Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Приятели хомофоби?нови  
Автор Aricik (the little bee)
Публикувано03.11.07 21:18



Имате ли приятели, с които да сте близки, но те да са хомофоби?

Имам един познат, който дълго време живя със свой приятел гей и тяхна обща приятелка. Въпросният познат си е хетеро. Но преди няколко дена пак се срещнахме и на масата стана въпрос за гейовете. Изказваше се доста неласкаво за тях, при което аз се опитах на шега да го докача, като му обясних как повечето мъже, които се страхуват от гейове, не са сигурни в собствената си ориентация. А той така настръхна, така злобно ме изгледа, че направо се стреснах



Не мога да го разбера, дълги години живя с гей, бяха си приятелчета, а да се изказва така хомофобски...

Вие срещали ли сте подобни "приятели"?

Amor omnia vincit

Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: Aricik]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.11.07 21:26



Намразването на всички заради един или няколко често се случва.

Но и гейовете не трябва да се капсулират като в гето.



Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: Aricik]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано03.11.07 21:32



Да срещал съм - един приятел веднъж беше домъкнал 2-3 външни индивида в компанията и едва не си изпросих боя когато след изхожданията на единия по адрес на хомосексулните го попитах да не би да им има зъб, защото се е почувствал излъган когато някой го е ебал, а не го е оставил после да ебе...



Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: Пaвчyko]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.11.07 21:36



Сигурно си уцелил верния отговор.





Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: Aricik]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано03.11.07 22:39



хмм...не познавам хора, които да са хетеросексуални и да са толерантни към хомосексуалността.....

.....всъщност не съм и чувал за напълно хетеросексуални които да са толерантни .... освен в стил 'не ми пречат, но да не ги виждам, че ме е гнус', тфа май е максималната степен на толерантност

тва е положението - докато не изпиташ нещо на свой гръб, не го разбираш и търпиш/ tolero-ираш напълно.......всички (хора) са себични примитивни ограничени профани...ххяхяхяхяххяхяхя

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: hauntedsoul]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.11.07 22:47



Ако лидерите кажат, хетерите ще станат по-толерантни.

Сега така е угодно.



Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: hauntedsoul]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано03.11.07 22:48



малко излъгах ест.....

...имам и приятели, които са ист. толерантни
(хомофобията не е само в крайни изказвания а и в мислене) към гей stuff, но са в същата бройка на Майки Терези, непорочни, безкрайно добродетелни, самата целомъдреност и GOODNESS, i.e. - малко [<3]

а тфа за гадната човешка природа е главно от себепознание...буахахаха ...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: Aricik]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано04.11.07 11:50



моята най-добра приятелка я подозирам в това.
тя знае за мен,водя я нагоре надолу.съвсем запозната е,но някак си я усещам,че не го приема това.
мен,останалите ми приятели.цялото това нещо.

базакам я че е лисбиика,тя отрича.хахахах е има огромен успех при мъжете.
незнам дали е хомофобка,но определено съществува това нещо.за което говорите.
уж ги приемаш,уж не



Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: vj]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.11.07 14:25



Абе то нещата не опират точно до неприемането - то всеки си има представа за това, как е правилно да се изживее един живот. Аз имам една много добра приятелка, тя е наясно с мен естествено, ама не може да избяга от себе си. Току ми каже "Абе няма ли да ги зарежеш тия момчета вече, ожени се, направи си деца..." а аз й викам "Ти току що описа представата ми са Ада :)"

Тя не е хомофобка, просто всеки мисли от своята гледна точка. Тя си мисли, че ще съм щастлив, ако съм като нея, ама аз си знам :)



Тема Re: Приятели хомофоби?нови [re: enarees]  
Автор Aricik (the little bee)
Публикувано05.11.07 01:43



Въпросът е, че той не мрази приятеля си. Затова не мога да разбера абсурдното му държание.

Amor omnia vincit



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.