Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: изповеднови [re: baqeto]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.11.07 23:43



Eстествено, че всеки един е център на собствената си Вселена, това не е в противоречие на факта, че населяваме една обща.... Ако яко си ударя показалеца с чук, докато показвам с него правилната посока на останалите, какво значение ще има за мен повторното изригване на Санторини, например.

Може да съм "стара леля" за някого, /на 44 г. съм/, но с моето гадже /на 30 г./ сме заедно трета година- много хора не биха допуснали подобна ситуация за възможна и реална. Гот ни е, купонясваме по един и същи начин, харесваме в общи линии едни и същи музика, книги, филми и т.н., имаме една и съща компания. Докога ще продължи това- нямам и намерение да го мисля.

Отгоре на всичко, се чувстваме съвсем нормални- и с, и без чесане на дупетата.



Всичкото по- горе го казвам, само защото животът е многолик и рецептата, която предписваш, надали би помогнала на някого, за да се "излекува" от нуждата да разсъждава и чувства... Докато всеки не намери мястото, на което ще усеща най- добре "земната гравитация", обиколките по тоалетните /например/ няма да му спестят и грам от терзанията на Аз- ът.

Редактирано от ljove на 20.11.07 23:52.



Тема Re: изповеднови [re: Celebrated]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано21.11.07 00:33



Брях..., ти излезе симпатяга.



А що писа такъв пост? Прочети пак какво пуснах в болд (твоето мнение) и ще трябва вече да разбереш за какво реагирам. Обърни внимание на 'Ъкъл' и обобщенията.

Дали ти решаваш какво да си!
Вярно, ти може да се смяташ за каквото пожелаеш, важно е как стоят нещата вдействителност и разбирам още не ти е време да се задълбочаваш, какво си.

За децата.
Кво за тях! И да се влюбиш в мъж, пак може да си имаш... деца. Що да ти го казвам! Ако ще става, ще стане.

Мога да ти придложа друг вид и... смисъл на тази ти фраза човек рано или късно намира отговор за самия себе си
например - човек, рано или късно, намира отговор ОТ самия себе си...

Та, отговора ти, така искрен и естествен, обяснява що си написал.... първия пост. Честно, в приятна ситуация ме вкара, но все пак внимавай какво пишеш..., не ползвай субтитри, т.е. - шаблонни изрази, мисли, идей. Давай си, все едно се отклоняваш от темата, ама си казваш каквото ти трябва. Хубаво е така.
Всичко е точно.

пп
ей...., забелязал си 'разкатан', а не обърна внимание на какво си писал. Що не караш по ред! Виж причината и после оценявай реакцията.
Разкатан.
Писах по-горе за самооценката. Ще допълня. Може някой да ти каже неща дето няма да са ти приятни, но верни. Ти ще ги отхвърляш, няма да признаваш, ще отричаш. Празна работа ще е, защото често отстрани се вижда по-добре. След време, обаче, вътрешно почваш да се съгласяваш.
Раздрусан от случилото се, лака-полека почваш да усещаш, че има някаква истина. Полезното прониква в теб и те разкатава. Ест, ако не си дебил...




Тема Re: изповеднови [re: Kurvoazie]  
Автор Celebrated (непознат )
Публикувано21.11.07 09:40



Я, ми ти също си пич

И разбира се, че съм симпатяга, макар че много хора няма да ти кажат така. Ама много ти дреме ;) Сега ще ти пиша по ред на номерата:
Ми не разбирам точно за какво иде реч, ама аз съм си тъпичък малко, така че не е нещо ново. Нищо де, нали се успокоиха нещата.
Важен въпрос - как така, ако съм с мъж, ще си имам деца!? Нали тук не могат да се осиновяват от хомосексуални двойки? Иначе съм обмислял варианта да си взема някакви от най-бедните русначета примерно и тях да си ги отглеждам. Щото ми се струва, че в подобен случай е наистина най-добре за самите деца да имат собствен дом и любящи родители, без да се притесняват за пари. Вярно, че без майка не може, ама аз мога да обичам някое детенце повече от мнооого други стотици родители на света взети заедно! Това не се ли взима предвид?
Моля те, дай също така пример за "неща, дето няма да са ми приятни, но са верни". Щото много хора ми ги разправят някакви такива, ама все не си изказват мисълта!
Също така, искам да те питам някои други работи, че сега ми е паднало, а пък с моите приятели (дори и по-...интимните) не ги обсъждам. Първо - ти лично как приемаш факта, че като станеш на 18, няма да можеш да правиш секс с по-малки!? Щото аз едва напоследък осъзнавам, че след година няма да мога да се забавлявам с 14-15годишни вече! И сякаш обществото те кара да ходиш с некви по-големи (25+), а тва хич не ми се нрави.
Второ - на колко си точно? И каква музика слушаш? Щото сега слушам една много яка и викам да те поздравя, ама не знам дали си привърженик на тоя род музика :/
Аре бате, аз трябва да тичам за даскало вече, че много се увлякох. Бай бай, вечерта пак ще ти пиша, като се прибера



Тема Re: изповеднови [re: Celebrated]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано22.11.07 16:56



'как така, ако съм с мъж, ще си имам деца!?'

