Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гей или педераст?нови  
Автор Пeдepyтka (ама голяма)
Публикувано24.11.07 01:48



Здравейте, чисто нов съм в клуба. До сега четях и пълнеех!

Аз не знам какво съм, а Вие. Нещо не се определяме достатъчно какви сме! Хей, Здравей, Гей или сме обикновенни. Кажете на какво обръщение да се сърдя? Защото малко провинциално ги мисля нещата. А тук в прованса не вървят нежните обръщения!!



Тема Re: Гей или педераст?нови [re: Пeдepyтka]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.11.07 02:25



Като някой наш човек ти каже педераст, не е обидно, защото и той е същата стока и ако има за цел да те обиди, несъзнателно обижда и себе си. Ако ти го каже хетер - налитай на бой! Гей става, но ако някой се обърне към мен с "Ей, гей", пак ще го отнесе! Имам си име, ако не го знаят, може да използват младежо, млади господине, юнак.



Тема Ти пък ...нови [re: Пeдepyтka]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано24.11.07 09:56



... си намерил кой да питаш. Най-много да ти изнесат някоя филологическа лекция за това коя думичка от къде произлиза и какво значи, и ти като по интелигентен да си решиш кое е по-обидно.

Питай хетеросексуалните какъв смисъл влагаМЕ та да знаеш на какво да се сърдиш бре, човек.

За мен лично (...) педерас е нещо като Азиската, демек гадно и противно. Докато гей ... абе "оправяй се" си там някак си, кво ме интересува





Тема Re: Гей или педераст?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано24.11.07 12:11



А, ако някой гей демонстративно нарича "гей" свой събрат пред хетери, как трябва да се постъпва?



Тема Re: Гей или педераст?нови [re: enarees]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.11.07 15:31



Ако знам, че този който ме нарича демонстративно, е гей, въобще няма да се зачудя и ще се обръщам към него по същия начин.



Тема Re: Гей или педераст? [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано24.11.07 17:51



Да, но с едно такова надвикване ще подкопаеш още повече реномето си на "хетер".

Не е ли по-добре да се измисли някакво горделиво и гласно название за гейовете, както при жените - дами.
Защо гейовете трябва да се кътат между хетерите?



Тема Re: Гей или педераст?нови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.11.07 18:55



Не е ли по-добре да се измисли някакво горделиво и гласно название за гейовете, както при жените - дами.

Брей, някаква полза и от теб във форума.



Много си прав!
Гей определя по секс. Лезбиена елегантно ги наричаме 'дами'. Има хляб в идеята гей да има заместител.

Много отдавна почнах да изписвам 'гей мъжете', 'мъжът гей' (припомням, че сме мъже). Ти сега подтикваш още напред. Мойто не е решение, то е само лек тласък напред, май! Стрейт панделките гледам го приеха. Може само да е проформа, защото с приятелки женската патетика ако зачезне, ще изгубят самобитност (), а между гейове меките китки се налага да се размахат по мъжкарски. (жалко, че само този образ е популярен и вещает самота във времето)
Че сме си мъже - сме си! Трябва да е етикет без видим сексуален подтекс и... изключващ 'пищящи(те) недоразумения'(много точен израз, мнооого...).


Та, все пак, мисли и ти... толкова си загрижен за нас, че може още дан да предложиш, нали!

Между другото, 'педераст' не беше ли нарицателно за мъж, който не е задължително да е хомосексуален. Вече не е актуално гей да наричаш 'педераст'. Стигнало ли се е до там да те наричат 'педи', 'педераст', мисля, че не искат да ти напомнят с какво си лягаш, а ти казват какво правиш, т.е. проявявяш деформации от сексуалната ориентация, която се забелязва в някой хомосексуални на ниво характер, личност. Не беше ли така!



Тема Re: Гей или педераст?нови [re: enarees]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.11.07 18:59



Какво значи реноме на "хетер" - да се хваля наляво-надясно колко пички съм изплющял и да се обръщам след всяка фуста? В такъв случай няма какво да губя, защото това не ми е присъщо. Не съм хетераст и съм горд от тва

Друг е въпросът, че да си мъжкар, не значи автоматично да лижеш сливи, но в БГ точно това значи. Може и да си последния задръстеняк, може да ти липсва всякакво чувство за отговорност, такт, култура и пр., но щом вече си загубил бройката, значи си голям пич и всики те уважават. Болно общество.

Каквото и название да е, ще е обидно за някои/приемливо за други, защото в главите ни е наблъскано християнското разбиране колко лошо е да си гей и автоматично всичко, което се асоциира с това, е лошо.



Тема Ето на папата можем да му казваме...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано26.11.07 19:19



...отче.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.