Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.12.07 21:50



А аз мисля, че най страшното нещо, което се е случило на гейовете в този век е, че са ни научили да си слагаме автоцензура. Ако преди са ни потискали, сега ние сами се свиваме и се опитваме да минем за "нормални" в смисъла в който по-голямата част от обществото влага...



Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: ganimed_85]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано08.12.07 00:39



Абе толкова войни, болести и омраза има по тоя свят, надали на някого истински му пречи, че двама човека се обичат. Хората обичат хора,независимо от възраст, религия, ПОЛ, цвят на кожата, социално положение, образование е пр.
Аз от край време твърдя, че има много повече хетерофобия сред хомосексуалистите, отколкото хомофобия сред хетеросексуалните. Спрете да се хващате за такива изказвания и да се изживявате като мъченици на обществото. Мен никой никога не ме е набил, че еба путки (женско съм, за пояснение) - който не го засяга имам какво друго да му покажа и да му дам.



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.12.07 09:42



Ми на мен никой не ми налага цензура- имам предвид родителите ми, например. Отвреме- навреме мрънкат за внуци, но приемат съвсем нормално приятеля ми, обгрижват го и т.н. Не намирам за нужно околните да знаят за сексуалните ми предпочитания, както и да знам съседа, например, колко пъти спи с жена си, има ли си любовница, коя поза предпочита и т.н.

Предполагам, ако съседите разберат за мен, тези, които до сега са ме уважавали, ще продължат, а другите- и да се оженя десет пъти, пак няма да си променят мнението.



Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: ganimed_85]  
Автор MилeнБyттepбayм (новак)
Публикувано14.12.07 15:42



става дума за съвременната психология тогава. За съжаление, когато става дума за съвременна психология в България се превежда напосоки. От 60-те има бая развитие в психологията и г-н Дако е бил актуален може би тогава, сега обаче не...
Иначе според съвременната психилогия (със съвсем минимални изключения) хомосексуализмът не е болест и отдавна е премахнат от Международна Класификация на Болестите, с чието актуално издание в България май по-скоро не се работи. И май се намират все още и психиатри, които "лекуват" хомосексуализаъм, но си залагам главата и двата ташака, тва няма научна обосновка, а най-много финансова...



Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: hauntedsoul]  
Автор MилeнБyттepбayм (новак)
Публикувано14.12.07 15:45



Психолозите не са манипулатори.
Дако е писал книгата си 60-те. Тва не е съвременната психология.



Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: MилeнБyттepбayм]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано14.12.07 20:08



Да върнем парите на китайците защото баницата е вкусна. Ще вали ли в сряда?



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: hauntedsoul]  
Автор MилeнБyттepбayм (новак)
Публикувано15.12.07 13:59



ако ще вали сряда, по-вероятно е да вали сняг. Иначе или отговаряш по-същество, или става дума за съвсем друго нещо.





Тема Re: психология на хомосексуализманови [re: MилeнБyттepбayм]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано15.12.07 15:18



(по такъв начин изглеждаше твоят пост за мен)- с др думи - бъди по-релевантен

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.