Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бойко пак се направи на мъж...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.07 19:48



Бойко пак се направи на мъж, опитвайки се да изчетка повехналия си мъжкарски имидж на гърба на Азис, като за пореден път свали негов плакат, на който Азис е с Китаеца, прегърнати...

Естествено за всеки е ясно, че причината е, че на плаката са двама мъже. Изобразяването на гушнати мъж и жена не би породило такава реакция...

Е, аз ПРИЗОВАВАМ Джемини да реагира и да изпълни дълга си да защити хомосексуалната общност от поредното поругаване !



Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: mizrahi]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано20.11.07 19:58



айде да свалиме всички билборди, които не са приятни на някой...

!!!!

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: mizrahi]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано20.11.07 20:33



Преди малко го гледах по новините. Толкова е просташко това със свалянето. Демонстрация на какво? Мускули? Простотия? Вижте ме кой съм?
Плаката дори не е скандален.
А и много е смешно мнението на случайните минувачи, плаката ги дразни, ама никой не може да обясни с какво точно.




http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405

Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: mizrahi]  
Автор mezzo_ ((на пост))
Публикувано20.11.07 21:19



На всички ни е ясно, че едва ли някоя от, иначе пълните с претенции гей организации, ще се намеси в случая. Вярно е, че всяко нещо си има граници, но също така е вярно и това, че живеем в свободна страна. Поне на теория. А ако някой се чувства засегнат да се премести в някоя ислямска държава или някъде другаде, където строго се съблюдават всички „обществени норми” и „морал”.
Впрочем, нека оставим организациите да си издават картичките… Може от тях да има по-голяма полза, от колкото от една успешно завършена кампания.

Veritatem dies aperit


Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: mezzo_]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.07 23:03



Е, то със съжаление трябва да кажа, че освен Джемини, други организации не останаха в БГ. Друг въпрос е доколко Джемини е жизнеспособна, ама няма да навлизам в темата - то ще се види сега...

Това, което още повече ме подразни е, че почвала кампания по свалянето на билбордовете в цялата страна. В същото време Пи Ар ът на Азис се хилеше доволно и казваше "Кметът си е кмет, квото каже, това ще стане, ние няма да се противопоставяме по никакъв начин..."

Егати дупедавското поведение...



Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: mizrahi]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано21.11.07 07:53



Пи Ар-ът си е постигнал целта.



Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: 3X]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.11.07 08:48



Аз може и да съм съгласен с това мнение, но предполагам ще се съгласиш, че плакатите бяха свалени, защото двама мъже се гушкат на тях, а не защото е Азис...

Ако бяха 2 готини момчета, пак щеше да е същото, така че тука въпросът е принципен, колкото и да не ми харесва мургавата, дебела, изрусена травеститка...



Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: 3X]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.11.07 09:28



Азис органически не мога да го търпя..... Но има зачатъци на ум в при него, за разлика от хиляди други пищящи недоразумения. Той успя да натрупа пари и известност /това не е моят смисъл на живота/ с пародийно преекспониране на ориентация, но не мога да отрека, че има и гласови данни /друг е въпросът, за какво ги използва, малко ми се гади от начина/. Успя на времето да накара проф. Иван Славов да заеква при един разговор във "Всяка неделя", чак ми стана чоглаво....

С лека ръка не трябва да се омаловажава някой или нещо, в противен случай трябва да си отрежем по едно ухо като Ван Гог и без да сме параноици.....

Пък какво и означава, да си истински гей, някой може ли да даде точна формулиравка?

Друг е също така и въпросът, доколко и как подобни "изяви" ни легитимират в обществото, те имат своето нееднозначно значение. Мой приятел участва навремето в реклама на Мтел с хомо привкус, която така и не видя бял свят. Все още сме в етапа, когато подобни моменти скандализират, но все пак подръпват дълбоко заровената в предразсъдъци щраусова глава на обществото повече, отколкото картичките на "Джемини", примерно.....

Р.С. До вчера още стояха два билборда пред Университета



Редактирано от ljove на 21.11.07 09:35.



Тема Азис да не е станал имиджмейкър на Бойконови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано21.11.07 10:58



Постоянно му вдига мъжествеността.



Тема Re: Бойко пак се направи на мъж...нови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано21.11.07 11:04



Трябва да се провери!

Да видим, дали и тях ще свали Супергейко!

Едно време бодито, дето той гардеше, щу мъже е нацелувало и нагушило.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.