Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Коледен подаръкнови  
Автор vardony (непознат)
Публикувано29.12.06 06:39



Колкото и невероятно да звучи, малко преди Коледа си пожелах да срещна човека за истинска сериозна връзка. И точно на Бъдни вечер това се случи, от тогава не се откъсваме един от друг, всичко е толкова нереално.
Пожелавам на всеки да изпита това чувство.





Тема Re: Коледен подаръкнови [re: vardony]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано29.12.06 14:49



хм. в началото е така, докато трае магията. като направите една година, намини пак да се похвалиш





Тема Re: Коледен подаръкнови [re: vardony]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано29.12.06 17:22



Айде да ти е честит и жив и здрав "подаръка" vardony


И дано когато все пак се откъснете за малко един от друг, пак да сте заедно след това. Няма нищо по хубаво от това да намериш човека на живота си.....дано всеки постигне това. Но статистиката показва друго



Тема Re: Коледен подаръкнови [re: vardony]  
Автор vardony (непознат)
Публикувано30.12.06 12:35



Благодаря за подкрепата. Ще видим как ще се развият нещата по нататък,но за сега всичко е ОК. Най-странното е,че точно след като си намерих сериозно гадже,започнаха да ми идват оферти и от други места. Както знаем,като няма няма и изведнъж като текне.





Тема Re: Коледен подаръкнови [re: vardony]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано30.12.06 13:04



"Дето е текло пак ще тече" - народна мъдрост





Тема Re: Коледен подаръкнови [re: Dregnot]  
Автор kon_s_kapaci (веселяк)
Публикувано05.11.07 13:41



Измина почти година от създаването на тази тема...интересно ми е каква е развръзката? :)



Тема Re: Коледен подарък [re: kon_s_kapaci]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано05.11.07 16:33



Ами vardony ще каже , все пак подаръка беше за него





Тема Re: Коледен подаръкнови [re: [bbourgas]]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.11.07 19:01



Как ли не- с моя приятел се запознахме преди близо три години- на трети март, и още сме плътно един до друг, не сме си изневерявали и лично аз го обичам както в началото, мисля, че и той мен също. По- скоро го чувствам.

Но това може би е в чест на националния празник....

Вярвам, че хубавите пожелания и мисли могат да се сбъдват. Така че с най- добри чувства ви желая- обичайте и бъдете обичани!

Редактирано от ljove на 06.11.07 00:13.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.