Джемини може да си попаднала поне на пет- шест Щайновци /поне от това, което съм чувал, без да имам преки впечатления/....





Тема Така, да те контрирам:нови [re: milalena]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано07.04.08 10:54



Живеем в мъжка страна, в която жените не получават равни права с мъжете:
- Заплатата на една жена винаги е по-ниска с 10 до 30 процента от мъжката. Понякога с повече.
- Жената в повечето случаи трябва да прибягва до трикове, външен вид, интриги, конкуренция с други жени, сексапил и така нататък, за да получи каквото иска в работата.
- Жените, които имат интелектуално надмощие, власт и финансова стабилност не са желани от мъжете или изобщо нямат нужда от тях.
...
Няма да задълбавам. Хомосексуалните мъже нямаме основна вина за това положение на нещата, въпреки че сигурно сме допринесли. Малко. Клони към нула. Много жени имат хомосексуални приятели и се чувстват отлично в компанията им.

И отново: "ЗАЩО и КАКВО компеснсирате с тези ви заблуди" аз не съм някой нереализирал се в живота комплексар, за да компенсирам и проектирам недостатъците си върху (горките те) хетеросексуални. Тъкмо напротив. Говоря за съвсем обективна и видима ограниченост, простота и тъпота, която БЛИКА и ИЗВИРА от хората около мен. В събота поканихме с моят мъж две гей-приятелки. Умело изимитирах хетеросексуален мъж: Космато шкембе, бира и дистанционно в ръката, просташки подмятания, начетеност на теми "Цици", "футбол", "жени", "коли" и т.н. Скъсаха се да се смеят. Извини "комплексарското" ми изказване, но хетеросексуалният мъж, класическият, същият който ме смята за 2-ро качество човек е 2 класи зад мен.

Равенство? Говоря за онова, което е просто и ясно: Ти ще целунеш приятелката си пред 2-ма скинари, аз също ще целуна приятелят си. Скинарите ще получат ерекция от 1-вото и желание да ми настъпят лицето с кубинка от второто (като е вероятно и да го направят). Това НАИСТИНА ако е равенство - благодаря, но предпочитам да си живея в "заблудата", че нямам правата да правя това, което другите имат.

Редактирано от martyr на 07.04.08 10:57.



Тема Re: Просто поредният въпрос...нови [re: Marsislav]  
Автор constellator ()
Публикувано08.04.08 16:03



Ако е за няколко дни - ОК, любопитен съм, но няма причина да искам подобна промяна.
Но пък понякога ми се иска да обичах по-малко шоколада или хората да бяха по-усмихнати...



...nature has fixed no limits on our hopes...

Тема Re: Просто поредният въпрос...нови [re: Marsislav]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано09.04.08 18:29



Вероятно да.

Save the original.


Тема Re: Категорично не.нови [re: martyr]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано10.04.08 22:11



Много добре казано, ако дейсвително си го преживял искрено ти съчувствам.

Save the original.


Тема Re: Категорично не.нови [re: mizrahi]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано10.04.08 22:14



Е има и доста противоположни примери, на мъже алкохолици, които бият всички от семейството си по ред на номерата. Все пак, хората които споменаваме не са някакви ренегати и съответно попадат под ударите на доминиращия във връзката.

Save the original.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.