Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: изповеднови [re: ljove]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано09.11.07 23:57



А бе в крайна сметка нали живеем собствения си живот, а не живота на другите... и ако родителите ни ни обичат наистина толкова, колкото претендират, ще ни приемат каквито сме. Вярно, че трябва малко време, но в крайна сметка трябва да решат дали любовта им към нас се крепи на това с кого си лягаме или има нещо повече.



Тема Re: изповеднови [re: Пaвчyko]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.11.07 00:21



Прав си, но при положение, че всички разсъждават като нас. Тогава въобще нямаше да водим подобен разговор.

Един мой пиятел го изхвърлиха от вкъщи, когато разбраха за това- той пък взе че се ожени и си родиха дете

- отдавна не съм го виждал, не зная какво става с него......



Тема Re: изповеднови [re: ljove]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано10.11.07 00:27



Аз не мога да си представя по какъв друг начин може да разсъждава човек...
Как заради едната сексуална ориентация ще изхвърлиш собственото си дете?!! ... ей това никога няма да успея да го проумея... просто не виждам достатъчно аргументи... освен "Какво ще кажат хората?", но в крайна сметка човек не живее с "хората", а с децата си...

Редактирано от Пaвчyko на 10.11.07 00:28.



Тема Re: изповеднови [re: Пaвчyko]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.11.07 00:36



Никак не е странно- колкото и да ми обяснява някой, колко му е гот с жена, никога няма да го разбера- не че мразя жените, просто не усещам нищо....

Пък има неща,от които ми се гади- приемам ситуацията за подобна. А ако е само данък обществено мнение- тогава тези родители не заслужават сина си.....



Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.11.07 00:47



не бих искал да водя гей живот ... не мога да го приема....такова съществуване ме отвращава...... само ме ощетява...обрича ме на самота и тн. т.н.

Никой не те задължава да изживееш твоята представа за гей живот!

За мен ти си осъзнал се гей, което е първото полезно събитие в сексуалния ти живот. Време е да се приемеш без да търсиш вина в теб или... горе.
Имам чудесна фраза: „Не съм виновен, че съм такъв, какъвто съм!” – това е здравословен егоизъм.

Широко скроен си, добре! Обърни си внимание, оцени се по достойнство.
Не трябва да позволяваш около секса да се върти всичко.

Напряга те какъв ли ще е твоя живота? Освен всичко останало, разбира се!
Младичък си и това е обяснимо. Винаги е интересно какво ли ще ни се случи!
Знаеш ли, рано ти е да се терзаеш. Изработи си нагласа, която да не допуска вмешателство – хора, събития. Всичко за което говориш, в по-голяма или по-малка степен ми се е случило. Минавайки през такива събития, справяйки се с тях, намерих за себе си начина да живея добре. Нито материалното, нито добрите връзки, са ми доставяли по-голямо удоволствие от това да се справям със себе си и това което ми се изпречва. Това се отнася за мен, ест. За теб ще е нещо друго, разбира се. С други думи намери твоята формула, която те прави смислено жив.
Пиша ти всичко това, защото не те усещам „панделка” или лигльо. Възприемам те като човек, който иска от живота и може да даде цената.

Опс...всичко написах спонтанно. Дано съм прав!





Тема Re: изповеднови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано10.11.07 02:03



Аз обаче си мисля, че ако колегата по резба има късмета да се влюби, на мига ще забрави и скрупули, и предразсъдъци и разните там срамове, които го терзаят. Хич няма да му пука нито за македонската рода, нито за македонската наденица. Щото на един гей и най-любящата съпруга не може да му даде и стотна от това, което един мъж може. А и цял живот да живееш със задръжки и нереализирани мечти - сигурно ще е доста съсипващо. Но момчето си знае най-добре какво му е.



Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано10.11.07 19:33



Макар да не съм твой другар по съдба, все пак ще се изкажа.

Първо ще уточня защо не се асоциирам с теб - не съм гей по съдба, не го смятам за съдба, нито за нещо кой знае какво. Освен това съм алергичен към всякакви видове нормалност, обиждам се ако ме определят като нормален и умирам от ужасТ, че ще се нормализирам покрай стадото офце. Смятам нормалността за заразна и вредна чумава болест, срещу която трябва да се ваксинирам и да пазя дистанция от заразени с нея индивиди.

Тъй, сега по същество. Щом ти се мъкне кръст - мъкни си. Със силата на самовнушението дори можеш да го направиш още по-голям и по-тежък!


Като те чета, явно много те яде тази досадна нужда на народа да има някакъв голям проблем, ако са повече - още по-добре. Изглеждаш нормално, симпатичен си, на 22 си, правиш секс и то върховен - ма не, трябва нещо да не ти е наред. За три години кога успя да го усетиш този живот? Млад си още...
И те плаши чувството на непринадлежност, промяната. Нали не си си мислел, че приятелите са за цял живот? Рано или късно хората се променят. Ти се променяш. И тях не ги устройваш, нито те теб. Намери си нови тогава.
За родителите - какво им влзиа на тях в работата? Дължиш им какво? Доклад с кой, кога и колко секс си правил? Моля ти се...

Щом искаш - дегизирай се. И не казвай, че трябва. Ти решаваш между "да" или "не". Нещата в този живот не са задължително сложни, но е далеч по-"нормално" да си ги усложниш. Влачи си кръста, страдай, терзай се, депресирай се, тъгувай, притеснявай се, тормози се - щом те влече.

А най-лесното би било - Have fun and stay single! Don't overthink it! Ама са, ако не стигнеш сам до изводите си и заключенията, колкото и да ти ги говорят други хора - кел файда?
Тъй, че успех в съзряването и осъзнаването. Защото да се изчукаш с мъж не значи, че си направил някое от двете. Ако питаш мен никак не си осъзнат, ама никак и по никой показател(дори сам си противоречиш). Без лоши чувства, така си говоря принципно.



Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано11.11.07 19:14



Виж

. Ама го изгледай до края!



Тема Re: изповеднови [re: Пaвчyko]  
Автор ganimed_85 (непознат )
Публикувано11.11.07 22:29



taka e!



Тема Re: изповеднови [re: Пaвчyko]  
Автор ganimed_85 (непознат )
Публикувано11.11.07 22:31



tochno taka!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.