Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 31.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОБЕЗБОЛЯВАЩИнови  
Автор rolino (непознат )
Публикувано24.11.07 23:52



ЗДРАВЕЙТЕ, ИСКАМ ДА ПОПИТАМ НЯКОЙ БИ ЛИ МИ КАЗАЛ ЗА ЕДНО ОБЕЗБОЛЯВАЩО ЛЕКАРСТО С КОЕТО СЕ МАЖЕ АНУСА, ПРЕДИ ВРЕМЕ ЕДИН ПИЧ МЕ НАМАЗА С НЕГО И КОГАТО МИ ГО ВКАРА НЕ УСЕТИХ НИКАКВА БОЛКА. ДАЖЕ СЕ ЧУВСТВАХ НА СЕДМОТО НЕБЕ ТОЛКОВА ЯКО МЕ ЧУКАШЕ ЧЕ ВИКАХ ОТ КЕФ. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ОБАЧЕ ТАКА И НЕ ЗАПОМНИХ ТОВА МАЗИЛО КАЗА МИ ЧЕ СЕ ПРОДАВА В АПТЕКИТЕ С СТРУВА НЯКОЛКО ЛЕВА, НО В АПТЕКИТЕ ТАКА И НЕ МОГА ДА ОБЯСНЯ ЗА КАКВО МИ ТРЯБВА. ПРОБВАЛ СЪМ ДРУГИ КАКВИ ЛИ НЕ МАЗИЛА АМА НЕ СТАВА МНОГО МЕ БОЛИ И НЕ Е НИКАКВО УДОВОЛСТВИЕ. ЯВНО ГОЛЯМАТА БОЛКА Е ОТ ХЕМАРОИДИТЕ.



Тема Лидокаин,нови [re: rolino]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано26.11.07 10:09



и две забележки:

Писането с главни букви се смята за "крещене" или говорене на висок глас. Моля те, недей, още не съм си изпил кафето

.

Ползването на лидокаин може да ти помогне при проникването, но и да ти направи лоша услуга. При много дълбоко проникване, да ти притъпи болката, която е сигнал за нещо нередно. Особено ако партньора ти е по-надарен. Проктолозите нямат лек за абсолютно всичко.



Тема Сигнатурата ти,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано26.11.07 10:10



кефи. Дано обаче не я отвори някой клубар, на който му зяпат редовно в монитора.



Тема Re: ОБЕЗБОЛЯВАЩИнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано26.11.07 10:17



гей секс се пише разделно



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: ОБЕЗБОЛЯВАЩИнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано26.11.07 18:45



Зависи дали го пишеш с еротика в пръстите, като част от садо-мазо заплаха или просто като обещание за един як ритник в задника.

Само предполагам.



Тема Re: ОБЕЗБОЛЯВАЩИнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано26.11.07 22:24



всичко с гей е разделно...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re:нови [re: rolino]  
Автор jism (44)
Публикувано04.12.07 11:13



Може да се пробват много "хитринки".
Разбирам от това което си писал, че имаш и хемороиди.
Съвет - преди секс тоален с водица /душ - слушалката/ и след това намазване с мехлем срещу хемороиди размесен с маз Лидокаин 5%.
Самият Лидокаин като маз ще скапе презерватива, ако ко сложиш обилно по него...Затова може да го ползваш като предподготовка...прелюдия преди секс. :-))
За да не се скапе гумата, обезболяващите трябва да се водно-разтворени...Ще ти трябва лекар, който да ти изпише на жълта рецепта следното:
Cocaini hydrochloridi
Mentholi aa 0,60
Procaini
Anaesthesini aa 1.00
Novocaini 0.03
Aqua destillata ad 50.00
M.Da
S: външно, за намазване

На лекаря трябва да кажеш, че си загубил оригиналната рецепта, но си пазиш препис...
След направата на тази течност размеси с ЛУБРИКАНТ и просто кефът ще е на 100%, презервативът цял...



Тема Re:нови [re: jism]  
Автор rolino (непознат )
Публикувано22.12.07 22:26



МЕРСИ ЗА ОТГОВОРА САМО НЕ РАЗБРАХ ЗА КАКВО ТОЧНО Е РЕЦЕПТАТА ОБЕЗБОЛЯВАЩА ЛИ Е ИЛИ ЗА ХЕМАРОИДИ



Тема Re:нови [re: rolino]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано01.01.08 22:17



Сещам се за "Лидокаин", който се продава в тубички и е обезболяващо. Струва около 4- 5 лева.
Другия вариант е в секс магазините да попиташ за анални гелчета за приятелката ти примерно. Незная какво съдържат, но отпускат много добре мускулатурата и са съвместими с употребата на презервативи. Според мен са по-добри от Лидокаина, но са около 30 лева някъде.
Порови се в секс магазините в нета за да имаш по-голяма яснота.
Успех





Тема Re:нови [re: _RedBull_]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано01.01.08 23:08



Защо за приятелката му?


Въпросните гелчета също съдържат лидокаин...

Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.