Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 19.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Море от любов"нови [re: Fluoressence]  
Автор Kenguruto (непознат)
Публикувано18.12.07 17:49



Ами честно казано, аз изобщо не си падам по такива предавания, като "Море от любов", "Имаш поща" и т.н. - много са ми лигави. Смятам че ако двама човека се обичат, скарат, разделя и прочие, не е нужно целия свят да разбира. Иначе появата на "гей истории" в подобни предавания би била положително явление за нашето общество.




DIVERSITY!

Тема Re: "Море от любов"нови [re: Kenguruto]  
Автор epoussette (френско келеме)
Публикувано18.12.07 18:34



Казваш - Иначе появата на "гей истории" в подобни предавания би била положително явление за нашето общество.

Позволи ми в този случай да не се съглася.

Притеснява ме следното:
тези двама чаровници - за мен са си FTM абсолютно,
притиснати от обърканата и ядосана водеща, обърнаха историята на майтап.
Подвиха опашки - било детинско, съжалявали много, било на шега, било като игра.
В очите на стандартните хора (хетеро-тата), тези двете близначки са извратени, изгаврили са се с чувствата на по-малки от тях. Едното момиче е непълнолетно на всичкото отгоре.

Изобщо - това не е "гей-история" с просветителен и внасящ толерантност ефект.
По-лошо е. Ако беше на гей-тематика, някакси обществото вече е информирано - дори да ни обиждат, дори да ни мразят и да ни се подиграват.
Но транссексуалността в БГ все още е пълна мъгла за хората.
В youtube.com има адски много FTM и MTF, които разказват за себе си и са напълно открити. С всичките им подробности около физическите и психическите промени, които съпътстват прехода от един пол към друг.
Но в малка патриархална България това е нечувано, невиждано и поради това
в предаването се плъзнаха по познатата плоскост на "измамата", на "играта" - водещата изобщо не допуска, че нещата са по-сложни...



Тема Re: "Море от любов"нови [re: epoussette]  
Автор barbalq4o (дюстабан)
Публикувано18.12.07 22:50



Дори самите близнаци бяха объркани. А и прекалено притеснени, за да говорят свързано. Кофти история като цяло


А как тия момичета, дето били с тях цели 2 години, не са разбрали?!! Доста съмнително ми звучи...По-вероятно е да е заради родителите, заради това какво ще кажат хората и така, оттам "опозоряване на семейството" и прочее подобни.
Тоест, "ако е тайна -може, ама ако мама и тате разберат, вече не играя".
Така си мисля аз.

Не ми викай тихо

Тема в едно от първите моретанови [re: Fluoressence]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано19.12.07 00:19



преди, много отдавна, още първите предавания на море-то, може би 2003-та не помня, имаше една история за две момчета. едното от варна, а другото от бургас. честно, не знаех дали да се смея или да плача. били заедно 1 месец, после бургазлията напуснал варналията и той решил да прави море от любов. отчасти познавах бургазлията, а варналията от трети лица съм събирал впечатления, то едно море беше, ама чак от любов...

много смешни са ми тия предавания!





Тема Re: "Море от любов"нови [re: epoussette]  
Автор Fluoressence (ultraviolet)
Публикувано20.12.07 21:08



Да, Наталия не беше никак подготвена за случая.
Първосигнално ги наричаше лесбийките, които са хванали в своите капани две невинни девойки. Само че близнетата изглеждаха много добри и любвеобилни същества. Изцяло мислейки се за момчета, те наивно очакваха добрия завършек.
Приятелката на единия "брат" е знаела, но толкова се е привързала, че е решила да остане. Мисля си, че и другата е била наясно. Две години са това, все пак!
Дано тези деца намерят жените, които ще ги обичат такива, каквито са - момчета без пишки.



Тема Re: в едно от първите моретанови [re: [bbourgas]]  
Автор Fluoressence (ultraviolet)
Публикувано20.12.07 21:11



Той, май, не бил в час, варналията?





Тема До близнаците...нови [re: Fluoressence]  
Автор L.J.K. (не/бесен)
Публикувано20.12.07 22:15



Аз пък се надявам да близаницте да видят тази или друга тема в съседния клуб. Защото на другите места по нета само ги плюят.
Между другото някъде четох, че една от приятелките искала да се самоубие, но не от мъка, а от срам – кокошката Наталия я била изнудвала да се яви в шоуто.
Та искам да кажа на момчетата – ако четат тук – споко, не сте изроди, не се предавайте дуом.
Живейте си живота както си знаете и събирайте парички за операция. Успех!


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема НЕ ГИ СЪЖАЛЯВАЙТЕнови [re: Fluoressence]  
Автор rolino (непознат )
Публикувано25.12.07 23:41



Ами според мен няма лошо да се влюбиш и да направих всичко в името на любовта, но мисля, че в такава ситуация просто доста са прекалили. Наистина са отишли много далеч и са оставили много тежки психически травми в иначе обичаните от тях момичета.
Просто в един много-по ранен стадий трябва да признаят на партньора за това и ако те ги приемат да се откъснат от семействата си и да живеят както си искат, това обаче не важи за непълнолетната.
Случайно познавам едната от сестрите и трябва да ви кажа че и като хора хич ги няма. Крадат и лъжат на поразия, не си ги заплювайте.
Измамата и подвеждането в случая си е налице от която и страна да се гледа.
Номера с "В името на ЛЮБОВТА" не върви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.