Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Напротив,нови [re: ljove]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано07.04.08 20:43



Да,аз също споделям себе си,поне това,което съм в момента.



Тема Re: Напротив,нови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано07.04.08 20:55



Май тотално всички сме грешни в едно нещо, ще го кажа иносказателно.
Французите имат една интересна поговорка : "Няма по-отвратително нещо от непоискания съвет...".

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."


Тема Re: Напротив,нови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано07.04.08 21:04



по-отвратително от непоисканият съвет е, като видиш, че някой се дави, да го гледаш...
да му се чудиш що ли се дави
и като вече се удави да... изкажеш на някой съболезновения си...

казал един българин...



Тема Re: Напротив,нови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано07.04.08 23:56



Хм, май е необходимо да ти се превежда...Не е ласкателно...


...А един виц започне ли да се обяснява, вече няма смисъл от него.

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Редактирано от Sapiens на 07.04.08 23:58.



Тема Re: Напротив,нови [re: Kurvoazie]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано08.04.08 19:26



Страх ме е от неизвесността.Имах преди години две неуспешни т.н.влюбвания/бяха хетеро/.Трудно го преживях.Тогава си казах,че съм луд,ненормалник-и така години неуморна работа в/у себе си...Сега ми е трудно с лека ръка да загърбя всичко градено до момента,защото то е градено с много жертви и себеотрицание,а не знам въобще какво би се получило.За това ми е трудно.В момента нямам кой знае какъв душевен комфорт,но поне малко сигурност и надежда.Плаша се от грешките,защото болезнено преживявам последствията.Не мога като носни кърпи да сменям хората за кратко време.За това се питам имали нещо по-трайно,или всичко е година- две и всички ли гледат само лицето ти.



Тема Re: Напротив,нови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.08 01:25



Май пак ще се повтарям /споменавал съм го и в други теми/- досега съм имал четири дву- три годишни връзки, на общодостъпен език определени като "дупе и гащи".



Всяка следваща е била по- силна от предишните- може би така чувствам нещата, поради "доплеровия" ефект на забравата на по- рано отминалите взаимоотношения, или пък да са "поизтлели" предишните усещания за сметка на по- скорошните, възможно е и по- голям късмет да ме е спохождал след всеки край, не знам.

Последната приключи преди два месеца, държа се с всички сили на повърхността, в момента и аз не знам защо. Може би защото това, което не ни убива, ни прави по- силни /тривиално и явно свързано с хомеопатията твърдение /, може би от нездрав интерес към това, което следва, може би пък от шубе да се сложи край веднъж завинаги....

А що се отнася до сигурността и надеждата- вероятно милиарди са отминали преди нас с тези очаквания, а Земята продължава да се върти, макар и не плоска вече. Нека да продължим с /на/ нея, засега.....

Редактирано от ljove на 09.04.08 01:38.



Тема Re: изповеднови [re: ganimed_85]  
Автор Гapфийлд. (гладен)
Публикувано10.04.08 17:15





На мен пък си ми харесва. Преди 5 години казах на мама къф съм и за кво се боря.Тя помърмори,поплака та накрая,всеки път, когато си ходя, ме пита да ли приятеля ми (с когото сме заедно от 4 години и се преместихме да живеем заедно в друг град) ще дойде на гости.........при положителен отговор, започва едно готвене.........
Аз лично, не съм имал проблеми с ориентацията си и смятам, че след като си се родил такъв, трябва да направиш всичко възможно, за да живееш пълноценно и да се радваш. Трябва, да не се притесняваш от това какъв си и какво мислят хората за теб.Важен си ТИ, а не някой друг,защото накрая, когато си направиш равносметка, в залеза на дните си, определено ще те яд за изпуснатите хубави моменти.
Това мисля аз



Тема Re: изповеднови [re: Гapфийлд.]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано10.04.08 21:00



И си абсолютно прав, човече.
Ако всички мислеха като тебе, светът отдавна да беше друг!



"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.