На това ще ти пусна в бележки.

'дай също така пример за "неща, дето няма да са ми приятни, но са верни"'

Нали знаеш, че когато упрекват човек за нещо, нпр – че е егоист, че е стиснат, че е гей, че е смотан, че живее лош живот, че се меси в живота на останалите, че е леке, все работи..., които произтичат от характера му, той, човека, обикновенно отрича, не се съгласява. На човека не му е ‘приятно’ да е под обстрел, не му е хубаво, че други хора са седнали да го критикуват, да го нападат, изобщо да му се бъркат в живота. Почва се защита, отричане, не се съгласяваш. За да се каже нещо, да те стрелят, обикновенно има причина – факти, събития, действия - такива реални нещица са повода. Но те истина ли са - да! Изтъкват се при нужда.
Голи нападки ‘ти си такъв и такъв’ е друго.

Нпр, ти се напиваш често или редовно, харчиш пари, тормозиш членове на семейството и... почват да те наричат пияница, калпав, безотговорен. Причини да пиеш, да се напиваш ти си имаш, те са си твой, но тъй като ти вече тормозиш и околните, те за да се защитят, да се справят със ситуацията в която ги вкарваш, почват да те нападат, да те обвиняват, като ти изтъкват какво правиш. И ти колкото да си отричаш, факта, причината е твоето пиянство, тормоза. Прави ли са - да.
Кога и как ще се съгласиш с околните, какво ще направиш си е друг момент.

Друг пример. Почнат да ти казват, че си бисексуален, но с елемент на упрек, че има и гейско в теб. Те се дразнят, не приемат. Аргументите, фактите за да се отпочне нападането е секса ти с момичета и с момчета. Ти, какво…, може да приемеш, може и да отричаш, защото смяташ, че гейското в теб не е основно. Обаче, гейското е включено в нарицателното ‘бисексуален’ и не може да избегнеш определението. За да се защитиш отричаш, не приемаш, но това е вярно. Приятно, неприятно истина е, че си бисексуален.

И последен пример. Наричат те гей, независимо, че спиш И с момичета. Ти ще отричаш, ще се защитаваш. Фактически хората атакуват само гейското в теб. Околните се фокусират само върху факта, че си лягаш И с момчета. Причините им не гледаме..., нали, а кое е вярно, кое - не. Няма да ти е приятно, че те наричат така, но е вярно, че си И гей, че имаш И гейско в теб.
Та подобни работи.

'как приемаш факта, че като станеш на 18, няма да можеш да правиш секс с по-малки!? Щото аз едва напоследък осъзнавам, че след година няма да мога да се забавлявам с 14-15годишни вече! И сякаш обществото те кара да ходиш с некви по-големи (25+), а тва хич не ми се нрави'

Никъде няма норма, закон, който казва с колко по-голям човек можеш да си лягаш. Но е уточнено да няма насилие, принуда.
Долната граница е 14 години. Спазваш ли я, откъде проблем!
И на 18, и на 100 подведат ли те под отговорност, че си нарушил закон, проблем е вързан.
Ако по-големи от теб ти разправят, че секса с по-малки от теб или по-младички като цяло не струва, това си чиста проба обработка. Замисли се с какви контактуваш! Е, не ти знам секса, но надявам се гимнастика с изхвърляне... да не ти е цел!

'на колко си точно? И каква музика слушаш?'

И на 18, и на 20, и на 25+ не слушам твърд рок и метал. Основно слушам черно. По вкус съм универсален с навик да не се пристрастявам (ограничавам).

Редактирано от Kurvoazie на 22.11.07 18:25.



Тема Re: изповеднови [re: Kurvoazie]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано23.11.07 01:03



Основно слушам черно.







Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Ocbd-boy ()
Публикувано24.11.07 13:04



Да си ГЕЙ не е наказание, а ПРИВИЛЕГИЯ. Така си по-различен, уникален, а мъжката Любов е най-силната :)



Тема Re: изповеднови [re: aпpил]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.11.07 19:12



Чукна ме по мазол.... и не ми е зле. Благодарско....!



пп
По повод 'Plata quemada' (Burnt Money), още доста приятели го изгледаха. Нямаше 'обесени на **** си' - повечето са късметлии, но 'дай още...' им стана навик. Приятно е все пак.



Тема Re: изповеднови [re: Ocbd-boy]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано24.11.07 22:00



OMFG...100%

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: изповеднови [re: redjeep]  
Автор Kenguru (Nai obiknoven..)
Публикувано10.12.07 08:49



Поздравявам те за темата, Ганимед !

Моето лочно мнение е, че (колкото и да трудно понякога да го вярваш)- ЛЮБОВТА СЪЩЕСТВУВА, а когато си влюбен, пола е без значение.





Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Kenguru (Nai obiknoven..)
Публикувано10.12.07 08:52



Извинявам се за повторниа пост, но съм нов във форума :)

Поздравявам те за темата, Ганимед !

Моето лочно мнение е, че (колкото и да трудно понякога да го вярваш)- ЛЮБОВТА СЪЩЕСТВУВА, а когато си влюбен, пола е без значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.