Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 18.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Момчета, вижте тованови  
Автор Godzilla (непознат )
Публикувано15.12.07 18:54



Вижте какво казва това момче : http://vbox7.com/play:6b2730b4
Според вас дали наистина ние сме с по-големи от хетерите ?



Тема Re: Момчета, вижте тованови [re: Godzilla]  
Автор Fluoressence (ultraviolet)
Публикувано15.12.07 20:26



Ох, много обичам гледката на издутината там долу.





Тема Re: Момчета, вижте тованови [re: Godzilla]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано15.12.07 20:57



Че кой казва, че са ни по-големи? Аз съм срещал наши хора с доста малки и меки пишки

Човекът в клипчето обяснява, че се е ориентирал към мъже, щото жените не могат да го поемат
Но да си призная 34см и мен биха ме изплашили... и въобще не намирам това за привлекателно...

Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda


Тема Re: Момчета, вижте тованови [re: Пaвчyko]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано15.12.07 21:30



Напълно съм съгласен, големината е повече неприятна и неудобна. Не знам как е откъм пасивната страна, обаче за една свястна свирка е по добре да е по малък до среден.


http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405

Тема Re: Момчета, вижте тованови [re: Godzilla]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано15.12.07 23:52



ии кфоо - станал е гей, защото не е намерил жена с достатъчно дълбока вагина...мми за мен той не е гей...

btw 6то ми се струва, че имаше и някакъф германец с 35-сантиметров...може да са повече дори..

а иначе от народната мъдрост: Всичко по-голямо от 2 и по-малко от 10 инча е в рамките на нормалното (1 инч е около 2,50 см;смятайте)

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Момчета, вижте тованови [re: hauntedsoul]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано16.12.07 00:34



Хаха - 5см нормално?! Това ме подсеща за една песен: "А бре, либе, будала, хуят ти е кат' игла - вярно мога да заспя!"



Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda


Тема Наистина е малко объркващонови [re: Godzilla]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано17.12.07 10:02



водещата твърди, че пениса му е пряко обусловен от сексуалността му, явно тя се е пообъркала, защото не може това да е причината. Средната българска пишка е около 13-14 см, колкото и да се надуват хетеросексуалните, с огромните си ... Не виждам гейовете да сме много по-надарени.

Според това, което той казва, се е ориентиръл към мъжете, защото не е било възножно нито вагинален, нито анален секс със жена. От друга страна, мъжете са явно по-дълбоки и широки отзад, за да е възможно. Представям си, момчето, което е обикаляло леглото му чудейки се да избяга ли или да го погали





Тема Re: Наистина е малко объркващонови [re: martyr]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано17.12.07 11:57



13-14см?Аз на българин с пишка под 16см не съм попадал, а единственият път, когато съм попадал на пишка 13см собственикът й беше французин...



Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda


Тема Re: Наистина е малко объркващонови [re: Пaвчyko]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано17.12.07 12:44



Аз съм below average за Българин тогава

. Но мъжа твърди, че се справям



Тема Re: Наистина е малко объркващонови [re: Пaвчyko]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано17.12.07 12:59



С малки изключения, целият ми опит говори за около 15 см. Много големите или малки не ме кефят......




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.