Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Първи пътнови  
Автор Haplio ()
Публикувано27.11.07 14:42



Една мисъл ми се върти в главата. Не е ли по-добре и безболезнено да те просвети в гейлъка някой азиатец - там китайчета, корейчета, япончета, виетнамчета и други такива дребнопишльовци? Ами че тъй де - то отзад е деликатна област, та ако ти го бочнат един такъв голям и напръщял... е, та така де.
Та кажете сега

Vulnerant omnes, ultima necat!


Тема Има го и този момент при първият път, [re: Haplio]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.11.07 15:25



ама не е спасение да го направиш с късопишковец. Тя и 12 см пишка може да бъде -=болезнена=- при рязко проникване.

По-скоро трябва да намериш опитен партньор, който да те предразположи. Има си начини за всичко.





Тема Re: Първи пътнови [re: Haplio]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано27.11.07 15:54



Най-кофти комбинацията, по лично мое мнение, е къс и дебел. Малко като тапа...

И хем боли, хем наникъде...

Колкото до тези с малките пишки - ако ще му е по-малка, най-добре да не е комплексиран от това. Щото иначе са едни тиради, едни чОдесии, едни оплакваници, бедна му е фантазията на човек, докато не се сблъска с нещо такова...
Клишето е, че не е важно колко му е голям, а какво и как може да върши с него. А клишетата, макар и клишета, са почти винаги верни. Тъй че независимо от размера, един мъж може да направи нещата приятни, почти безболезнени или възможно най-малко болезнени, доставящи удоволствие, ако има мерак и знае как разбира се, или да ти скапе желанието, настроението и задника, ако се мисли за голям ебач и тъпкач, а не е. То на думи - ехеее... А в реалната практика когато онзи дори не може да ти нацели дупката(камо ли да се погрижи да те предразположи и отпусне) - е кажете, какво да си мисля за него и качествата му на ебач?



Тема Re: Първи пътнови [re: Haplio]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано27.11.07 17:35



Нещо ми се струва че странни мисли ти се въртят из главата. Да ходиш до Азия за едното...... и в България има хора с по малки пишлета /даже са бая народ, ако съдя от това което съм видял и не само видял ;) /. Ама не мисля че като е с малка пишка е гаранция че няма да боли. Аз като пробвах за първи път не буше с голяма ама "ебача" беше от класа така и не успя да го напъха

За сметка на това упорито ръгаше малко встрани от дупката ха-ха-ха по едно време даже ме досмеша ама си премълчах Тъй де момчето си направи кефа, аз си останах девствен и по живо по здраво


http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405

Тема Re: Първи пътнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано28.11.07 09:25



Прав си, че иманякакви индивиди дето се опитват да ти го вкарат без въобще да са опозноли и обработили терена

то туй да не е путка?



Тема Re: Първи пътнови [re: Пaвчyko]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано28.11.07 13:46



Имаше една пародия на клип на Бритни Спиърс, където девойката лежеше на леглото със разтворени крака, наоколо май имаше някакви светлини, а самата тя държеше светещи палки, като тези дето насочват самолетите и ги размахваше подканящо и ориентировъчно...



Наскоро четох в един профил нещо от рода на "...аз съм само активен, като това означава, че в секса използвам единствено кура си...". Е какво може да се очаква от такъв "ебач"? Той и другите като него очевидно предполагат, че като им обърнеш гръб и по някакъв начин си успял, във времевия промеждутък между свалянето на гащите и надупването, да се възбудиш, предразположиш, овлажниш(лубрикираш) и поотпуснеш... Но то като цяло българският гей мъж е масово нескопосан в сексуално отношение, но то това си плаче за нова тема.

Иначе много хубаво го каза, даже си го записах, за евентуален надпис на тениска.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.