Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: изповеднови [re: Kenguru]  
Автор ganimed_85 (непознат )
Публикувано14.12.07 00:01



благодаря за доброто чувство и отношение!
да, любовта е без граници... и без форми.






да обемеш в любовта си целия свят!
на това се казва простори!



Тема Re: изповеднови [re: big hot dog]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано03.01.08 00:44



"Казването" не е, за да им сговняваш живота, а за да не криеш цял живот с кого живееш, с кого ходиш на почивка и т.н, щото това постоянно да лъжеш е тормоз върху самия теб.

Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda


Тема Re: изповеднови [re: big hot dog]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.01.08 01:27



За мен беше постоянен стрес да измислям "приятелки", при които оставам да спя, "приятели" от казармата или "колеги", или "бивши съученици", които ми се обаждат и аз изхвърчавам като тапа от вкъщи. Като дойдат у нас, гърчил съм се да не изпуснем някоя неподходяща дума, която някой случайно да чуе, някой да не направи някоя чупка, /не че си падам по такива/.....

Определено беше голям стрес за всички, когато им казах, но времето е велик лечител- сега и за бебета вече не става дума /а майка ми казваше, аз да ги имам, пък тя ще ги отгледа.../. А нима мислиш, че хората около теб няма да разберат, че вероятно криеш нещо? Не са нужни кой знае какви поводи за това. А неизвестността е още по- плашеща, могат да помислят, че си член на Ал Кайда.....



Вероятно ще бъдем сами на стари години, но всеки от нас има роднини, а и колко родители са забравени от децата си, та даже и нещо повече- използвани, тормозени, ограбвани и т.н. А бездетните хетеро двойки, а вдовиците и вдовците.......

Всеки си носи кръста, аз съм за принципа- "Прави каквото трябва, да става каквото ще".



Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор jik_jika (непознат )
Публикувано24.02.08 22:42



Ей приятел, не трябва да съжаляваш за нищо което се е случило в живота ти или което ще се случва пък било и то цял живот ( естествено всяко правило си има изклучения ) Аз съм хетеросексуален но съм с много либерално мислене.

Имам си 2 тези по въпроса "защо има хомосексуални хора"

1 теза: Човек се стреми към това което няма - тук идеята е че човек като си има всичко останало и става от хетеро в хомо просто за да пробва от всичко и т.н. ( тази теза е насочена към тези които първо са вили хетеро а после са станали би или хомо ). Естествено дори аз не си мисля че е толкова вероятно да е истина - ама знае ли човек.....



2 теза: Мисля си че това си е САМОКОНТРОЛ на природата. След като ние сами неможем да си контролираме прираста, природата го прави вместо нас. В резултат на това се появяват все повече нови болести и вируси ( кои естествени, кои синтезирани...) , намеса на природата във психиката на хората и прочие. Според мен хомосексуализмът е част от самозащитата на природата. Незнам дали тезата ми е вярна но ми се струва много по вероятна от 1-та

И знай, че на света има хора които са с доста по сериозни проблеми и са много по нещастни по други причини.

като за край бих ти казъл "абе живей си живота както сметнеш за добре"
Успех



Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано23.03.08 10:24



Според мен те е страх от реакцията на обществото и в частност на хората, които определяш като свои близки. А не си ли се замислял, че си бисексуален, тоест обичайният ти начин на живот ти харесва, но просто имаш нужда от време на време да следваш природата си, колкото да се чувстваш добре и комфортно в емоционален план.

Save the original.


Тема Re: изповеднови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ambrosii (непознат )
Публикувано04.04.08 21:27



има само един начин,човек да се промени и да се пребори със сексуалноста си,но е доста труден.Поне на мен ми помогна за повече от 7 години.Може би ако продължа да го следвам, нещата ще са добре.Много неща зависят от психиката.



Тема Re: изповеднови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.04.08 21:39



Любопитно, какъв е този начин? И какво печели и губи човек, вървейки по този път? И дали е завинаги?
Още куп въпроси възникват в мен....



Тема Re: изповеднови [re: ljove]  
Автор ambrosii (непознат )
Публикувано04.04.08 22:25



Може би ще те шокирам-но с религия.Губиш -незнам,поне аз не мисля,че нещо губя.Когато вече твоето съзнание е променено нещата са по леки.



Тема Re: изповеднови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.04.08 22:46



Аха, и аз съм вярващ: "Бог е любов"- без уточнения и подробности, това ми е достатъчно ...





Тема Re: изповеднови [re: ljove]  
Автор ambrosii (непознат )
Публикувано04.04.08 22:49



Не е както си мислиш.Нещата може да ти изглеждат повърхностни,но не е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.